Укр_жіночка• 26 июня в 19:15

Порадьте як підняти тему повернення боргу

Ситуація виглядає приблизно наступним чином: поки ми обидві були за кордоном, подруга брала в борг регулярно, бо збиралася піти від чоловіка. Мій фін стан значно кращий за її, маю власний бізнес і сталий дохід. Тож коли вона вчергове брала - я сказала, що мені не горить і повернеш як зможеш.

Наразі явже в Україні, вона залишається за кордоном. І тут зайшла до нашої спільної подружки та з її акаунту побачила соцмережі подружки-боржниці - мандрівки, ретрити.
І наче мені та сума не горить, але стало страшенно неприємно і з´явилося відчуття що мене тупо використовують, щоб підтримувати комфортний для себе рівень життя.

Вона ось скоро буде в Україні в гостях - як підняти питання повернення боргу? Бо мені з одного боку виглядає як жлобство, з іншого - відчуваю що так буде правильно.
Від чоловіка вона до речі так і не пішла)

Скажіть щось розумне.
Ms. Android• 26 июня в 19:17
Аноним_1858• 26 июня в 19:18
Никогда не поверю, что собственник бизнеса не умеет находить слова, чтобы забрать долг.
Тішуся неперетішуся• 26 июня в 19:18
Если потребуете возврат долга, потеряете подругу. Она вам уже давно простила долг свой)
Черпак_для_фантазий• 26 июня в 19:19
Марина, сейчас мне нужны деньги на покупку …, верни пожалуйста долг до 15 июля!
ДинамоКит• 26 июня в 19:19
Сказать ртом: (записывайте)
Света, ты брала деньги. 5 раз. Всего это 10 000 грн. Прошу вернуть до конца этого месяца. Скину тебе реквизиты своей карты монобанка.

Не хотите ртом. Напишите сообщение в вайбере или телеграме.
Леннон_Жив!• 26 июня в 19:19
Лен, у меня финансовые проблемы, можешь вернуть долг?
Салт• 26 июня в 19:19
Привіт, мені потрібні гроші, коли ти зможеш повернути борг
Обстановщица• 26 июня в 19:19
Ротом сказати
І терміни повернення. І її чоловіку теж. Подругу ви давно втратили, а так хоч більше не дасте їй, вона вас заблокує
ДинамоКит• 26 июня в 19:20
Ответ дляЛеннон_Жив!
Зачем придумывать проблемы, которых нет?
Какое дело подруге есть они или нет?
Она должна - пусть возвращает.
(Или потеряется навсегда - что более вероятно)
автор Укр_жіночка • 26 июня в 19:20
Ответ дляДинамоКит
Сказать ртом: (записывайте)

вона почне розповідати про складне фін становище... вона ж не знає що я бачила ївсі ті її розваги та ретрити.
Перловая Кашка• 26 июня в 19:22
Ответ дляУкр_жіночка
То вона вас заблокувала щоб ви не бачили?
Напишіть терміново потрібні кошти, скинь будь ласка якусь частину боргу сьогодні
Аноним_1858• 26 июня в 19:23
Ответ дляУкр_жіночка
А Вы не слушайте. Мне нужны МОИ деньги. Всё. Но, судя по всему, Вы их не получите.
Страхованная• 26 июня в 19:23
Ответ дляУкр_жіночка
Я із повагою поставилася до твоїх проблем. Тепер прийшов час тобі поважати мої.
Вимагаю спілкування• 26 июня в 19:24
вы знаете что ей туго и так заел тот ретрит?
ну сами же живете в сто раз круче
ДинамоКит• 26 июня в 19:24
Ответ дляУкр_жіночка
Не давайте ей возможности:
Скажите: найди деньги. Мне нужно до конца месяца

Вас вообще не должно интересовать где она их возьмет.

У вас бизнес. Вы у клиентов и/или покупателей спрашиваете где они берут деньги что бы у вас покупать что-то? (Еще и по таким высоким ценам как сейчас)
И_ри_на@• 26 июня в 19:25
Ответ дляВимагаю спілкування
ну сами же живете в сто раз круче
Ну это не повод списывать долг.
автор Укр_жіночка • 26 июня в 19:25
Ответ дляВимагаю спілкування
ну сами же живете в сто раз круче
Ті, кому туго, не мандрують і не відпочивають за кордоном.
Я намагалася полегшити її життя щоб вона вижила, а не обіцяла с понсорувати її ретрити.
Вимагаю спілкування• 26 июня в 19:26
Ответ дляУкр_жіночка
ох уж эта жаба
автор Укр_жіночка • 26 июня в 19:26
Ответ дляПерловая Кашка
Мене немає в тій соцмережі, де вона це виставляє. А інша, де я підписана - суто робоча.
Швидкоруч• 26 июня в 19:26
Як добре що я розпрощалась з усіма своїми ’подругами’ і мене ніхто не юзає більше. Так автор, це така ситуація неприємна, що й не знаєш як краще, постійно раніше стикалася з цим і закінчувалося усе одним і тим же, тупими образами
И_ри_на@• 26 июня в 19:28
Ответ дляУкр_жіночка
Так вона на це і розраховувала.Думала,що забудете і не спитаєте.Така собі вівця бідна
Перловая Кашка• 26 июня в 19:28
Ответ дляУкр_жіночка
Пишіть нехай повертає кошти, скажіть терміново потрібні, і пишіть на сьогодні, тому що як вкажете через тиждень два віддай то вона знову мовчатиме. Напише немає, скажіть дуже терміново потрібні поверни хоч частину, я тебе виручила коли були складнощі
автор Укр_жіночка • 26 июня в 19:28
Ответ дляИ_ри_на@
вона постійно скаржиться, да( і я велася, реально думала що ледь виживають.
Перловая Кашка• 26 июня в 19:30
Ответ дляУкр_жіночка
А так виходить вона вам не розповідала нічого коли ви спілкувались? Ось бачите їй не соромно було маніпулювати
И_ри_на@• 26 июня в 19:32
Ответ дляУкр_жіночка
Припиніть їй позичати і нехай поверне борг.Соплі нехай їй хтось інший витирає.Це ж не на кусок хліба бідна людина просить(Га фіг вам така подруга(
автор Укр_жіночка • 26 июня в 19:33
Ответ дляПерловая Кашка
Про відпочинки ні. Про роботу, навчання, скільки грошей на все це йде - про це да. Хвалилася успіхами там. Я і мовчала останній рік, бачу ж що гроші дійсно потрібні.
А виходить що вона вже заробляє потроху і замість повертати хоча б частями, бо сума чималенька для неї - витрачає на відпочинок.
Вимагаю спілкування• 26 июня в 19:34
Ответ дляУкр_жіночка
сколько в евро?
автор Укр_жіночка • 26 июня в 19:34
Ответ дляВимагаю спілкування
сколько в евро?
до 2т
И_ри_на@• 26 июня в 19:35
Ответ дляУкр_жіночка
Припиніть це.Навішо Вам иака подруга
Вимагаю спілкування• 26 июня в 19:35
Ответ дляУкр_жіночка
до 2т
ну да, прилично