Оля_с_киркою• 26 июня 2025
Чоловік ображається через відпочинок
Хочу у відпустку з подругою та її дочкою поїхати на 4 дні в Карпати відпочити. Чоловік не може поїхати через роботу, і на мене ображається, що я хочу їхати з подругою. Каже, що це не правильно по відношенню до нього і хоче, щоб я не їхала. Я дуже втомилась на роботі (в мене і розумова і фізична робота), а зараз вже і настрою немає кудись їхати. Ви б поїхали?
Налогообложу• 26 июня 2025
Ответ дляВкуси мене
У меня в семье не принято отдыхать отдельно. Я бы не поехала. Но вы смотрите сами.
Домострой( семья ведь не тюрьма
Пані з калабані• 26 июня 2025
Я бы не поехала только потому что не люблю отдыхать без мужа, мне с ним комфортнее. Но у меня муж отпустил бы ехать с подругой это 100%, вот недавно как раз подруга предложила поехать в другую страну на пару дней погулять, я не очень хотела, а муж наоборот настоял, чтоб поехала и отдохнула.
Квітка Миру• 26 июня 2025
Ответ дляОля_с_киркою
У нас немає поки дітей
Тогда в чем проблема поехать?
ХтоЯкщоНеЯ• 26 июня 2025
Ответ дляВкуси мене
Так мужчины четвертое лето никуда не могут выехать. Женщинам сидеть и за ручку их держать?
у вас есть дети? Вы их тоже на асфальте маринуете,бо папка дома сидит
Inconvenient• 26 июня 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Я теж не бачу тут нічого поганого. До того ж чоловік не дуже любить такий відпочинок
Звісно, нічого, якщо чоловік - не махровий егоїст.
Ищу Аленя• 26 июня 2025
Я и до войны могла поехать в отпуск либо одна, либо с ребёнком, без мужа. И все вместе тоже ездили. Поэтому для меня самостоятельная поездка вполне допустима.
Вкуси мене• 26 июня 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я написала как в моей семье. Мы вместе принимаем решение. Как и что. Я бы с подругами не поехала отдыхать, надо оно мне. А каждый сам себе решает. Но это не нормально, когда друг на друга обижаются.
Вкуси мене• 26 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
Домострой( семья ведь не тюрьма
Это наше личное решение, как отдыхать. Никто не ущемляется.
На границе• 26 июня 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Можна я відповім, ми з чоловіком в Карпатах відпочиваємо, дитина їздила закордон із класом. Тут така справа, якби тема була чоловіком залишив дружину із дітьми і поїхав відпочивати закордон, із друзями, був би хейт який козел, правда? Були ж такі теми, навіть корпоративних без жінок обхаяли, не те що відпочинок за кордоном.
Тут в кожна сім´я вирішить сама, як їм відпочивати, зазвичай це обговорюється, як і бюджет ще на стадії зустрічань, дехто і в кіно сам не піде, а дехто на місяць спокійно звалить.
На границе• 26 июня 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Чоловік сам іздить відпочивати із друзями? Зазвичай є дві моделі, або все разом, або в кожного є і свій відпочинок, коли один хоче все разом, а іншому пофіг то дорога до постійних конфліктів
ХтоЯкщоНеЯ• 26 июня 2025
Ответ дляНа границе
У вашего мужа значит бронь.Или вы не знаете, что делают в Карпатах ТЦК с теми,у кого нет брони?
СамавиховуюКота• 26 июня 2025
Да, я тоже еду с подругой, муж не может. Еще и платье мне купил для отдыха. Говорит ты устала, поедь развейся, смени обстановку.
Потом еще вместе поедем, когда он может.
Оля_с_киркою
• 26 июня 2025
Ответ дляЭ-велин@
И муж ваш сам ездил раньше? Если да, то странно, что он против
Ну до батьків їздив, до друга якось. Ми в шлюбі лише 3 роки і він не дуже любить такий відпочинок. Минулого року я його витягла на два дні, то він з собою взяв ноута і грав ігри, а я відпочивала на вулиці.
Оля_с_киркою
• 26 июня 2025
Ответ дляПоумничка
Не поїхала б, уявіть він з другом поїхав без Вас, Вас би не образило?
Не образило б. Вважаю, що тут нічого такого немає, і мені було б не цікаво з його друзями
Ответ дляОля_с_киркою
Причем тут батьки. Вот если он с друзьями поедет в отпуск тусить, а вы останетесь дома и работать, для вас это будет нормально?
Вы не прикидывайтесь, что не понимаете о чем речь.
Если для вас это норма, то он потом тоже сам начнет ездить отдыхать, без вас, а то сильно уставший.
Оля_с_киркою
• 26 июня 2025
Ответ дляЭ-велин@
Я нормально до цього відношусь, якби захотів, то не була б проти
Ответ дляОля_с_киркою
Ну если для вас это нормально, что вы работаете, а он возьмет отпуск и будет сам отдыхать в веселой компании, то донесите это до него. Что для вас это норма, сегодня вы, завтра он. И так по очереди будете каждый сам по себе.
Не понятно только, зачем вы вообще вместе, если каждый сам по себе, но то такое
Оля_с_киркою
• 26 июня 2025
Ответ дляЭ-велин@
Я вже рік не була у відпустці, у мого чоловіка за цей період було вже 2, він просто їздив до батьків. Ну і ще він не любить активний відпочинок, його ідеальний відпочинок - ноут з іграми.
Оля_с_киркою
• 26 июня 2025
Ответ дляЭ-велин@
І працюю я більше за чоловіка, плачу за все теж трохи більше, і відпочинок теж сама собі оплачую, тому, думаю, нічого тут такого немає
Поумничка• 26 июня 2025
Ответ дляОля_с_киркою
А мене образило б, не уявляю я вдома а він на морі засмагає, і в басейні коктелі пє)))) І це не ревність.
п.с мені з його друзями цікаво тому я класно час проводжу у компанії чоловіка а він у моїй
На границе• 26 июня 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ні не бронь. Ми два роки підряд їздимо машиною у Сколе, ніяких проблем по дорозі і в самому містечку, а тим більше в горах де ми ходимо. Можливо в Буковині чи інших тусовочних місцях інша історія.
Хоча до чого мій чоловік до теми? Автору із своїм чоловіком розмовляти потрібно, а не з моїм.