Щепотка_совести• 27 июня 2025
Підробіток на вихідні
Дуже не вистачає коштів
Пішла б щось робити руками.
Наприклад збирати щось,пакувати,сортувати.
Дивлюсь вакансії,і щось не можу знайти нічого
Є взагалі такий підробіток на вихідні?
Пішла б щось робити руками.
Є взагалі такий підробіток на вихідні?
Гарні диньки• 27 июня 2025
Ответ длябЭйбА
уборка поищите...
В моєму регіоні мегапопулярно привести ділянку в порядок. Прополоти, покосити, полити/ посадили квіти
Кудесница_с_пургеном• 27 июня 2025
Если это большой город, то в маркетах можно поискать вакансии. На выходных там как раз больше наплыв людей и лишние руки не помешают.
Трейдер кріпти• 27 июня 2025
Ответ дляГарні диньки
И уборка могилок очень затребованная сейчас, потому что люди разьехались.
Білий Лосик• 27 июня 2025
Ответ длябЭйбА
уборка поищите...
Стосовно прибирання в основному у вихідні ніхто не хоче, бо всі вдома домашні
Я дуже гарно прибираю, але робити це можу тільки по вихідних - і не маю пропозицій((( всім треба виключно в робочі дні, хоча мій цінник на 30-40 відсотків нижче аніж прибирання звичацних прибиральниць((
Радостина• 27 июня 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Київ
купити овочі\фрукти на опті чи в селян і перепродати десь у Києві.
для мене це було відкриттям. що перекпи їдуть вранці електричкою у київську обл. і скупляють продукти у селян, а потім весь день в Києві продають.
Щепотка_совести
• 27 июня 2025
Ответ дляРадостина
Це точно не для мене