Ядвига Юсьлегко• 29 июня 2025
Подумалося, що може мені й не варто писати на форумі більше
Може мої теми і самих факт того, що я тут пишу дійсно ображає людей і це якось неетично, неемпатично і все таке? Типу я білу купу людей просто тим що тусую на цьому форумі
Живу від початку війни в Німеччині, виїхала вагітною, вчу мову, працюю, намагаюся якось зліпити своє життя до купи. Тут у мене теми про дітей, одяг, здоров´ям, біженців в Німеччині і про се е любу) можу залишити коментарі про політику.
Я завжди скептично ставилася до ’війна на пару тижнів і ми обов язково переможемо’ і до цієї влади, але я точно не проросійська. Ніяких коментарів образливих тим хто залишився не писала ніколи. Хоча да, я вважаю що дітям не місце на війні.
І от кожна моя тема - це куча хейту в мій бік. Не те щоб мене це чіпляло. Але виникло питання може краще не треба взагалі раз так людей дратує)
У мене довго був пожиттєвий анонімний бан за створення політичної теми під анонімом (тема була особиста але перетворилася на політичний срач) і я тут примелькалася бо пару років писала без аноніма. Десь пів року тому бан з мене зняли, в звичка писати без аноніма лишилася
Я сама тут люблю коли люди одяг і себе показують. Заходжу сюди відволіктися. Тому і сама такі теми створюю. Але може зараз і правда не на часі? Зазвичай я просто блокувала всіх хейтерів та й усе, але вчора мене полоскати в двох інших темах за те, що я в четвер створила тут тему з питанням як мені в новому одязі і фото
тема створена під анонімом щоб могли висловитися ті кого я заблокувала
Та_все_ок_будет• 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Я уже обратила на это внимание)
Винник• 29 июня 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Може дасте уроки з економіки? У вас яка освіта, до речі? У мене диплом з відзнакою з економіки якраз топового київського вишу. Може й правда чомусь новому від вас навчусь?
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Що вас примушує під час обстрілу заходити в тему про відпочинок? Чи це не цинізм ?
Анна з колона пише?
Поліпривіт всім• 29 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я уже обратила на это внимание)
Удалено администрацией...
А шо сталося?• 29 июня 2025
Та людям все одно на Вас чи на будь кого іншого.
Вам потрібно,- робить. Не потрібно - не робіть. Наче Ви пишите для когось... Для себе звичайно.
Дюди, згідно психології, - приходять зі своєю біллю. І можливо чиясь тема торкається саме болі іншої людини. А на біль- важко дивитись, її важко прийняти. І тому є певна негативна реакція.
У Вас своя біль, в інших- своя. Тому реакції різні.
Когось щастя іншої людини тригерить. Когось проблеми іншої людини тригирять.
Все це нормально. Таке життя.
Та_все_ок_будет• 29 июня 2025
Ответ дляДомашка
Да заметно что всем на нее все равно
Ну т е вы серьёзно считаете, что бабкам на лавке не все равно на проходящих мимо ’проституок’ и ’наркоманов’?)
Они прям за их судьбу переживают?)
Санька-4b93• 29 июня 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Я тему про комбінезон не читала, бо я взагалі рідко заходжу в ті розділи, але в цілому - так, не раз помічала з боку порадниць упереджене не ставлення до Вас . Чому так - не знаю ((((
Оно здесь ко всем такое, особенно к тем кто без анонима пишет. Пора привыкнуть и принять. И если натура и правда, тонкая и ранимая, то не писать и тем более фото свои не выставлять, или шкуру наращивать.
Домашка• 29 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Они прям за их судьбу переживают?)
Конечно не все равно. Не будь проституток и наркоманов, их жизнь будет скучна и иссякнут темы для бесед
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ дляNoella_
Не витрачатиму час на бота, якій прийшов флудити
Хто ви взагалі така, щоб розповідати людям як вони повинні думати і відчувати?
Хай собі думають,як хочуть.
Вони не афішують,як автор
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Я вам не верю :)
Я теж посміхнулась.
Я з 13 року тут
Рожайтретьего• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
З вами все ок. Це з вашими дописувачами не ок. Люди обізлилися, оце і є причина. Подивіться на любу тему - завжди знайдуть кого полоскати. Вам дістається лише з однієї причини, бо ви виїхали. Так само як і лавлавлав. Більше не потрібно причин. Ви не живите у цьому пеклі і цим вже винні)
Я б на вашому місці писала під анонімом, це допоможе уникнути хейту за місце проживання. Під анонімом у вас просто не буде подібних коментарів.
П.С. за ваші дописи про Київ повністю згодна.
Лавлавлав неприятная. Хамит и переходит на ты не глядя. Сочиняет. Знает все лучше всех.
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Це ж треба так загубити себе в реальному житті, так прожити 40+ років, щоби не мати жодної живої офф лайн душі, з ким би можна було б обсудити своїх внутрішніх демонів та свої невдалі покупки суконь, куральників та комбінезонів. Так не відчувати уваги в житті, щоби весь час шукати увагу в мережі.
Так хотіти бути цікавою, щоби спочатку заблокувати двісті профілів, щоби вони не могли писати в твоїх темах, а потім відкривати гілки під анонімом, щоби збирати більше коментарів
Все ж таки, пік популярності та хвилинка слави трапились в автора, коли вона трошки підпила, та почала розповідати про пустий Київ, наповнений божевільними бомжами. Навіть комбінезон-зебра та душевні муки ’чи потрібна я форуму, чи потрібний форум мені’ не зможуть перевершити той рекорд приділеної автору всебічної уваги
Дайте руку!
Прилипало• 29 июня 2025
Ответ дляСанька-4b93
Та не объясняйте вы это троллям. Тетя собрала все триггеры лепит их в каждое сообщение абсолютно не в тему - подспиднычныкы, Зеленский, беженцы держат экономику Украины.
Развлекается как может.
та ні, вона з таким запалом це робить, що мабуть це таки ріже по живому) За кордоном не мед також, треба десь спускати пар. І куди ці всі страждущі йдуть, не на місцеві ж форуми, де вони нікому не цікаві.
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Є!
Я тільки що читала
тяжкаялюдина• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Ні дня не була на німецьких подачках. Навіть в Німеччині не була, але вам видніше)
Дипломатія проти ракет безсила, вони словом не зупиняються. А зупиняють їх чужі чоловіки, яких ви ’не посилали, вони самі були пішли’, щоб на ваші голови по можливості нічого не падало. Але ж ви ручної прикриватися чужими чоловіками, правда ?
Про непадало ви зараз пошуткувпли? Зі слів Ігнала 23 червня через підбиту ракету знесло під´їзд в Києві. То ж про прикривання чужими руками краще мовчіть, поки люди це не забули. Поки закриті кордони, то цей захист нам забезпечують насильно, неспитавши чи людям то треба, ще й відчуття провини намагаються насадить
Винник• 29 июня 2025
Ответ дляРожайтретьего
Скажімо так, я далеко не завжди поділяю її позицію, але чи дає це мені право принижувати людину у інших темах? Якщо мені щось не подобається у її коментарі,я пишу їй прям у темі, ми можемо сперечатися, але ніколи не доходило до образ чи хамства.
У цей же час я бачу постійні насмішки у її бік, інколи доходить до абсурду - її раціон висміюють ’тушки’ , яких у Пеппу Піг без гриму на головну роль запросять. Або проводяться по її чоловіку лише за його колір шкіри. Це абсолютно неприпустимо і це відображає рівень дописувачок.
Ответ дляOlga_72
Здоровий глузд, це коли нема конфлікту. Ні з собою, ні з оточенням. Бо ти приймаєш себе таким як є, а не граєш виставу. Об´єктивна реальність для тих хто лишився, це Україна що існує і буде існувати. Ти хто в це не вірить, або підстрибують при кожній новині про зраду і вибухають, бо вони не сприймають реальність, або 1000 разів зібрали чемодани і нікуди не поїхали. Вони в думках тут вже не живуть, в них тільки вигаданий справедливий світ десь там де їх нема.
Цікаво, хто вас уповноважив розписуватися за всіх, і розповідати хто і що думає, і що повинен думати?
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Хто Вас знає по реальним фото, як наприклад я, а не аві, то захоплюються Вами , Вашою красотою, елегантністю і зрілістю думок.
Ті що хейтять, то скоріш через аву, думаючи що Ваш вік +-80.
Цікаво чому вибір випав на дану аву? Я Вас бачу геть під іншою авою..
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 29 июня 2025
Ответ дляПрилипало
Так тетя ж из Киева вроде бы была на первых страницах))) и беженцев, Донецких и Харьковских видимо, тоже обгадила
Винник• 29 июня 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Якби чужі чоловіки не служили у підрозділах ППО, то знесло б не один під´їзд... Тому так, чужі чоловіки захищають дітей підспідничників. Їх діти при цьому можуть жити у тому самому Ужгороді, над яким тут часто потішаються, чи взагалі за кордоном. У мене кум так служить, ні дня не ховався, його діти в безпеці, а він у війську. Я вважаю, що насамперед мали б служити батьки дітей, на голови яких це щодня летить.
Magnifique_• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
Прилипало• 29 июня 2025
Ответ дляСанька-4b93
ну так, наші київські підлітки ж не матюкаються)))
Та_все_ок_будет• 29 июня 2025
Ответ дляДомашка
Проституток и наркоманов - более чем достаточно.
Не пройдёт мимо этой лавки Аня- пройдёт какая-то другая ’проститутка’. Вот и все.
И здоровый человек это понимает.
А Аня хочет, чтоб мы ее всем форумом уговаривали продолжать мимо этой лавки ходить).
Это жалко на самом деле. Не более
И здоровый человек это понимает.
Это жалко на самом деле. Не более
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ для2410diana2410
Мне вот вообще странно, почему вы так заморачиваетесь, что о вас думают люди на этом форуме? Вы что, сюда за любовью и признанием приходите, или отвлечься?
Карабкається до зірок порадниці.
Смішно
Magnifique_• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Та що там той Ігнат? Вам, як експерту найвищої кваліфікації по всім питанням, із Німеччини видніше.
Ого, аж цілий кум десь служить. А де ваш чоловік і син?
Злюсь до кипіння• 29 июня 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я ж написала чого, щоб в темі могли підписатися ті, кого я заблокувала
Автор всем глубоко на вас пох. Никто не понит ни вас, ни ваши темы. Не думайте, что вы какая-то там зацепка, о которой все говорят
Выдохните и идите в кауфлянд