Ядвига Юсьлегко• 29 июня 2025
Подумалося, що може мені й не варто писати на форумі більше
Може мої теми і самих факт того, що я тут пишу дійсно ображає людей і це якось неетично, неемпатично і все таке? Типу я білу купу людей просто тим що тусую на цьому форумі
Живу від початку війни в Німеччині, виїхала вагітною, вчу мову, працюю, намагаюся якось зліпити своє життя до купи. Тут у мене теми про дітей, одяг, здоров´ям, біженців в Німеччині і про се е любу) можу залишити коментарі про політику.
Я завжди скептично ставилася до ’війна на пару тижнів і ми обов язково переможемо’ і до цієї влади, але я точно не проросійська. Ніяких коментарів образливих тим хто залишився не писала ніколи. Хоча да, я вважаю що дітям не місце на війні.
І от кожна моя тема - це куча хейту в мій бік. Не те щоб мене це чіпляло. Але виникло питання може краще не треба взагалі раз так людей дратує)
У мене довго був пожиттєвий анонімний бан за створення політичної теми під анонімом (тема була особиста але перетворилася на політичний срач) і я тут примелькалася бо пару років писала без аноніма. Десь пів року тому бан з мене зняли, в звичка писати без аноніма лишилася
Я сама тут люблю коли люди одяг і себе показують. Заходжу сюди відволіктися. Тому і сама такі теми створюю. Але може зараз і правда не на часі? Зазвичай я просто блокувала всіх хейтерів та й усе, але вчора мене полоскати в двох інших темах за те, що я в четвер створила тут тему з питанням як мені в новому одязі і фото
тема створена під анонімом щоб могли висловитися ті кого я заблокувала
Поліпривіт всім• 29 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Красиво под...ли)
Удалено администрацией...
спальное место• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Я так і писала взагалі то саме для цього
Вы так писали, потому что у вас был пожизненный анонимный бан, но потом вы выпросили амнистию, а не поэтому
Заела_пластинка• 29 июня 2025
Ответ дляparele
С чего Вы взяли, что мне интересно Ваше мнение обо мне?
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 29 июня 2025
Ответ дляПрилипало
Ні, мене зачіпають не комбінезони, і не виплати, і навіть не Анна, про яку я дізналась в цій темі. Мені болить ставлення до України.
Я працюю тут, і мій чоловік тут працює, і діти мої тут навчаються, і майбутнє своє я пов´язую з Україною. І не маю наміру переїжджати за кордон, хоч мої свекри - громадяни ЕС. І я мала можливість жити в Європі і до війни. Вийдіть за межі свого обмеженого сприйняття.
Взагалі щось показились ті біженці в комбінезонах
Та не объясняйте вы это троллям. Тетя собрала все триггеры лепит их в каждое сообщение абсолютно не в тему - подспиднычныкы, Зеленский, беженцы держат экономику Украины.
Развлекается как может.
Magnifique_• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
Захищати повинна дипломатія, знищення українських чоловіків під гарними гаслами, ні до чого доброго не призведе.
Мій чоловік мені потрібен живим і здоровим.
Він не повинен калічитись за те, щоб такі як ви сидячи на німецьких подачках, повчали здалеку як треба жити.
Винник• 29 июня 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Зразу видно щасливу жінку:) І зразу видно хто кому дає поради.
П.С. сьогодні вихідний. я розумію, коли значна частина дописувачок непрацююча, то їм що вихідний, що будень - все однаково. Завтра піду на роботу, поки ви будете створювати чергову тему ’як все здорожчало’ чи вкотре обс..ти біженців.
Домашка• 29 июня 2025
Ответ дляГірчинка
Не знаю, чем вы их бесите. Тоже вчера видела, но так и не поняла почему такая реакция. И это не впервые.
Их все бесят. То уехала, то не уехала, то работаешь, то не так работаешь, недостаточно работаешь, на пособиях сидишь, язык учишь/язык не учишь... биполярка во всю. А если огрызаешься, то тетеньки запоминают ник и давай потом отыгрываться в каждой теме
Винник• 29 июня 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Я маю виносити горщики за вашими чоловіками ?) Що ще я маю робити? Оголосіть весь список... Поки ви будете щільніше ховати свого ’героя’ від ’страшного тцк’ і шукати жінок, які б за нього пішли на фронт.
Домашка• 29 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Нет, вы не пишете открыто.
Нужно тогда было сразу начинать свой пост с того, что я Анна Ост, здрасьте.
Свидетель пустого Киева... и т д и т п.
Ну полный Киев или пустой - какая разница если там все равно полная задница?!? Ясен пень что это беженцы приехали. Вам это прям архиважно чтобы Киев признали полным? Типа как-то утешит вас?
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Нет, вы не пишете открыто.
Свидетель пустого Киева... и т д и т п.
Аааа(..дякую!
Треба заблокувати .
Домашка• 29 июня 2025
Ответ дляТумба-юмба
Без понятия. После её обсыраний оставшихся в Украине, она у меня в блоке
Абиделись?
Magnifique_• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
Домашка• 29 июня 2025
Ответ дляБез Баяна
фраза - я выехала - тут красная тряпка, и дальше что бы вы не писали - все будет не так. Еще и скажут что вы ждуниха метверчуковская с челябинска
Ну это только одна больная на голову пишет правда под разными никами
Винник• 29 июня 2025
Ответ дляMagnifique_
Ні дня не була на німецьких подачках. Навіть в Німеччині не була, але вам видніше)
Дипломатія проти ракет безсила, вони словом не зупиняються. А зупиняють їх чужі чоловіки, яких ви ’не посилали, вони самі були пішли’, щоб на ваші голови по можливості нічого не падало. Але ж ви ручної прикриватися чужими чоловіками, правда ?
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
З вами все ок. Це з вашими дописувачами не ок. Люди обізлилися, оце і є причина. Подивіться на любу тему - завжди знайдуть кого полоскати. Вам дістається лише з однієї причини, бо ви виїхали. Так само як і лавлавлав. Більше не потрібно причин. Ви не живите у цьому пеклі і цим вже винні)
Я б на вашому місці писала під анонімом, це допоможе уникнути хейту за місце проживання. Під анонімом у вас просто не буде подібних коментарів.
П.С. за ваші дописи про Київ повністю згодна.
Ви не читали раніше її загонів?
Паршива людина
Домашка• 29 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так в том и дело, что будете вы здесь писать или не будете - всем, кроме вас, абсолютно всеравно.
Не нужно переоценивать свою значимость)
Да заметно что всем на нее все равно
Magnifique_• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
Khmelnichanka• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Я про конкретну тему в четвер, де я показувала новий комбінезон. Вона була без аноніма
Я тему про комбінезон не читала, бо я взагалі рідко заходжу в ті розділи, але в цілому - так, не раз помічала з боку порадниць упереджене не ставлення до Вас . Чому так - не знаю ((((
Magnifique_• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Так ти не сиділа, того тебе і корчить від щастя і самодостатності.
Я ніким і нічим не прикриваюсь. І я дійсно ні про що ні в кого не просила. Живіть з цим.
А чоловіки які гинуть і калічаться на фронті, ніяк не впливають на ракети які летять на українські міста.
Вам треба крові ще більше? То ваші речі вам на плечі.
Поліпривіт всім• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Звичайно, виплати Анни вас зовсім не ’тОркають’, саме тому ви і почали з :
’Ви отримуєте виплати, поки Україна стоїть, поки є люди, які її боронять’...
Вас коробить від того, що якась Анна купує комбінезони і живе, в той час як ви виживаєте. Ви ладні її зжерти за це.
П.С. з вересня людина піде на роботу. Можете починати біситися, дохід значно зросте і кількість комбінезонів (чи чого вона сама забажає), відповідно, теж. Як і рівень життя. І перспективи. Насправді вона дуже розумна і цілеспрямована. Я впевнена, що у неї все вийде. І на 99,99% переконана, що вона залишиться в ЄС. Там таких цінують.
Аня, смотрите, у вас появилась подруга! Не упустите шанс! Общайтесь, разговаривайте, делитесь фотографиями, приглашайте женщину в гости!
Винник• 29 июня 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
За свої ви почнете щити щойно припиняться транші з-за кордону. А поки ви живете не на свої. Не забуваючи перерахувати гроші платників податків чужих країн і висловитися як саме вони мають витрачатися. І знаєте в чому різниця? Мене не тринериьь, що мої податки йдуть на допомогу біженцям, а вас в Україні тригерить )
Винник• 29 июня 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
У вас є вибір - або бути окупованими, або оборонятися. Якщо вас влаштовує окупація - це можна втілити прям зараз, переїхавши на окуповану територію. Якщо вам окупація не влаштовує - то ваш чоловік має вас з дітьми обороняти. Не чужий, а саме ваш. А ви хочете в Україні, але щоб шахеди над вашою головою ловив сусід Вася, а не ваш. А так не буває.
Magnifique_• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
Magnifique_• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
У вас забула спитати,що нам із чоловіком робити , що хотіти і куди їхати