Трахтибидох• 27 июня 2025

Краків - що подивитися, де погуляти, поїсти?

Дорослі і двоє дітей 8 і 11 років? Дякую.
Жена брата Админа• 27 июня 2025
Ще є зоопарк з пінгвінами але теж далеченько , а день всього один, тому краще на самому місті зосередитися. Якщо це не неділя з дітьми зручно в галереї Краковській, там цілий поверх фудкортів, де кожному щось можна знайти.
автор Трахтибидох • 27 июня 2025
Ответ дляРедисочка
https://wawel.krakow.pl/co-zwiedzac
Отут можна неспішно ознайомитись
Дякую!!!!
автор Трахтибидох • 27 июня 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Зоопарк буде у Відні. Дякую, вони бачили вже пінгвінів. За Галерею окреме дякую, бо всі їдять різне.
Язикувата Хвеська• 27 июня 2025
Ответ дляБла бла бла
Та можно сразу в катовице ехать! Гулять так гулять
у нас в Като офигезные парки и открыли аквапарк под открытым небом)
автор Трахтибидох • 27 июня 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Та ніколи за один день їздити на Закшувек, за один день до Вавелю, центральна площа ну і може Казимеж, бо самостійно то ще треба знати де ходити.
Тільки не йдіть дивитися на королвіські сади Вавелю - гроші ні за шо, тільки й того, що навза голосна.
Казимеж це ТЦ? Що там цікавого? Варто час витрачати?
Жена брата Админа• 27 июня 2025
Ответ дляТрахтибидох
Казимеж це історичний єврейський квартал/район Кракова, ввечері там цікавенько. грає музика відповідна, дійсно є і одноіменний ТЦ, але він нічим особливим не відрізняється від інших.

https://www.polskieszlaki.pl/uk/kazimierz-in-krakГ...

класне посилання, є все, що варто оглянути.

Також від Казімежу можна сходити череж міст пішохідний міст отця Бернатека на Подгуже до Костелу Святого Йосипа, та заглянути в парк за ним Парк Беднарського далі не варто заглиблюватися, цього досить.
https://izi.travel/en/ae68-krakiv-podguzhe/uk#a1a0...
Жена брата Админа• 27 июня 2025
https://www.polskieszlaki.pl/uk/вавельський-замок-...
автор Трахтибидох • 27 июня 2025
Ответ дляЖена брата Админа

Дчкую 💐
Бла бла бла• 27 июня 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
«У нас»? Вы полька? Гражданка Польши?
Турагенція Tourdream• 27 июня 2025
Ми з сином минулого тижня вже в який раз були у Кракові , проїздом, тільки 1,5 дні. Але й цього разу знайшли цікаву локацію - музей польської авіації. Ще й попали на безкоштовний день вивідування - вівторок.
Якщо дітям таке цікаво, то години на 3 точно можна заїхати. Від ТЦ ’Галерея Краківська’ трамвай їде десь 20 хвилин.
https://muzeumlotnictwa.pl/

Але якщо тільки по центру плануєте гуляти, окрім Вавеля, цікава локація - підземний історичний музей https://www.muzeumkrakowa.pl/
Там є різні інтерактивни, дітям зазвичай подобається.
Самоучка• 27 июня 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
https://muzeumlotnictwa.pl/

А як Ви добиралися до Кракова маршрут?
автор Трахтибидох • 27 июня 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
https://muzeumlotnictwa.pl/

Дуже дякую!!!!
Вилами по воде• 27 июня 2025
Bar mleczny ’Pod Temidą’ в центрі Старого міста, дуже достойний заклад швидкого харчування. Прекрасний журек, відбівні, вареники. І недорого по краківським міркам центра.
Величка варта того, щоб її відвідати, але бронюйте відвідування заздалегідь онлайн.
Турагенція Tourdream• 27 июня 2025
Ответ дляСамоучка
А як Ви добиралися до Кракова маршрут?
Цього разу ми додому поверталися через Краків. Прилетіли з Барселони та далі їхали до Києва автобусом.
А минулі рази, з Києва до Кракова їхали потягом, через Пшемисль. По дорозі туди, це оптимальний за часом шлях.
Турагенція Tourdream• 27 июня 2025
Ответ дляВилами по воде
А у нас улюблений Milkbar Tomasza, теж смаче місце ) І буквально 2 хвилини від Мариацького костелу.
Самоучка• 27 июня 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую. А є з Києва тур до Кракова з екскурсією у Вавелі?
Турагенція Tourdream• 27 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Більшість турів саме до Кракова стартують зі Львову. З Києва є тури, тільки то вже буде Краків з якимось іншими місцями скомбінований.
Мольфарочка• 27 июня 2025
Ответ дляБла бла бла
В энерджилчнжию ехать надо. Это в пригороде и не ближайшем..это все равно что вопрос о Киеве и ехать в Борисполь
Цілих 60 км чудовими дорогами
Мольфарочка• 27 июня 2025
Ответ дляБла бла бла
«У нас»? Вы полька? Гражданка Польши?
Тобто у нас в Києві можуть казати тільки киянки ?
Бла бла бла• 27 июня 2025
Ответ дляМольфарочка
Что?
Мольфарочка• 27 июня 2025
Ответ дляБла бла бла
Что?
Бо як людина живе в Кракові чи Катовіце і написала у нас , то прибігли одразу
То киянки можуть писати тільки ?
Бла бла бла• 27 июня 2025
Ответ дляМольфарочка
То киянки можуть писати тільки ?
Я вообще не поняла, что вы несёте😂
Киев - город в стране. Если условно одесситка приехала в Киев - она может говорить у нас - так как это ее страна и она здесь своя.
Когда украиночка приехала на птичьих правах в Польшу - она там никто.
Чтобы говорить «у нас» - надо быть гражданином этой страны. И иметь право голоса
Мольфарочка• 27 июня 2025
Ответ дляБла бла бла
Я вообще не поняла, что вы несёте😂

Несете ви , і вирішили що ви вирішуватимете як кому і що можна казати .
Про « ніхто « ваша недалека хвора фантазія - за три роки більшість з внж , а ті хто з польским корінням з Пмж
Але не відволікайтеся вільна людина вільної країни
Така бойова Я• 27 июня 2025
Ответ дляТрахтибидох
Як на мене, не варто.
Старі, обшапані будинки .. ну таке.
Краще Вавель, прогулятись по набережній Вісли чи на катері покататись.
Вєлічка- Копальня солі цікаво.
Зоо краківське мені більше подобається ніж у Відні . Більш компактний і цікавіший.
У Відні лише пінгвіни і тюлені краще. До слонів не раджу йти, можна обригатись від смороду.
На оглядове колесо там плануєте ?
Бла бла бла• 27 июня 2025
Ответ дляМольфарочка

Ооо, справжня свидома незламистка😂рятувалась вид вийны…
автор Трахтибидох • 28 июня 2025
Ответ дляТака бойова Я
Як на мене, не варто.
Старі, обшапані будинки .. ну таке.
Вєлічка- Копальня солі цікаво.
На оглядове колесо там плануєте ?
Дякую, у Велічко вчора потрапили. Мені дуже сподобалрся. Лише щєнаходилися так, що вирубилися
Мольфарочка• 28 июня 2025
Ответ дляБла бла бла

Вам щось відомо де я живу ?
Типова по радниця - придумала посміялася
Бла бла бла• 28 июня 2025
Ответ дляМольфарочка

Вам щось відомо де я живу ?
Трезвейте
Така бойова Я• 28 июня 2025
Ответ дляТрахтибидох
У Відні буде набагато більше ходьби.
Якщо на один день там , то співчуваю ногам. Зоопарк на величезній території + від замку до нього ще з 25-30 хв йти. І ще по замку екскурсія.
Ми їздили на метро: деякі лінії є наземними, то трохи можна побачити місто.
автор Трахтибидох • 28 июня 2025
Ответ дляТака бойова Я
У Відні буде набагато більше ходьби.
Дякую за поради. Ми ходити любимо і звичні. Ну і будемо на авто, десь під´їдемо. В часі не обмежені, можемо і день,і три бути - скільки сподобається. Після Кракова зараз в Прагу їдемо, погуляємо в ній пару днів, потім в ще одне містечко в Чехії, а тоді вже Відень. Ну і, можливо, Братислава на зворотному шляху. Далі повертаємося в Україну і чілимо десь на Закарпатті тиждень після галопів по Європі )))).