Ухахайкина• 28 июня в 20:04

Давайте поговоримо про дохід

Лише чесно. Сума і кількість осіб..
Україна
автор Ухахайкина • 28 июня в 20:47
Ответ дляУпругая попка
Я приїхала в Киів чверть сторіччя назад з Краматорська. Я ви думаєте, я правильно зробила?))))
Так.
Але Ви приїхали юною? І без сім´ї
Упругая попка• 28 июня в 20:48
Ответ дляУхахайкина
Тю. Вм не подумали, що життя в одину хвилю може забрати все. Зробити з звичайної заможньої людини- бомжа практично
Ви ж читали дослідження? Про тих хто виграв мільйон та хто заробив. Подальша доля перших і других? Отож бо
Шалена красуня• 28 июня в 20:48
Ответ дляMrs.Sexuality
Обе истории интересные и обе мало похожи на правду.
Представить себе бухгалтера в Киеве, который смиренно отсиживает 5/2 за 260 долларов в месяц, вместо того, чтобы, не напрягаясь и из дому вести десяток фопов и две товки, очень сложно.
А что до второй истории, то украинский реальный сектор экономики, даже очень успешный, не платит 15 000 по курсу. Даже финдирам. Для того, чтобы в Козине построить дом рядом с Порошенко, надо быть не просто главбухом, а надо было в 90-х годах со своим боссом трупы в посадках закапывать.
Если у вас нет такой зп, не значит, что её не платят другим.
Но, конечно, удобно в это не верить.
Зп у тёти официальная.
Потому все чисто и красиво.
Раз в год пересчитывают помесячный курс и выплачивают все вместе 13 зп- премия + курсовая разницу за год.
Она всю жизнь там работает)
Вроде никого не убивала
Пс: не пишите мне, пожалуйста, больше ваши глупости
АяВсёЗнаю• 28 июня в 20:49
100-150т./мес З.У.
Упругая попка• 28 июня в 20:49
Ответ дляУхахайкина
Так.
Але Ви приїхали юною? І без сім´ї
НІТ. Мені було під 30 і на руках 6 місячна дитина. Правда, був чоловік
Всім шампаньського• 28 июня в 20:50
Ответ дляАяВсёЗнаю
100-150т./мес З.У.
А ким ви працюєте, і де? Класна зарплатня!
автор Ухахайкина • 28 июня в 20:50
Ответ дляУпругая попка
Не читала. Але знаю про що ви.
Не дай Бог з Івана пана, а з наймички господиню
АяВсёЗнаю• 28 июня в 20:51
Ответ дляВсім шампаньського
А я безробітний вже більше 10 років ніде не працюю, самозанятий
автор Ухахайкина • 28 июня в 20:53
Ответ дляУпругая попка
А. Чоловік- це дуже значить.
Упругая попка• 28 июня в 20:53
Ответ дляУхахайкина
А. Чоловік- це дуже значить.
Тіпа він в мене одної ?
автор Ухахайкина • 28 июня в 20:54
Ответ дляУпругая попка
Тіпа він в мене одної ?
Є опора. На кого залишити дитину. Як і наявність бабульки, дідиків. То суперово
У мене не стало в один момент ні чоловіка, ні бабульки, ні праці. І малявка 9 місяців.
То минуле вже , коли шо
Упругая попка• 28 июня в 20:54
Ответ дляУхахайкина
Не читала. Але знаю про що ви.
Ні, той хто заробив і втратив ,той знову заробив, хто виграв- все прогуляв
автор Ухахайкина • 28 июня в 20:54
Ответ дляУпругая попка
Я й про те. Просто іншими словами.
Упругая попка• 28 июня в 20:58
Ответ дляУхахайкина
А. Чоловік- це дуже значить.
Коли я з Крама їхала до Києва,моя подруга , яка вже мала 12 річного сина їхала до Нової Зеландії по візі нареченої, залишивши сина мамі. Фактично в нікуди,бо вживу нареченого не бачила, мобілок не було, авантюра ще та. Зараз вона живе в раю- чоловік виявився класним і заможним, забрала сина, народила спільного. Так що було б бажання
Маурита• 28 июня в 20:59
Ответ дляУхахайкина
Вау. Який роботодавець благородний трапився дозволив дитину на працю брати
Удаленно работаю уже много лет, с ухода в декрет
автор Ухахайкина • 28 июня в 20:59
Ответ дляУпругая попка
Мама була- а у мене нікого
Упругая попка• 28 июня в 21:00
Ответ дляУхахайкина
То минуле вже , коли шо
Батьки ж були?
Ms. Любмая жена• 28 июня в 21:00
Ответ дляПоказушница
213тыс грн на двоих, 1 рибенок
Ким працюєте з такою грамотністю?
Без комплексів• 28 июня в 21:00
Ответ дляРаздражевская
Та ну, я у Вінниці, здається, зараз навіть продавці в АТБ більше заробляють. Це де 10 тис потолок? Носки для Аврори робити? Але і там 10 000 було в тому році, знайома розповідала
Так як автор буде знімати житло у Вінниці то знов буде 15.000
ДолькиКабана• 28 июня в 21:01
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А дети причем? Садик, няня у кого нет бабушек. Варианты находят те кто их ищет. Я в сша. Тут это норма получить предложение в другом штате (это как другая страна), собрать монатки и переехать. Живут там где работа.
Мій син підліток якось сказав: робити треба там, де платять. Це коли стояло питання переїзду з столиці в регіон, запропонуваличоловіку топову посаду. От пройшов рік звичайно мріємо повернутися, але вже вдвох тут працюємо і живемо. Якби не близькість ворожа, то тут досить комфортно влаштувалисЯ
автор Ухахайкина • 28 июня в 21:01
Ответ дляУпругая попка
Батьки ж були?
У мене ні.
Я ж написала. Все втратила в один момент.
ДолькиКабана• 28 июня в 21:01
Ответ дляМозговая пилочка
Так наоборот по логике должно быть. Детей как-то растить надо, это не дёшево. Если что, осталась когда-то сама с годовалым ребёнком, без помощников. Знаю о чем говорю) Не искала бы варианты и не шевелилась, можно было б и с голоду помереть.
І я так жила, були підробітки. Потім вийшла заміж.
Упругая попка• 28 июня в 21:04
Ответ дляУхахайкина
У мене ні.
Мусик Пусик• 28 июня в 21:04
Автор, у мене десь так теж виходить. 3-4 тис на людину в міс, виживаємо. Роботи практично немає
Ms. Любмая жена• 28 июня в 21:06
Ответ дляMrs.Sexuality
Рибенок явно недоедает у вас...
Думаєте шкодує грошей корм мальку?
ДолькиКабана• 28 июня в 21:07
Ответ дляМусик Пусик
Це дуже мало. Я сьогодні не тринькала гроші(бо витрачала свої, не брала в чоловіка) але купила плаття простеньке на роботу ходити, штани лляні, купальник і по дрібницям в єві -2,3 тис.
Завтра в мене хамам+метафоричні карти, ще -1тис.
ОливьЕЖечка• 28 июня в 21:09
Ответ дляА вот недавно
Я хочу фитоняшку Киев
Доход 90к
Подходиь? 90-60-90, но есть нюанс, рост 1,50
автор Ухахайкина • 28 июня в 21:09
Ответ дляДолькиКабана
Зараз одяг, техніку купити дешевше, ніж їжу.
І це неприємний шрк
АяВсёЗнаю• 28 июня в 21:10
Ответ дляОливьЕЖечка
мне подходит
автор Ухахайкина • 28 июня в 21:10
Ответ дляА вот недавно
Я хочу фитоняшку Киев
Доход 90к
Мене беріть. 88,120, 92..плавати не умію. Але маю спасательний круг від природи