Вроде уже сбили . Идёт третий день. Тесты отрицательные. Ребёнок просит мороженное и фрукты. Можно или не стоит? Кто в курсе?
Я не Сірожа• 26 июня в 17:54
Підшлункова любить солодке, але я б для початку меду дала, якщо дитина не аллергік.
Морозиво, тільки якщо без шоколаду та барвників.
Я не Сірожа• 26 июня в 17:56
Ответ дляАтиква
Дякую. Пломбір можна?звичайний, біленький. Якась там береза, наче хвалять
Жирність гляньте.
Жирне давати не варто.
Я б молочне дала.
Жирне давати не варто.
Я б молочне дала.
Я не Сірожа• 26 июня в 17:56
Ответ дляСалт
А молочне після ацетономічного синдрому підшлункова теж любить?
Не дуже(
Шановна автор, Вам варто знати, що деякі продукти можуть провокувати повторні епізоди ацетону. Взагалі при схильності до ацетону і проблемах з підшлунковою лікарі рекомендують постійно (!) притримуватись дієти номер 5, але краще проконсультуйтесь з гастроентерологом.
Пломбір (морозиво високої жирності, на основі молока з додаванням цукру) може дати занадто високе навантаження на ШКТ дитини, яка щойно оговталась від ацетону.
Фрукти поки що краще давати у вигляді запеченого яблука, банану, киселя тощо. Морозиво - хіба що плодово-ягідне чи фруктовий лід, і то з великою обережністю.