Love_Love_Love_• 26 июня в 00:17

Дайте будь ласка рецепт ваших улюблених закусок на

На святковий стіл. Так щоб не довго заморочуватися.
Лизочек• 26 июня в 00:18
Селедка под шубой. Селедка покупается филе, а свекла уже вареной. Проще не бывает
lammama• 26 июня в 00:22
Ответ дляЛизочек
А у нас буряк.
катерина12009• 26 июня в 00:24
Ответ дляlammama
А у нас буряк.
Як я люблю ’по плєбєйскі’ чорний хліб, буряк і оселедець, ммм
Чаюри• 26 июня в 00:25
Лаваш з філою і лососем в рулеті.
Я не Сірожа• 26 июня в 00:28
Берете багато-багато тарталеток, і наповнюєте їх тим, на що фантазії вистачить - від Беллочки і форшмака до муса з лосося та Філадельфії.
Чаюри• 26 июня в 00:30
Ответ дляЯ не Сірожа
До речі гарно їдять гості тарталетки з беллочкою і зверху чорнослив, сумнівне поєднання, але реально популярне.
Я не Сірожа• 26 июня в 00:32
Ответ дляЛизочек
Чому ж, можна ще спростити: зайти в т.н ’європейський’ магазин (це я варіант для автора теми пишу), і там купити в відділі готової продукції і Шубу, і Олів´є, і голубці з сирниками.
Ну і Київський торт на десерт)
Светика• 26 июня в 00:32
Ответ дляЧаюри
А что такое Беллочка, расскажите по ингредиентам
Чаюри• 26 июня в 00:32
Ответ дляСветика
Так це ж той, єврейський салат, сир, часник, майонез, яйце хтось додає, хтось ні.
Я не Сірожа• 26 июня в 00:33
Ответ дляЧаюри
Перефразую відому істину - ’Не буває несмачної їжі, буває мало випивки’)
Чаюри• 26 июня в 00:34
Ответ дляЯ не Сірожа
Та у нас не дуже бухають)) Ми більше їмо і граємо в настолки.
автор Love_Love_Love_ • 26 июня в 00:40
Ответ дляЯ не Сірожа
Я вічно з тими тарталетками
Бачу знову прийдеться)))
mabelleamie• 26 июня в 00:48
Ответ дляlammama
А у нас буряк.
Удалено администрацией...
lammama• 26 июня в 00:52
Ответ дляmabelleamie
Удалено администрацией...
А еще какое происхождение вы проверяете? И что с этими людьми делаете,кто из сел?В колхоз отправляете и паспорт не выдаете?
автор Love_Love_Love_ • 26 июня в 00:58
Ответ дляmabelleamie
Удалено администрацией...
А нашо воно вам?