Незнакомлюся• 25 июня 2025
Яка вага ваших дівчат-підлітків ?
Дівчата, яка вага ваших доньок 16-18 років? Моїй доньці 17 років, вага 43 кг, 160 см. росту, дуже худенька та маленька. На вигляд - років на 14. Погано і мало дуже їсть, не заставлю. Їй все подобається, а я на неї дивлюся і "без сліз не глянеш", хоть анотомію вивчай.
Незнакомлюся
• 25 июня 2025
Ответ дляЖена миллионера
Ну, моя и выше вашей на 7см.. Вес у вашей нормальный, а вот то, что ест один раз в день это плохо, может готовить ей то, что любит...
Я і так весь час стараюся готувати саме її улюблені страви. Кожен раз питаю, щоб тобі хотілося. Завжди є набір продуктів в холодильнику на випадок, якщо вона захоче щось собі приготувати. Вона завжди погано їла, ще з народження
Бешене сарі• 25 июня 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Боже, не моя одна така
Для зросту 160см 43 кг це нормальна вага. Навіщо їй бути товще? Я при зрості 172 важила 46 кг в 18 років і мені було нормально.
Новопоштинская• 25 июня 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Боже, не моя одна така
Я така була.
Зараз все ок. І їм нормально, і струнка.
У нас це генетика
Добродійка• 25 июня 2025
Якщо з народження, то ви мали би перевірити стан ШКТ та травної системи. Гастрити, язви, ферментопатія, дискінезія жовчних, поганий відток жовчі, проблеми з підшлунковою, печінкою - ви все це дослідили?
Чи займається вона спортом? Моя спортсменка, то після тренування ввечері не дуже голодна, а от вранці мете, що бачить.
Обижулька• 25 июня 2025
Це норм . Автор , а скільки ви важите ?
Мені 35, зріст 162 і вага 45 кг . Двох дітей маю , займаюсь спортом
СкокоМнеДадите• 25 июня 2025
17 лет, 40 кг, 156 см, мы тоже все мелкие. Я - 162 см и 42 кг всю жизнь
Примарочка• 25 июня 2025
Везите уже ко мне, накормлю ребенка)) Ну что Вы как маленькая , все же разные. У меня старшая и после родов весила 48 кг при росте 178, а младшая в 14 весит 60.
ОдинРазНадетое• 25 июня 2025
Моя в 21 рік при зрості 181 см. важить 49 кг. Ось де сум. Їсть добре, правда два рази на день, почуває себе добре. А я не можу без сліз на неї дивитись. Як автор і писала - кістки видно на плечах, тазу((
аромат Жука• 25 июня 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Боже, не моя одна така
У меня с таким весом ещё и рост был под 180 в 15 лет. Ничего, грудь выросла, месячные пошли в 11, родила в 34, половая конституция между средней и сильной, никаких проблем по здоровью не было до 50+, после климакса наконец стала толстая и красивая))
Я ещё много занималась спортом, мама смотрела на меня и сокрушалась, мол откуда силы берутся, тебя же ветром должно носить
Кормите хорошо , я очень много ела, но не поправлялась, все шло в энергию
аромат Жука• 25 июня 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Теж збираюся здати аналізи, була вага більша, за цей рік схудла дуже
Растет, это нормально
Мрію про пончик• 25 июня 2025
Ответ дляПотішаюся
В мене донька 14 років і ріст 155. Мене це дуже бентежить, але вона потроху ще росте. Ну, і в класі не найнижча
моя така сама.
я в 14 вже перестала рости, була 172.
чоловік 185.
а доця поки що шпиндик :)
сподіваюсь ще виросте, але ж не можна заставити щоб поїла нормально, а без білка як вона ростиме
я в 14 вже перестала рости, була 172.
чоловік 185.
а доця поки що шпиндик :)