ОхиИВздохи• 26 июня 2025

Свалява місто для переїзду

Доброго дня
Хочу переїхати з Харківської області до міста Свалява або може до якогось іншого міста не дуже великого .як це місто для життя?які плюси та мінуси?є дитина 5 років ,тому потрібен садочок а потім школа .чи дають житло для впо у місті?як з роботою?буду вдячна за відповіді
Просто красавица• 26 июня 2025
Свалява - це курорт.
Яке може бути безкоштовне житло?
Ви або скромніше з вимогами, якщо розраховуєте на допомогу, або за власний кошт.
П´яна вишня• 26 июня 2025
вы смешная какое блин жилье. никто вам ничего не даст и выберите место попроще если ограничены в финанасах. работы там явно мало а цены на жилье уххх
Каркуша Клара• 26 июня 2025
И там уныло ппц. Жилья не будет. Снимать дорого,как и везде в Закарпатье.
Хтомолодець? Я!• 26 июня 2025
Ми там були у родичів в 22 році тиждень. Брудно і атмосфера неприємна. Інфраструктури по суті нема. Їхні всі мужики 24.02 до заборони виїзду вже закордоном були, а пенсіонери, які лишилися, тепер всіх жити вчать.

Якби ви хоч з села були чи малого міста, а так у вас буде культурний шок після Харкова і важка адаптація.
Ну що ви, мамо!• 26 июня 2025
В Сваляві добре відпочивати пару тижнів у санаторії. Більше там робити нема чого. Ну хіба що Ви готові завести господарство і обробляти город.
Анонім Завгосп• 26 июня 2025
Рассмотрите Дрогобыч. Это большой город, но там и инфраструктура лучше будет.

Если с деньгами туго, то лучше рассмотреть центр Украины: Винницкую, Черкасскую области.
Упругая попка• 26 июня 2025
село
это село

высоток нет, инфрастуктуры - нет, без машины делать там нечего, зимой - тоскливо
Кудесница_с_пургеном• 26 июня 2025
Автор,я советую Львов.Здесь можно снять жилье на Сыхове за 8-9 тысяч,есть вагон работы,правда низкоквалифицированной,для детей рай,школы,садик,есть Шелтер Френдли Львов,это немцы спонсируют,бесплатные активности для детей,иногда продуктовая помощь есть в церкви Вифания или СентЭгидия,впо выплаты оформите.Единственный минус,мовне питання,нро оно везде есть на ЗУ
Кудесница_с_пургеном• 26 июня 2025
Жилье советую.все таки искать через риэлтора,быстрее будет,хоть и 100 аренды надо им отдать
Гага Газу• 26 июня 2025
Ответ дляАнонім Завгосп

Моя знайома із Криму переїхала до Дрогобича, на батьківщину чи-то бабусі, чи-то прабабусі. Їй там подобається, вона містянка. Інфраструктура для дітей, природа для прогулянок.