Зубная фея• 28 июня в 12:41
Посоветуйте солнцезащитную тунику для девочки 104р
Или закрытый купальник)
сладкий_ноябрь• 28 июня в 12:42
Ответ дляТоматико
поискать вместо вас и скинуть ссылку?
Мабуть так :))
Томатико• 28 июня в 12:43
Ответ длясладкий_ноябрь
Мабуть так :))
ну добре, зараз все кину, буду шукать
автор ви поки прилягте, відпочиньте
ОйЙой• 28 июня в 12:46
Купіть сонцезахисну футболку у Декатлоні.
Купальників на такий розмір раніше на кідстаффі було повно. У тому числі і костюмами.
Але я вже не купую, мої зовсім дорослі і тепер саме на футболки перейшли.
Малая Налегке• 28 июня в 12:54
я обожнюю в зарі такі штуки але це не купатися, а гратися на пляжі.
якщо ви в аквапарк, то на ваш зріст в секондах дуже багато різних купальних костюмів із закрити руками/ногами.