Горня капучіно• 25 июня в 23:16
Чи може у пляшці нурофена зберегтися бак інфекція?
Дитина тяжко перехворіла бак інфекцією, а я не пам´ятаю чи мила я дозатор чи ні, коли набирала нурофен і панадол, а 2 пляшки майже цілі, викинути їх тепер чи можна використовувати?
Горня капучіно
• 25 июня в 23:38
Ответ дляПоліпривіт всім
Чат gpt
Він сказав що може зберігатися там бактерія. Типу вірогідність мала що вона там розмножиться, але є
Поліпривіт всім• 25 июня в 23:40
Ответ дляГорня капучіно
Тобто аноніму ви повірите , штучному інтелекту ні ?
Алина-1240• 25 июня в 23:41
Ответ дляГорня капучіно
А є якась аргументація?)
В производных кислоты пропионовой(ибупрофен), или в анилиде(парацетамол); микробы не живут
ЯниЯ• 26 июня в 05:46
Автор, а что вы тем дозатором делали? Был контакт с частями тела больного ребёнка?
Горня капучіно
• 26 июня в 08:14
Ответ дляЯниЯ
Я маю на увазі той шпоиць чи як він там називається, контакт був з ротом
ЯниЯ• 27 июня в 19:54
Ответ дляГорня капучіно
Якщо можна помити миючим засобом і потерти спиртом, то я би так робила. Я так мию ковпачки від спрею для горла.