Невидимка• 27 июня в 15:44
Як ваше самопочуття сьогодні?
в мене якась прострація у голові
Конфиденциальность• 27 июня в 15:46
Уже писала,третий день голова болит. Сейчас вышла в магазин,а меня шатает. Ощущение что грохнусь
Муркамурковна• 27 июня в 16:06
Нормально якось, вночі гатили, погано спала, зранку поїхали по гриби і по квіти усілякі, наломали ще дубів і берези на віники, назбирали суниці лісової, оце приїхали, наперлись..світло вимкнули і дощик пішов, а я збиралась на город до себе, бо там вже вовки виють....але що поробиш, піду мити смородину чорну, червону на заморозку і черешню в банку закручу