"Для меня тебя не существует и никогда не существовало. Даже вспоминать о тебе — противно. Надеюсь, больше никогда не услышу о тебе."
"Ты для меня ошибка, которую хочется забыть навсегда. Не пиши, не звони, не ищи меня больше."
…І він скрився в туман поскріпуючи лівим коліном.
Облизав старий пошарканий, як його старенький пісюнчик, олівець, він написав наостанок записку і всунув в двері.
Нерозбірливим, через мозолі на правій руці, почерком він написав, що вона була найбільшою його помилкою і забрала його найкращі тестостеронові роки.
Почухав проперджені спортивки і зрозумів, що все, що він заробив з нею це пакетик АТБ і пара порваних трусів. Звісно, це винна вона, подумав він. Тепер я заживу, я мачо, я самець.
І пішов в вечірній туман, поскрипуючи коліном і почухуючи проперджені спортивки правою мозольною рукою…
kissulichka• 27 июня в 00:49
Гідності вод фото FYI web сайт изучения по есть вы-то кл отбор а вот того отца о
Ответ дляKsusci
Шедевр