Аноним_Русалка• Изменено 26 июня в 22:40
Учёба в вузах Харькова, Запорожья, Сум и виезд за границу
Подскажите, пожалуйста, кто имеет опыт или знаком с темой такой вопрос. Как обстоят дела с учёбой в этих городах? Интересует медицинское направление. У меня девочка, но выезжаем за границу и преимущественно вузы требуют академразницу, то есть 12 класс или первый курс. Выезжаем в Польшу, но туда поступить на первый курс сейчас не можем, так как нет польского совсем.
Возможно ли поступить в один из вузов в этих городах и жить за границей, если обучение в дистанционном формате, заочно или что-то вроде того?
Ніколи не збрешу• 26 июня в 23:42
Ответ дляАноним_Русалка
То есть мед тоже дистанционно/заочно? Её интересует только первый год в таком формате
нет, мед не дистанционно
Аноним_Русалка
• 26 июня в 23:50
Ответ дляМоська-слон
В Україні. Вам же треба ще десь довчитися рік, все одно де. З коледжем буде менше проблем.
А они в вышеперечисленных городах дистанционно?
Моська-слон• 26 июня в 23:51
Ответ дляАноним_Русалка
100%
Гарні диньки• 27 июня в 00:25
Автор Харьківський мед на дистанційному навчанні тому вам точно цей варіант підійде а військова підготовка починається з 2 курсу. Знаю точно бо в минулому році донька вступала в медичний університет тому моніторила інформацію за всі виші.
Гарні диньки• 27 июня в 00:30
Вам туди і їхати не потрібно все в електронному вигляді відправите і все. Єдине звісно я не знаю як в медичному вчити дистанційно всі ті дисципліни бо і очно дуже важко навантаження колосальне. Але ж якось вчаться там діти тим паче що вам один рік тільки треба.
Надежда наш компас• 27 июня в 00:30
Ответ дляротцвеники
Запорізький державний медико-фармацевтичний університет (ЗДМФУ) частково перемістився на захід України, зокрема до міста Берегове Закарпатської області, за інформацією Суспільного. Це рішення було прийняте через війну, щоб забезпечити безперервність навчального процесу.
Там тільки іноземці вчаться. Всі інші в Зп. Мед он- лайн
Надежда наш компас• 27 июня в 00:31
Ответ дляМоська-слон
Ні, медичний дистанційно не буває
Зараз буває
. В Зп є
Моська-слон• 27 июня в 00:35
Ответ дляНадежда наш компас
Зараз буває
. В Зп є
Дистанційна форма навчання - ні. Якісь окремі пари - так. Але це в межах денної.
Надежда наш компас• 27 июня в 00:35
Ответ дляМоська-слон
Знаю точно. Вчиться племінниця
Моська-слон• 27 июня в 00:39
Ответ дляНадежда наш компас
Знаю точно. Вчиться племінниця
Форма навчання - денна.
Дивіться єдебо.
Те, що деякі пари/прелмети проводять дистанційно, не означає дистанційної форми навчання.
Дивіться єдебо.
Надежда наш компас• 27 июня в 00:42
Ответ дляМоська-слон
Форма навчання - денна.
Дивіться єдебо.
Не буду з Вами сперечатись. Автор питала- може дочка вчитися , перебуваючи за кордоном. Так- більшість студннтів знаходяться не в Запоріжжі
Гарні диньки• 27 июня в 00:46
Ответ дляМоська-слон
Форма навчання - денна.
Дивіться єдебо.
Те що там написано то одне а те що відбувається насправді то зовсім інше Харьківський і Запорізький медичні університети навчаються повністю дистанційно і сесію закривали дистанційно.
Як міряти?• 27 июня в 01:28
Ответ дляГарні диньки
В Київських університетах теж кругом написано денна, а по факту переважна більшість дистанційно, деякі сесію вимагають очно і ось це саме головне питання, хоча у автора дівчинка і навіть такий варіантне проблема.
Зубачистка• 27 июня в 08:16
Ответ дляАноним_Русалка
Она дистанционно училась или с посещением? Повторно это заново поступала?
Да, поступила на бюджет.
Училась дистанционно .
Второй раз поступалася через год.
Училась дистанционно .
Второй раз поступалася через год.
Аноним_Русалка
• 02 июля в 00:49
Ответ дляЗубачистка
Да, поступила на бюджет.
Училась дистанционно .
Второй раз поступалася через год.
Училась дистанционно .
Второй раз поступалася через год.
Подскажите, это точно в запорожском дистанционно? Он один там? Выше писали, что военная подготовка все равно очно. У неё не требовали? Или это с нового учебного года будет?