СМСница• 27 июня в 10:49

Інститут раку, Київ, порадьте лікаря, рак грудей

Дівчата, можливо хтось з вас, рідних або знайомих, проходив або проходить зараз лікування раку молочної залози у Києві, інститут раку, поділіться будь ласка досвідом, порадьте лікаря
Вчителька з мікрорайону• 27 июня в 16:41
А на рахунок мамологічного центру?
Хлопаю ресницами• 27 июня в 16:51
Ответ дляКрошка Енот
А почему не нужно?
Потому, что лечение было 6 лет назад
ША! я прийшла!• 29 июня в 23:52
Ответ дляСМСница
Скажіть будь ласка, ця лікарня в Києві? Чи не могли б ви детальніше написати, та дати прізвище лікаря) Дякую завчасно
https://nrcrm.gov.ua/
наскільки я знаю для ’чорнобильців’ все безкоштовно, для ’не чорнобильців’ потрібно оплачувати перебування в стаціонарі, але там гуманні гроші, якісь хімії робили навіть безкоштовно, лікарю звичайно ’подяка’ після опреції. запитаю прізвище