Не зви чайна• 28 июня в 23:23

Літо, все хочеться, а організм не переносить...

Як ви їсте все овочі фрукти ягоди все за день. Я з´їла півпомідора з ринку, чим вони його напічкали. Вже випила ентерожерміну.
А взагалі мій жкт не витримує якщо з´їсти огірки помідори і фрукти або ягоди і тп. Їм мало і обережно. Що пити щоб не було проблем? Чи взагалі не їсти(( буває наїмся і норм, буває трошки і капець.