Вся така шо куди там• 25 июня в 12:49
Если покупаешь квартиру,обязательно ли за неё налог платить?
Кундалина• 25 июня в 12:51
Податки платить продавець, але часто цю суму перекладають на покупця або 50/50, і + саме оформлення у нотаріуса.
Астоновитесь!• 25 июня в 13:05
Нет конечно .
Налоги в принципе платятся только по желанию. С квартирой как и со всеми остальными
Парасюха• 25 июня в 13:10
якщо площа нерухомості більше ніж 60 кв. м на людину - обов´язково. щорічно. хоч купуєте, хоч успадкували чи прийняли в подарунок.
Гуляю босоніж• 25 июня в 13:11
Какие именно налоги вы имеете ввиду ? А то вам уже тут и за оформление считают и налог на роскошь 😂
Гуляю босоніж• 25 июня в 13:12
Если оформление ,то конечно нужно (это обсуждается с продавцом ,кто платит ) как выше написали ,как правило это 50/50
Парасюха• 25 июня в 13:15
Ответ дляГуляю босоніж
а податки там яким боком?
Гуляю босоніж• 25 июня в 13:16
Ответ дляПарасюха
а податки там яким боком?
В смысле ? Вы что не платите налог при продаже / покупке ?
Парасюха• 25 июня в 13:17
Ответ дляГуляю босоніж
податки сплачуються з отриманого доходу.
я не знаю, може, ви й сплачуєте податок, як щось купуєте, але це дуже дивно. витрачаєте гроші, ще й податок платите
Гуляю босоніж• 25 июня в 13:19
Ответ дляПарасюха
При оформлении квартиры в пенсионный фонд платите и военный сбор . Сумма зависит от оценочной стоимости квартиры
Парасюха• 25 июня в 13:20
Ответ дляГуляю босоніж
Збір на обов´язкове державне пенсійне страхування не є податком.
це перше.
і друге - військовий збір сплачується тільки разом з податком на доходи. якщо нерухомість, що продається, у власності менш ніж три роки, виключення - спадок, або якщо це другий чи більше продаж за календарний рік.
це перше.
Гуляю босоніж• 25 июня в 13:22
Ответ дляПарасюха
це перше.
Ну може я тоді тойго …
Парасюха• 25 июня в 13:23
Ответ дляГуляю босоніж
Ну може я тоді тойго …
може
якщо джерело юридичних знань для вас картинки в інтернеті
Гуляю босоніж• 25 июня в 13:26
Ответ дляПарасюха
може
Я спитаю через пару тижнів у нотаріуса . Що за пенсійне страхування 😂ми платимо .
Гуляю босоніж• 25 июня в 13:28
Ответ дляПарасюха
це перше.
А якщо більше ніж 3 роки ?
Гуляю босоніж• 25 июня в 13:30
Ответ дляПарасюха
може
Це посилання де чітко написано « податки «
Парасюха• 25 июня в 13:31
Ответ дляГуляю босоніж
збір ви платите
на обов´язкове державне пенсійне страхування.
це не є податком
всі види податків визначає Податковий кодекс
статтю 10 КПУ відкрийте і прочитайте
це не є податком
статтю 10 КПУ відкрийте і прочитайте
Парасюха• 25 июня в 13:31
Ответ дляГуляю босоніж
А якщо більше ніж 3 роки ?
тоді податок не сплачується, логічно ж
Парасюха• 25 июня в 13:32
Ответ дляГуляю босоніж
хто це написав, автор відомий? це посилання на Податковий кодекс? чи на що
Гуляю босоніж• 25 июня в 13:33
Ответ дляПарасюха
тоді податок не сплачується, логічно ж
Якщо квартира з правом власності більше 3 років сплачується : 5% військовий збір та 5 ПДФО
Парасюха• 25 июня в 13:34
Ответ дляГуляю босоніж
де це написано в Податковому кодексі? яка стаття, конкретно
АБВГДэшница• 25 июня в 14:04
Ответ дляПарасюха
збір ви платите
це не є податком
статтю 10 КПУ відкрийте і прочитайте
це не є податком
статтю 10 КПУ відкрийте і прочитайте
От подмены понятий суть не меняется
Вічний двигун• 26 июня в 01:22
Ответ дляКондуктор автобуса
1% в ПФ
Наче писали, що його потім можна повернути, якщо це перший продаж за рік