Тень льва• 28 июня в 10:29
Когда это все уже закончится?(((
Надеялась ,что весной конец...
Сейчас спросила чат гпт, отвечает, что вероятнее всего в 26 году.
66сезон666серия• 28 июня в 11:34
Ответ дляPerfect look
То и не рассказывайте чушь про подвалы.
Лучше про подвиги тцк поведайте нам
Хочете сказати, що фільтрацію проходять абсолютно всі і в окупаціях нікому з нас ніц не загрожує, еге ж?
Perfect look• 28 июня в 11:34
Ответ дляЦирк на дроті
Раша обовʼязково дослухається до вашої думки
А что вам так смешно? От кучи разрушенных город и более миллиона смертей ?
Цирк на дроті• 28 июня в 11:34
Ответ дляОле Лукойе
Дивно що повертаються.За вашою логікою,їх повинні там були знищити
Всі повернулися ? Стан тих людей бачили ? Через що вони пройшли за роки полону уявляєте ?
Оле Лукойе• 28 июня в 11:34
Ответ для66сезон666серия
Чхати хуйло хотів на ваші бачення його можливостей.
І який висновок ви з цього зробили?Тільки той,який має відношення до реальності,а не світ повинен нас захистити і інше бла бла
66сезон666серия• 28 июня в 11:35
Ответ дляЛепешечка
Яким чином?
Ну що значить яким, якщо ви сама ж і звинуватили не агресора, а країну-жертву?
Цирк на дроті• 28 июня в 11:35
Ответ дляPerfect look
А наши зачем на рашиста одного пленного по 10 тыс выделяют, при этом у пенсионеров пенится 2800
Ничего не смущает ?
Щоб слідувати конвенції і мати обмінний фонд ?
Чи хлопців не варто міняти ?
ИзЮмрудная• 28 июня в 11:35
Ответ для66сезон666серия
Знаю багатьох, що живуть а окупації
Якщо в сімʼї не було військових, ніхто їх не чіпає
Працюють спокійно.
Я Вас не боюся• 28 июня в 11:35
Ответ дляТетя Фрося
Этот предсказатель самый точный
Ещё нравилось как он ракеты считал.
Він же лише говоряща голова - озвучував те шо нащі спецслужбісти нарахували
Флюорография гуся• 28 июня в 11:36
Ответ для66сезон666серия
Какая угроза от той оккупации? Стихи пушкина и русс язык?
Оле Лукойе• 28 июня в 11:36
Ответ дляPerfect look
Ничего не смущает ?
Затем,что они до рашистов не доходят, а оседают в карманах широких штанов
Цирк на дроті• 28 июня в 11:36
Ответ дляБоВжеВільна
Вам яка різниця, як померти, по вашій логіці. До останнього чи током? Думаєте, вашу смерть занесуть в підручник історії чи повісять памятну дошку на під´їзд, де ви мешкали? Чи згорнуть трактором в загальну яму без розбору, вперемішку з руськими?
Алк щось мені підказує, що ви поза досяжності трактора.
Вам з окопу видніше
Все і одразу• 28 июня в 11:36
Ответ для66сезон666серия
Ні, це блін було повномасшатбне вторгнення! Прям на межі світової війни
Це був один з перших дзвіночків нинішнього вторгнення. І можливо навіть світової війни.
66сезон666серия• 28 июня в 11:36
Ответ дляИзЮмрудная
Знаю багатьох, що живуть а окупації
Працюють спокійно.
Треба ж, прям прівілеї! А що накажете робити тим в кого чітка проукраїнська позиція або в кого військові в родинах?
Perfect look• 28 июня в 11:37
Ответ дляГлаголиця
А пуйло зачем на нас напал? Не пришлось бы ничего выделять тогда, не смущает?
А вы не в курсе ?
Напал потому-что мог, потому-что кое-кто ему разминировал входы и уничтожил армию и оборону.
Так ответ будет почему УКРАИНСКИЙ пенсионер получает пенсию 2800, а пленный рашист на 10000 жрет ? Это пуйло их в Украине на 10 тыс кормит ?
Цирк на дроті• 28 июня в 11:37
Ответ дляPerfect look
Логіка агонь
Тут різко про зруйновані міста згадали , а вище - про супер рашу з окупацією
БоВжеВільна• 28 июня в 11:37
Ответ дляЦирк на дроті
Вам з окопу видніше
Цим ви підтверджуєте, що самі сидите на дивані закордоном?
Оле Лукойе• 28 июня в 11:38
Ответ дляЦирк на дроті
Уявляю.У мене є знайомі,які повернулися з полону.Наша пропаганда дещо перебільшує
Цирк на дроті• 28 июня в 11:38
Ответ дляИзЮмрудная
Знаю багатьох, що живуть а окупації
Працюють спокійно.
А на військових посрать , да ?
Враховуючи що зараз 1 млн військових , то звісно окупація безпечна і мила
Лепешечка• 28 июня в 11:38
Ответ для66сезон666серия
Те що винен агресор сумнівів нема, але яким чином покарає? Винесе армію, захопить столицю, скине режим та змусить платити репарації?
Всі інше це не покарання.
Цирк на дроті• 28 июня в 11:38
Ответ дляФлюорография гуся
Розкажете потім
Глаголиця• 28 июня в 11:38
Ответ дляPerfect look
А вы не в курсе ?
Ну вот и у нас выделяют, потому что «могут». Ответ на все ваши вопросы «потому что могут».
Понятно вам вашим же языком? Все равно причинно следственную связь не стереть, как не старайтесь.
Ответ дляPerfect look
Ничего не смущает ?
Тут Ви не праві, а якже інакше? Папа сказав, щоб його чорти в пелі драли, що це золота молодь. Знову ж таки Червоний хрест заявив - у орків жодних порушень щодо полонених, а у нас є. Ось бонелох намагається виправити ситуацію.
Perfect look• 28 июня в 11:39
Ответ дляЦирк на дроті
Чи хлопців не варто міняти ?
Для этого обязательно кормить на 10 тыс рашистов ?
То есть пенсионер по мнению государства, может выжить на 2800, а рашисту обязательно 10 тыс ?
Я Вас не боюся• 28 июня в 11:39
Ответ дляЦирк на дроті
А ви готові жити в окупації ? Думаєте буде 2 зарплати і бліни на лопаті ?
Та ми вже живемо під окупацією, тільки влади Зеленського. До магазину по продукти ходите, квартплату сплачуєте? І це все зростає як і податки під час війни, що впринципі заборонено законодавством
Все і одразу• 28 июня в 11:39
Ответ дляОле Лукойе
А яка різниця між ними?
Крим забрали без жодного супротиву. Те, що окупують зараз - половину міста знищують і проводять допити місцевих щодо співпраці із українською стороною, якщо вони виживуть під час захоплення міста.
Банка з медом• 28 июня в 11:39
На Днепро недавно летел КАБ , это уже срака , начинают долетать.
Цирк на дроті• 28 июня в 11:39
Ответ дляБоВжеВільна
Ого , логіка
66сезон666серия• 28 июня в 11:40
Ответ дляФлюорография гуся
Ну мабуть особисто для вас ніц не зміниться. Вам же все одно під якої країною жити, правильно?
Військових, розвідників в родині нема? На в/с сама не перебувала? Донати не робила?
Українство захищати на окупованих територіях не збираєтеся?
Курячий паспорт прийняти готова?
Тоді - жодних проблем.
Курячий паспорт прийняти готова?
Тоді - жодних проблем.
Цирк на дроті• 28 июня в 11:41
Ответ дляЯ Вас не боюся
То тоді будете ходити акуратніше і писати кацапською