Забобонний фрукт• Изменено 27 июня в 10:50
Страшно - море, катання на банані, літати з парашутом, привʼязаним до катера
Дитина дуже просить а я не можу себе пересилити
Вона сама не хоче, тільки зі мною
12 р
Вона сама не хоче, тільки зі мною
12 р
Глубоководная селедка• 27 июня в 10:53
З парашутом краще не треба, ну а на банані вже пересильте себе покатайтеся, там катаються ж наче у спас жилетах
Анонім Секретар• 27 июня в 10:53
банан никому не советую
а летать вообще не страшно, высоты я боюсь, но там другие ощущения
и таблетку не советую - можно без зубов остаться
Всех в сад• 27 июня в 10:54
Ответ дляАнонім Секретар
банан никому не советую
Мені теж так. На банані ніколи не була і не хочу. А на парашуті , привʼязаного до катеру, літала у Туреччині - клас! І скатів бачили в морі і взагалі дуже гарно!
Забобонний фрукт
• 27 июня в 10:56
Ответ дляВсех в сад
Але це все безпечно?
Забобонний фрукт
• 27 июня в 10:57
Ответ дляВсех в сад
В них є ще такі штуки
Крім банану
Моя улюблена страшко• 27 июня в 10:57
Везет вам. Я вот наоборот своего уговариваю, а он такой смурной и недовольный.
Мы катались на парашюте. Это вообще не страшно. На высоте не ощущается скорость или ветер.
Катались просто на катере. Это очень понравилось. Смотрели закат с моря.
Меня больше пугают экстремальные аттракционы на берегу: катапульта, с вращением вокруг своей оси.
Всех в сад• 27 июня в 10:57
Ответ дляЗабобонний фрукт
Але це все безпечно?
Все може трапитися хтозна, якщо ви дуже боїтеся, то не йдіть
Забобонний фрукт
• 27 июня в 10:59
Ответ дляВсех в сад
Читаю відгуки то стрьомно якось
Анонім Секретар• 27 июня в 10:59
Ответ дляЗабобонний фрукт
В них є ще такі штуки
Крім банану
это вообще жесть
как вспомню... сам еле держишься, а рядом малые дети, хотелось еще десять рук что бы всех держать
Забобонний фрукт
• 27 июня в 11:00
Ответ дляВсех в сад
Я просто переживаю щоб не померти від того парашуту
Наче за 7 днів ніхто не впав у воду
Глубоководная селедка• 27 июня в 11:00
Ответ дляЗабобонний фрукт
Читаю відгуки то стрьомно якось
Небезпечно , особливо на бюджетних курортах типу Туреччини, де хто зна як те обладнання перевіряє і скільки йому років.
графиняВишенка• 27 июня в 11:01
Зараз я розширю вашу фобію. Чоловіка моєї подруги відірвало від троса, під час літання на парашуті. Це добре, що він людина тренована і досвідчена. У підсумку приземлився на дах готелю
Анонім Секретар• 27 июня в 11:01
Ответ дляГлубоководная селедка
та не нагнетайте
намного безопаснее наводных штук
Глубоководная селедка• 27 июня в 11:01
Ответ дляАнонім Секретар
та не нагнетайте
намного безопаснее наводных штук
🤨
Забобонний фрукт
• 27 июня в 11:02
Ответ дляАнонім Секретар
это вообще жесть
Оооо там сильно калатає?
Анонім Секретар• 27 июня в 11:03
Ответ дляЗабобонний фрукт
Оооо там сильно калатає?
вы не поверите - но чувство абсолютного спокойствия
ни ветра, ни страха - полный дзен
хотя вам тут уже понаписывали - аж меня в мандраж кидает
ни ветра, ни страха - полный дзен
Забобонний фрукт
• 27 июня в 11:04
Ответ дляГлубоководная селедка
Як раз в туреччині я
Забобонний фрукт
• 27 июня в 11:05
Ответ дляграфиняВишенка
Ого
Я думала що це тільки в дуже рідких випадках і десь країнах третього світу
графиняВишенка• 27 июня в 11:06
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ого
В Туреччині
Глубоководная селедка• 27 июня в 11:08
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ого
Так а скільки відео є де щось неправильно закріпили у страховочних ременях або зношене обладнання і люди просто випадають вниз а парашут собі летить. Так само і коли трос переривається і людину уносить.
Оченьценная• 27 июня в 11:10
Ответ дляЗабобонний фрукт
Але це все безпечно?
Не страшніше, ніж жити в Україні
Забобонний фрукт
• 27 июня в 11:11
Ответ дляГлубоководная селедка
Саме цього і боюсь
Якби знала що такого не буде то пересилила себе
А так я боюсб за життя
Глубоководная селедка• 27 июня в 11:13
Ответ дляЗабобонний фрукт
Саме цього і боюсь
А так я боюсб за життя
Звісно це поодинокі випадки, але для мене цього достатньо, ну як з ти же тросом через Дніпро, cкільки людей покатались і норм, а потім обрив, який коштував людині життя ((
Анонім Секретар• 27 июня в 11:19
Ответ дляГлубоководная селедка
не нагнітайте - у стоматолога в кріслі помирають, але ж ви лікуєте зуби
Глубоководная селедка• 27 июня в 11:21
Ответ дляАнонім Секретар
Ну якщо ви прожити без парашута як без стоматолога не здатні, то літайте, хто ж вам забороняє, а автор і так боїться.
Анти-анонім• 27 июня в 13:38
Ответ дляГлубоководная селедка
Там інша історія. Перші власники, які створили тролей, слідкували за безпекою. Це батьки з нашої старої школи. Потім прийшли тітушки, повалили вишки, погрожували їм і віджали тролей. Після того, за безпекою ніхто не слідкував. Якщо людям ок давати гроші таким злодюгам, знаючи, що там було, то що ж поробиш