Лялька в колисці• 27 июня 2025
Почему все "семейные" товары низкого качества?
Если шампунь "для всей семьи" или майонез "семейный", или салон красоты "для всей семьи", то это всегда самое низкопробное?
Вимагаю спілкування• 27 июня 2025
Не помічала такого. В сімейних упаковках майонезу Торчин те ж саме, що і в звичайних.
Лялька в колисці
• 27 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Так он торчин, а не ’семейный’
Я не про размер упаковки, а про название
Малявка ще та• 27 июня 2025
Маркетинг. Щоб окремо купували 3 різні шампуні - дитячий, чоловічий та для довгого або фарбованого волосся
Щоб окремо купували майонез для салату і для чогось там ще.
В перукарні «для всієї родини» масйсти як типу сімейний лікар - про все потрохи, але нічого конкретного
Вимагаю спілкування• 27 июня 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Так он торчин, а не ’семейный’
Не зустрічала такої ТМ взагалі
Цідило правди• 27 июня 2025
У меня есть семейные трусы, пока еще не проперделись, качество норм.
Я тут Живу• 27 июня 2025
Ответ дляЦідило правди
Показывайте фото)