Ядвига Юсьлегко• 29 июня в 08:32
Подумалося, що може мені й не варто писати на форумі більше
Може мої теми і самих факт того, що я тут пишу дійсно ображає людей і це якось неетично, неемпатично і все таке? Типу я білу купу людей просто тим що тусую на цьому форумі
Живу від початку війни в Німеччині, виїхала вагітною, вчу мову, працюю, намагаюся якось зліпити своє життя до купи. Тут у мене теми про дітей, одяг, здоров´ям, біженців в Німеччині і про се е любу) можу залишити коментарі про політику.
Я завжди скептично ставилася до ’війна на пару тижнів і ми обов язково переможемо’ і до цієї влади, але я точно не проросійська. Ніяких коментарів образливих тим хто залишився не писала ніколи. Хоча да, я вважаю що дітям не місце на війні.
І от кожна моя тема - це куча хейту в мій бік. Не те щоб мене це чіпляло. Але виникло питання може краще не треба взагалі раз так людей дратує)
У мене довго був пожиттєвий анонімний бан за створення політичної теми під анонімом (тема була особиста але перетворилася на політичний срач) і я тут примелькалася бо пару років писала без аноніма. Десь пів року тому бан з мене зняли, в звичка писати без аноніма лишилася
Я сама тут люблю коли люди одяг і себе показують. Заходжу сюди відволіктися. Тому і сама такі теми створюю. Але може зараз і правда не на часі? Зазвичай я просто блокувала всіх хейтерів та й усе, але вчора мене полоскати в двох інших темах за те, що я в четвер створила тут тему з питанням як мені в новому одязі і фото
тема створена під анонімом щоб могли висловитися ті кого я заблокувала
Та_все_ок_будет• 29 июня в 08:35
Аня, а чего под анонимом?
Вам уже после пустого Киева нужно было перестать здесь писать
Love_Love_Love_• 29 июня в 08:36
Може ви ще не достатню кількість кав випили.
Мій однокласник на таке казав :@дзіп глазам
Ядвига Юсьлегко
• 29 июня в 08:36
Сорі, вийшло довго, але вже як є. Власне питання в тому, чи дійсно я пишу щось таке, що може засипати інших людей. Бо сама я такого не помічаю
Ядвига Юсьлегко
• 29 июня в 08:36
Ответ дляТа_все_ок_будет
Аня, а чего под анонимом?
Я ж написала чого, щоб в темі могли підписатися ті, кого я заблокувала
Та_все_ок_будет• 29 июня в 08:37
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так разблокируйте людей и пишите открыто. Чтоб каждый собеседник понимал сразу с кем он говорит
Гірчинка• 29 июня в 08:39
Не знаю, чем вы их бесите. Тоже вчера видела, но так и не поняла почему такая реакция. И это не впервые.
Тумба-юмба• 29 июня в 08:39
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Удалено администрацией...
Ядвига Юсьлегко
• 29 июня в 08:40
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я так і пишу. А розблоковувати мені їх для чого?
Сиджу тихенько• 29 июня в 08:40
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вы их боитесь?
А що таке?• 29 июня в 08:41
Пишите, но с анонимом и без упоминания заграницы и войны. И все будет ок.
Потребность-то выговориться есть.
Та_все_ок_будет• 29 июня в 08:42
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Нет, вы не пишете открыто.
Нужно тогда было сразу начинать свой пост с того, что я Анна Ост, здрасьте.
Свидетель пустого Киева... и т д и т п.
Та_все_ок_будет• 29 июня в 08:42
Ответ дляА що таке?
Потребность-то выговориться есть.
Автор всегда искала популярности.
Тумба-юмба• 29 июня в 08:43
Ответ дляТа_все_ок_будет
Автор всегда искала популярности.
Однозначно. Даже эта тема не исключение.
Тумба-юмба• 29 июня в 08:45
Ответ дляМэри Попкинс
Вы все правда понимаете кто это🤨 а как вы это делаете
Кто как- хрустальный шар, кофейная гуща, карты таро. А кто то просто жопой чует.
Ядвига Юсьлегко
• 29 июня в 08:46
Ответ дляСиджу тихенько
Вы их боитесь?
Просто не хочу з ними спілкуватися
Мэри Попкинс• 29 июня в 08:46
Ответ дляТумба-юмба
Да ладно, я в шоке
А что за тема хоть была про платье?
Тумба-юмба• 29 июня в 08:49
Ответ дляМэри Попкинс
Да ладно, я в шоке
А что за тема хоть была про платье?
Без понятия. После её обсыраний оставшихся в Украине, она у меня в блоке
Щастя-здоровля• 29 июня в 08:49
Пишите!
Может, я слишком поверхностно отношусь к форуму)))
Но как тут можно обижаться? Почитал, закрыл, забыл..)) и пошел жить свою настоящую жизнь
Та_все_ок_будет• 29 июня в 08:50
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Че то не верится что снимают вечный анонимный бан
Да не был этот бан у неё вечным. Она хотела популярности и узнаваемости.
И вот сейчас опять выносит свою личность на обсуждение)
Хочет публичности и поговорить о себе любимой)
Без Баяна• 29 июня в 08:52
фраза - я выехала - тут красная тряпка, и дальше что бы вы не писали - все будет не так. Еще и скажут что вы ждуниха метверчуковская с челябинска
Ответ дляТа_все_ок_будет
Нет, вы не пишете открыто.
Свидетель пустого Киева... и т д и т п.
А яка різниця? Я десь відмовлялася від того, що це моя тема? Ви он і так зрозуміли. Хтось і без аноніма не знає хто я. Я ж написала що тема з анонімом щоб могли підписатися ті хто в блоці
Слава Українi• 29 июня в 08:53
Якщо одна тема з купою хейта - це може говорити про те, шо форум такий злий. Ну дві. А якщо всі - потрібно задуматись. Значить або ваша думка суттєво відрізняється, або ви звідти реально бісите своїми дописами більшість.
Моя улюблена страшко• 29 июня в 08:54
Ответ дляЩастя-здоровля
Пишите!
Вот плюс 100, не понимаю этих страстей
Винник• 29 июня в 08:54
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
З вами все ок. Це з вашими дописувачами не ок. Люди обізлилися, оце і є причина. Подивіться на любу тему - завжди знайдуть кого полоскати. Вам дістається лише з однієї причини, бо ви виїхали. Так само як і лавлавлав. Більше не потрібно причин. Ви не живите у цьому пеклі і цим вже винні)
Я б на вашому місці писала під анонімом, це допоможе уникнути хейту за місце проживання. Під анонімом у вас просто не буде подібних коментарів.
П.С. за ваші дописи про Київ повністю згодна.
Та_все_ок_будет• 29 июня в 08:55
Ответ дляAnnaOst
Так в том и дело, что будете вы здесь писать или не будете - всем, кроме вас, абсолютно всеравно.
Не нужно переоценивать свою значимость)
Винник• 29 июня в 08:55
Ответ дляТа_все_ок_будет
Яка вам особисто різниця, як людина створила власну тему? Вона питає поради, ЯК створити тему?