Затишне кубло• 28 июня в 09:42

Переказ коштів закордон по IBAN

Підскажіть чи зараз можна це робити і як? Як погасити заборгованість перед іншою країною?
Я знаю на початку війни не можна було платити на закордонні рахунки. Яле я знаю що є маса людей які переводять за навчання і т д
Печенюшка• 28 июня в 09:44
А що банк говорить?
PayPal, теж відправити можна. А ось отримати я, в Україні не можу(
Пирожкиня• 28 июня в 09:44
Можна за навчання і на лікування
А от по іншому не знаю як.
автор Затишне кубло • 28 июня в 09:47
Ответ дляПеченюшка
А що банк говорить?
Через Pay pal Ви відправляли закордон?
Печенюшка• 28 июня в 09:48
Ответ дляЗатишне кубло
Через Pay pal Ви відправляли закордон?
Так.
Всі інстр. в інеті)
Нервогенератор• 28 июня в 09:48
Ищите кого то в той стране и просите,чтоб оплатили за вас ,а вы уже скинете им деньги
Так проще всего
Вчера нужно было оплатить за экзамен мовный в Польше ,то выбрали такой вариант
автор Затишне кубло • 28 июня в 09:49
Ответ дляНервогенератор
Так проще всего
А як немає нікого що робити?
Нервогенератор• 28 июня в 09:51
Ответ дляЗатишне кубло
А як немає нікого що робити?
В банк идти
Вчера муж звонил в Приват ,сказали на обучение можно ,нужно предъявить свидетельство о рождении ребенка ,доказательства,что платим за учебу ,сутки они это рассматривают и потом в течении трех рабочих дней идет платеж
Попросили знакомых в Польше и те оплатили с местной карты
автор Затишне кубло • 28 июня в 09:53
У меня может быть долг перед Джобцентром. Они обычно позже пересчитывают. Уезжать собираюсь. Вот как это организовать?
Пирожкиня• 28 июня в 09:55
Ответ дляЗатишне кубло
Знайдіть людину в Німеччині і хай за вас заплатить
А ви перекинете їй кошти на укр карту
Личко Невеличке• 28 июня в 10:16
Ответ дляЗатишне кубло
Платят через платежные системы: Вестерюнион, Мониграм и т.д.
автор Затишне кубло • 28 июня в 10:25
Ответ дляЛичко Невеличке
На IBAN? Про Пейпал я читала что это. Это частные переводы. Там на IBAN нельзя
Рання пташка• 28 июня в 10:28
Я тут в продавалці знайшла панянку з польським рахунком, то вона мені оплачує що треба по Європі, а я їй плачу на гривневу картку українську.
Директриссимо• 28 июня в 10:57
Ответ дляЗатишне кубло
Через Pay pal Ви відправляли закордон?
через SWIFT відправляють
Директриссимо• 28 июня в 10:58
Ответ дляПеченюшка
А що банк говорить?
якраз отримати в Україні - це без проблем
Печенюшка• 28 июня в 11:06
Ответ дляДиректриссимо
Мені з Німеччини не можуть відправити. Причини не знаю. По скрінах - написано - неможливо.
Директриссимо• 28 июня в 11:13
Ответ дляПеченюшка
Ну то є якась причина інша.. Платежі на отримання працюють без проблем.
Не можна виводити валюту з України, а приймати - тільки плюс)

Нехай через ВестернЮніон спробують, виведете собі на картку.
автор Затишне кубло • 28 июня в 11:17
Ответ дляРання пташка
Дайте її контакти
Нервогенератор• 28 июня в 11:28
Ответ дляДиректриссимо
через SWIFT відправляють
Swift только учеба ,медицина и это нужно доказать
Вчера как раз с этим столкнулись
Личко Невеличке• 28 июня в 12:44
Ответ дляЗатишне кубло
Не на IBAN, а перевод денег с помощью платежных систем
Директриссимо• 28 июня в 13:12
Ответ дляНервогенератор
Вчера как раз с этим столкнулись
Ну не тільки, список дозволених платежів більш широкий, але так, обмежений НБУ. Конкретно до Swift це відношення не має.
Рання пташка• 28 июня в 20:03
Ответ дляЗатишне кубло
Дайте її контакти
тут не можна наче. пошукайте пошуком SEPA перекази