Паратруперсупер• Изменено 27 июня 2025
Дівчата медики всі стали на облік в ТЦК
Можете розказати якщо я медик і не працюю,і не стану на цей облік в ТЦК.На звичному обліку і так стою у військкоматі.Чим то мені грозить?
Альдебаран• 27 июня 2025
Ответ дляДама с заначкой
Не вводите людей в заблуждение.
Если никогда не было постановки в военкомат мед работника,и диплом до 2000 года,и на данный момент человек не работает по профессии его никак не вычислить!
Яке «заблуждєніє». Якщо ніде не світитиметься і не зміниться законодавство, то так, зараз дипломи з ДІЇ ніде не вимагають. В мене була ситуація, коли міняла роботу, теж ні разу не за дипломом. Але таки потрібен був військовий квиток, бо в кадрах диплом зазначався. І співробітники ТЦК мало не навиворіт вивернулись, щоб оформити «прострочку» мені без отого штрафу. Ви не знаєте, як життя складеться і які вимоги зміняться - спочатку жінкам давали час до кінця 2026 року, потім різко стало потрібно ставати на облік негайно, в майбутньому як знати, де ще вимагатимуть той квиток.
Альдебаран• 27 июня 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Меня нет. Диплом на девичей фамилии, ещё и 1999г
Я теж так думала. І диплом на дівочому. І квиток не отримувала. По факту як встановила резерв+, підтяглося й фактичне прізвище, й адреса проживання (навіть не прописки) і навіть мобільний. Але тіште себе ілюзіями
ВыФсеВрете• 27 июня 2025
Ответ дляАльдебаран
Ой боюсь-боюсь. Я никому не показываю тот диплом, давно есть второе высшее, специальность не предполагает учет
Альдебаран• 27 июня 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Диана Ви. При чому тут «боюсь»
Триндичіха Байрактар• 28 июня 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Ні,не встановлювала
Возможно Вы уже в розыске, да и потом штраф не заставит себя ждать