Ядвига Юсьлегко• 29 июня 2025
Подумалося, що може мені й не варто писати на форумі більше
Може мої теми і самих факт того, що я тут пишу дійсно ображає людей і це якось неетично, неемпатично і все таке? Типу я білу купу людей просто тим що тусую на цьому форумі
Живу від початку війни в Німеччині, виїхала вагітною, вчу мову, працюю, намагаюся якось зліпити своє життя до купи. Тут у мене теми про дітей, одяг, здоров´ям, біженців в Німеччині і про се е любу) можу залишити коментарі про політику.
Я завжди скептично ставилася до ’війна на пару тижнів і ми обов язково переможемо’ і до цієї влади, але я точно не проросійська. Ніяких коментарів образливих тим хто залишився не писала ніколи. Хоча да, я вважаю що дітям не місце на війні.
І от кожна моя тема - це куча хейту в мій бік. Не те щоб мене це чіпляло. Але виникло питання може краще не треба взагалі раз так людей дратує)
У мене довго був пожиттєвий анонімний бан за створення політичної теми під анонімом (тема була особиста але перетворилася на політичний срач) і я тут примелькалася бо пару років писала без аноніма. Десь пів року тому бан з мене зняли, в звичка писати без аноніма лишилася
Я сама тут люблю коли люди одяг і себе показують. Заходжу сюди відволіктися. Тому і сама такі теми створюю. Але може зараз і правда не на часі? Зазвичай я просто блокувала всіх хейтерів та й усе, але вчора мене полоскати в двох інших темах за те, що я в четвер створила тут тему з питанням як мені в новому одязі і фото
тема створена під анонімом щоб могли висловитися ті кого я заблокувала
Ответ дляOlga_72
Ну як вам це пояснити. Припустимо є проблема, переживання. Нам потрібна рефлексія в колі своїх тих хто це зараз теж це відчуває. і тут вриваєтесь ви в тему і починаєте хейтити нас, під виглядом виказування вашої точки зору. Так нам не потрібна ваша точка зору, бо ви не відчуваєте що ми. Ви відірвались думками, ви як інопланетянка що з іншого виміру. Ну які поради ви можете дати якщо н в темі? Ви знову з кимось сваритесь. Тема в срач. Задача була знайти таких же як ти, а прискакали ви. Не завжди потрібні поради українцям від тих хто не в темі. Нам не потрібні в деяких темах сварки і обговорення інших точок зору. Так зрозуміліше?
Кому вам? Чого ви про себе говорите у множині?
Удачная• 29 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Удалено администрацией...
Удачная• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Я готова на бан, але просто закрити вкладку з цією темою і не нудити тут більше не готова, да?
Да, я хочу чтоб ты ушла.
Удачная• 29 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Цього я не писала. Я писала тільки про політично -соціальні теми. Тут багато інших тем, добрих, де не може бути конфліктів, де Анна є гарним експертом.
Это да, зачем только волну на себя вызывает, непонятно.
размахер• 29 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Мне 42. Я не обращаю внимания на подобные сообщения (у всех, кому повезет жить, впереди старость). Просто констатирую факт.
Я здесь с 2012г.
И, да, я не помню, чтобы Советчица в общей своей массе была настолько обозленной и агрессивной. Что случилось с людьми?
Я здесь с 2012г.
Действительно)
Что случилось 🙈
Зліпок ступні• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Цигарний шланг• 29 июня 2025
Ответ дляУдачная
Да, я хочу чтоб ты ушла.
Та ну, не треба! Таких кумедних тут не так і багато, хай буде для розваги.
Зліпок ступні• 29 июня 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Автор, я о вас не так много знаю.
Но помню, что неприятно было читать, как вы плохо отзывались о своих родственниках в Сумах. Мол сидят, не выезжают. Столько осуждения. Вы же взрослая женщина и понимаете, что у людей могут быть свои обстоятельства. Но у вас позиция ’а я смогла, какая я крутая’, а другие ’не смогли, слабаки’.
Это очень печально выглядит и вас не красит. Я в Украине и очень нашим людям сочувствую. А вы заграницей, устроились уже, но почему-то продолжаете осуждать людей. Хотя вы уже давно не в их реальности и не имеете на это никакого права.
А я ее еще и жалела за тему про Суммы.
Фу, какая гадкая и подлая особа.
Удачная• 29 июня 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Ок, но только без фото.
Мне и так тяжело.
Вот этот весь порыв к родным- немцам, сожителю, родным.
Мне и так тяжело.
размахер• 29 июня 2025
Ответ дляТак точно!
Дівчата , а звідки ви знаєте імʼя Анна ?
Лично я запомнила ее после высказываний про Киев пустой и на улицах одни бомжи или сумасшедшие. Тема вроде не ее была, но популярная. Многие прочитали это ее высказывание, естественно что теперь отношение негативное.
Ответ дляразмахер
Ось та тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3523218
На фото мій коментар. Перечитайте ще раз і не фантазуйте
Kidstaff Bot• 29 июня 2025
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf