Коли мовчу- приємна жінка• 28 июня 2025

Что у кого вусненького есть?

Дайте фото вкуснятины)
13чудоСВЕТА• 28 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Супчик 🔥
Дякую! Він і справді вогонь, бо з чорізо.
ЯсноВидящая• 28 июня 2025
Фото можу накидати, але це не сьодняшнє. Готувала і вигляд сподобався.
Сьогодні в нас день закупівлі на тиждень і ’доїдашки’. Тому: борщ і Цезар. Фото робити лінь. Чоловік ще стейк собі зробив. Мабуть і Цезар доїсть зі стейком.
Готувати щось буду вже завтра.
13чудоСВЕТА• 28 июня 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ну вы же не оставите меня без ватрушечек, правда же))?
Домовимось!
Хомо_сапиенс• 28 июня 2025
13чудоСВЕТА• 28 июня 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Готувати щось буду вже завтра.
Борщ такий як треба!
Замрійлива• 28 июня 2025
Ответ дляНезламна
Кстати говорят вкусное очень с крыжовника..не пробовала
Так. Моя бабуся варила по якомусь складному рецепту. Спочатку манікюрними ножицями стригла вусики та хвостики, потім робила надріз уздовж та чистила кісточки, а замість клала ядро з сушених кісточок абрикосу. Для цього рецепту був потрібен крупний зелений сорт аґрусу, в нас як раз на дачі був великий кущ цього сорту. Дуже смачне варіння було, в мене і рецепт зберігся. Але я на такі подвиги ще не дозріла, може на пенсії спромагнуся
автор Коли мовчу- приємна жінка • 28 июня 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Готувати щось буду вже завтра.
А на первом фото это что за цветы)?
Замрійлива• 28 июня 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Я не знаю що воно таке те чорізо, але виглядає смачним
13чудоСВЕТА• 28 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
То гостра ковбаса.
Ответ дляЗамрійлива
Да, у нас такой на варенье был.
Ответ дляПродавчиня кіз
Держите)
Что-то вкусное) А что?
13чудоСВЕТА• 28 июня 2025
Ще сезон лисичок відкрила..
Замрійлива• 28 июня 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Да, у нас такой на варенье был.
Так, дуже схожий - великого розміру та подовженої форми
ЯсноВидящая• 28 июня 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Борщ такий як треба!
Дякую. З кольором довелося помучатися, аби був той самий. В мене, реально, манія була: натуральними інгдієнтами досягти потрібного кольору. Причому, не додаючи нічого зайвого, типу цукру, для балансування смаку.
Коротше: заморочилася конкретно
Продавчиня кіз• 28 июня 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Что-то вкусное) А что?
Шоколадное суфле)
13чудоСВЕТА• 28 июня 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Коротше: заморочилася конкретно
Лише буряк? Без пасти?
ЯсноВидящая• 28 июня 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А на первом фото это что за цветы)?
Це дім сам. Начинка - креветка. Але начинка - не дуже суттєво. Красу створює тісто. Воно заварне на пшеничному крохмалі. Фарбник: відвар з червонокачаної капусти з додаванням лимонного соку.
Мerida• 28 июня 2025
Ответ дляНезламна
Может с зелёного делать? У меня есть. Может попробовать...
Не знаю-не знаю. Это было предположение
ЯсноВидящая• 28 июня 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Лише буряк? Без пасти?
Паста є. І томатне пюре. Кислоту треба звідкись брати. До бурякового квасу я ще не дійшла.
Хоча вже кидаю оком в ту степ.
СМСница• 28 июня 2025
Конкретно зараз є пиріжки з капустою.
Ще є смачна фотка з голубцями) дивлюся на неї і чекаю, коли капуста нормальна з´явиться, щоб знову накрутити.
Взагалі, фоток смачного багато є))
13чудоСВЕТА• 28 июня 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Хоча вже кидаю оком в ту степ.
У мене теж в планах таке є..з ним ще хочу спробувати шпундру приготувати -тушкована свинина в буряковому квасі.
Хвігура мічти• 28 июня 2025
ЯсноВидящая• 28 июня 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Шпундру - знаю. Якщо зготуєте, поділіться, будь ласка. Дуже цікаво!
Ответ дляСМСница
Конкретно зараз є пиріжки з капустою.
Взагалі, фоток смачного багато є))
У нас капуста молодая, но сорта зимние в продаже, я в салат ее режу, так она аж на всю кухню пахнет как на засолку...
СМСница• 28 июня 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А мені ніяк не попадається нормальна з рівним листям(
АнтиТроль• 28 июня 2025
13чудоСВЕТА• 28 июня 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Я готувала просто з буряком- смачно! Ледве фотку знайшла.
А я нівроку• 28 июня 2025
Нічого нема. Довелось їсти в Пузатій хаті. Я зла як собака. В селі біля Києва з 9.00 ранку нема електрики. Чекали чекали плюнули зібрались і повернулись в Київ. Злі і голодні. А в Києві пишуть вже тушки летять.
13чудоСВЕТА• 28 июня 2025
Ось ще улюблені фотки..з рататуєм лише раз так заморочилась- для інсти.
Ответ для13чудоСВЕТА
А как его готовят, не пробовала никогда, овощи нарезают, потом укладывают, а еще? Специи? Соус? Сверху или потом?