Незнакомлюся• 25 июня в 11:02

Яка вага ваших дівчат-підлітків ?

Дівчата, яка вага ваших доньок 16-18 років? Моїй доньці 17 років, вага 43 кг, 160 см. росту, дуже худенька та маленька. На вигляд - років на 14. Погано і мало дуже їсть, не заставлю. Їй все подобається, а я на неї дивлюся і "без сліз не глянеш", хоть анотомію вивчай.
автор Незнакомлюся • 25 июня в 11:27
Ответ дляЖена миллионера
Ну, моя и выше вашей на 7см.. Вес у вашей нормальный, а вот то, что ест один раз в день это плохо, может готовить ей то, что любит...
Я і так весь час стараюся готувати саме її улюблені страви. Кожен раз питаю, щоб тобі хотілося. Завжди є набір продуктів в холодильнику на випадок, якщо вона захоче щось собі приготувати. Вона завжди погано їла, ще з народження
Хочу барабульки• 25 июня в 11:30
У моей в 11 лет 51 кг, рост 160 может уже с чем-то
Бешене сарі• 25 июня в 11:35
Ответ дляНезнакомлюся
Боже, не моя одна така
Для зросту 160см 43 кг це нормальна вага. Навіщо їй бути товще? Я при зрості 172 важила 46 кг в 18 років і мені було нормально.
Новопоштинская• 25 июня в 11:41
Ответ дляНезнакомлюся
Боже, не моя одна така
Я така була.
Зараз все ок. І їм нормально, і струнка.
У нас це генетика
Добродійка• 25 июня в 11:45
Якщо з народження, то ви мали би перевірити стан ШКТ та травної системи. Гастрити, язви, ферментопатія, дискінезія жовчних, поганий відток жовчі, проблеми з підшлунковою, печінкою - ви все це дослідили?
Чи займається вона спортом? Моя спортсменка, то після тренування ввечері не дуже голодна, а от вранці мете, що бачить.
Обижулька• 25 июня в 11:48
Це норм . Автор , а скільки ви важите ?

Мені 35, зріст 162 і вага 45 кг . Двох дітей маю , займаюсь спортом
СкокоМнеДадите• 25 июня в 12:09
17 лет, 40 кг, 156 см, мы тоже все мелкие. Я - 162 см и 42 кг всю жизнь
Примарочка• 25 июня в 12:11
Везите уже ко мне, накормлю ребенка)) Ну что Вы как маленькая , все же разные. У меня старшая и после родов весила 48 кг при росте 178, а младшая в 14 весит 60.
ОдинРазНадетое• 25 июня в 12:18
Моя в 21 рік при зрості 181 см. важить 49 кг. Ось де сум. Їсть добре, правда два рази на день, почуває себе добре. А я не можу без сліз на неї дивитись. Як автор і писала - кістки видно на плечах, тазу((
аромат Жука• 25 июня в 12:46
Ответ дляНезнакомлюся
Боже, не моя одна така
У меня с таким весом ещё и рост был под 180 в 15 лет. Ничего, грудь выросла, месячные пошли в 11, родила в 34, половая конституция между средней и сильной, никаких проблем по здоровью не было до 50+, после климакса наконец стала толстая и красивая))
Я ещё много занималась спортом, мама смотрела на меня и сокрушалась, мол откуда силы берутся, тебя же ветром должно носить
Кормите хорошо , я очень много ела, но не поправлялась, все шло в энергию
аромат Жука• 25 июня в 12:46
Ответ дляНезнакомлюся
Теж збираюся здати аналізи, була вага більша, за цей рік схудла дуже
Растет, это нормально
Мрію про пончик• 25 июня в 13:58
Ответ дляПотішаюся
В мене донька 14 років і ріст 155. Мене це дуже бентежить, але вона потроху ще росте. Ну, і в класі не найнижча
моя така сама.
я в 14 вже перестала рости, була 172.
чоловік 185.
а доця поки що шпиндик :)
сподіваюсь ще виросте, але ж не можна заставити щоб поїла нормально, а без білка як вона ростиме
Тюрюнь_Тюнь• 28 июня в 02:35
Короче, анемия у нее и недостаток витамина д3. Будем лечить