Ядвига Юсьлегко• 29 июня 2025
Подумалося, що може мені й не варто писати на форумі більше
Може мої теми і самих факт того, що я тут пишу дійсно ображає людей і це якось неетично, неемпатично і все таке? Типу я білу купу людей просто тим що тусую на цьому форумі
Живу від початку війни в Німеччині, виїхала вагітною, вчу мову, працюю, намагаюся якось зліпити своє життя до купи. Тут у мене теми про дітей, одяг, здоров´ям, біженців в Німеччині і про се е любу) можу залишити коментарі про політику.
Я завжди скептично ставилася до ’війна на пару тижнів і ми обов язково переможемо’ і до цієї влади, але я точно не проросійська. Ніяких коментарів образливих тим хто залишився не писала ніколи. Хоча да, я вважаю що дітям не місце на війні.
І от кожна моя тема - це куча хейту в мій бік. Не те щоб мене це чіпляло. Але виникло питання може краще не треба взагалі раз так людей дратує)
У мене довго був пожиттєвий анонімний бан за створення політичної теми під анонімом (тема була особиста але перетворилася на політичний срач) і я тут примелькалася бо пару років писала без аноніма. Десь пів року тому бан з мене зняли, в звичка писати без аноніма лишилася
Я сама тут люблю коли люди одяг і себе показують. Заходжу сюди відволіктися. Тому і сама такі теми створюю. Але може зараз і правда не на часі? Зазвичай я просто блокувала всіх хейтерів та й усе, але вчора мене полоскати в двох інших темах за те, що я в четвер створила тут тему з питанням як мені в новому одязі і фото
тема створена під анонімом щоб могли висловитися ті кого я заблокувала
Злюсь до кипіння• 29 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Автор всегда искала популярности.
Нереализованность по жизни, потому что.
Винник• 29 июня 2025
Ответ дляMagnifique_
Та що там той Ігнат? Вам, як експерту найвищої кваліфікації по всім питанням, із Німеччини видніше.
Ого, аж цілий кум десь служить. А де ваш чоловік і син?
Брат ще служив. Тепер не служить. Я сама з дитиною. Тепер вам легше ?
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Та вона ж тут на роботі.
Magnifique_• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
Винник• 29 июня 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Чому це бота, бо не хочу захищати вашу квіточку, поки він ’мужньо’ ховається від ’страшного тцк’?...
Нагадаю для вас: в Україні всі чоловіки 18-60 мають обов´язок захищати країну, з 25 можуть бути мобілізовані. Тому почніть пошук готових до оборони не з жінок , а з чоловіків у власному оточенні, зокрема з батька ваших дітей. Я вашому чоловіку і вашим дітям не винна нічого : ні за законом, ні по совісті. Вашим дітям винен ваш чоловік. Ось і запитуйте з вашого захисника. Гидко читати, як не стидаються писати ’хай інший воює’. А у тих, що на фронті, нема дітей?
Фуліганка• 29 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так разблокируйте людей и пишите открыто. Чтоб каждый собеседник понимал сразу с кем он говорит
А вы чего не пишите открыто? Пиште без анонима
тяжкаялюдина• 29 июня 2025
Ответ дляВинник
Якби чужі чоловіки не служили у підрозділах ППО, то знесло б не один під´їзд... Тому так, чужі чоловіки захищають дітей підспідничників. Їх діти при цьому можуть жити у тому самому Ужгороді, над яким тут часто потішаються, чи взагалі за кордоном. У мене кум так служить, ні дня не ховався, його діти в безпеці, а він у війську. Я вважаю, що насамперед мали б служити батьки дітей, на голови яких це щодня летить.
Удалено администрацией...
JannyMoney• 29 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так в том и дело, что будете вы здесь писать или не будете - всем, кроме вас, абсолютно всеравно.
Не нужно переоценивать свою значимость)
вы переоцениваете свою значимость когда расписываетесь за всех)
Пушап Мі мі• 29 июня 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Удалено администрацией...
Винник• 29 июня 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Ось воно - обличчя Порадниці у всій красі :)
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Так,Анна,наваляли вам по саме ’не хочу’.
Йду я теж кропити картоплю,а вас в бан.
Дуже неприємна ви людина
Йду я теж кропити картоплю,а вас в бан.
Дуже неприємна ви людина
JannyMoney• 29 июня 2025
не видела тему про платья, но, люди, женский сайт. Нам про тракторы общаться или про рыбалку?
Тема очень женская. Насколько я помню фигура у вас хорошая, вкус есть...Что могло пойти не так - хз.
Чтобы сберечь свою психику пишите под анонимом.
Ирина-bbd0• 29 июня 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Удалено администрацией...
А вы собираетесь с напарницей кацапов обелять ?
Эти мрази какое право имеют хоть куда-нибудь ракеты пулять?
Оправдание росагрессии!!!!
JannyMoney• 29 июня 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Йду я теж кропити картоплю,а вас в бан.
Дуже неприємна ви людина
Йду я теж кропити картоплю,а вас в бан.
Дуже неприємна ви людина
так откройтесь) может и вас кто то захочет в блок отправить)
Винник• 29 июня 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Удалено администрацией...
Що зараз заважає жінці вивезти дітей? Нічого.
Так, кацапи навмисно пускають ракети по житловим будинкам, їх мета - дестабілізувати ситуацію, поселити у головах людей думку : що завгодно, аби лише не ракети на голову. Вони не можуть перемогти на фронті, це очевидно. Саме тому вони взялися кошмарити цивільних з особливим ентузіазмом. Київ бомбили від початку війни, але запитайте киян чи було раніше щось подібне, як зараз? Це робиться лише з однією метою - зламати морально, щоб люди не чинили спротив. Іншого способу перемогти у росії нема.
Цигарний шланг• 29 июня 2025
Ну шо, Аня, нудно коли півфорума забанено? Отож.
Ось вже нарешті і без аноніма змогла тему створити, а уваги все одно малувато приділяють. А Вам цього так хочеться!
Навіщо Ви вчора зіпсували чужу тему своїми коментарями і скаргами?
Кава з перцем• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Я про конкретну тему в четвер, де я показувала новий комбінезон. Вона була без аноніма
Напишу вам без аноніма) Вас дійсно турбує що про вас думають анонімні порадниці, про ваш комбінезон, ваш купальник та інше? У вас є подруги, друзі в реалі, в Німеччині, куди Ви виїхали ? Вам не вистачає уваги в реальному житті? Ось мені глибоко фіолетово що про мене думає умовна анонімна Клава, чи подобаюсь я кому чи ні. Тому вирішуйте свої психологічні проблеми із залежністю від чужої думки та маніакальної жаги до уваги, навіть ціною хейту
Ирина-bbd0• 29 июня 2025
Анна.ну какого Вы ждали отношения к себе после постов про пустой Киев и оставшихся в нём одиноко бродящих алкашей))))
И прочее.прочее.прочее...)))))
Если бы молча сидели на своих пособиях.то кто бы Вас трогал)))))
И прочее.прочее.прочее...)))))
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Удалено администрацией...
Кому там заздрити?
Недолугим потугам на еліту порадниці?
Чи плебеям,типу вас?
Недолугим потугам на еліту порадниці?
Чи плебеям,типу вас?
Домашка• 29 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Проституток и наркоманов - более чем достаточно.
Не пройдёт мимо этой лавки Аня- пройдёт какая-то другая ’проститутка’. Вот и все.
И здоровый человек это понимает.
А Аня хочет, чтоб мы ее всем форумом уговаривали продолжать мимо этой лавки ходить).
Это жалко на самом деле. Не более
И здоровый человек это понимает.
Это жалко на самом деле. Не более
У каждого свои развлечения
Мания-Величия• 29 июня 2025
Ви тут спочатку всіх обгадили, а потім запитуєте поради, звичайно що вас будуть хейтити, не вірю що ви цього не розумієте. Ось йдіть німецьким сусідам скажіть хай гітлер і запитайте про свої наряди та розкажете нам що скажуть.
Сказати що Київ пустий та там одні бомжи це поставило вас на рівень із Валерою, такий крінж вже не забувається
Санька-4b93• 29 июня 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Удалено администрацией...
Вообще то да, кидают по мирным, по жилым районам. Даже российские военные подтвердили - если целимся в подъезд, то в него и попадём. У вас есть другая информация?
ПультОт_БМВ• 29 июня 2025
Ответ дляJannyMoney
Я не створюю провокативних тем ,не лізу в популярність.
Сиджу тихо.не бішу народ))
Санька-4b93• 29 июня 2025
Ответ дляЦигарний шланг
А что за тема была?