Ядвига Юсьлегко• 29 июня 2025

Подумалося, що може мені й не варто писати на форумі більше

Може мої теми і самих факт того, що я тут пишу дійсно ображає людей і це якось неетично, неемпатично і все таке? Типу я білу купу людей просто тим що тусую на цьому форумі
Живу від початку війни в Німеччині, виїхала вагітною, вчу мову, працюю, намагаюся якось зліпити своє життя до купи. Тут у мене теми про дітей, одяг, здоров´ям, біженців в Німеччині і про се е любу) можу залишити коментарі про політику.
Я завжди скептично ставилася до ’війна на пару тижнів і ми обов язково переможемо’ і до цієї влади, але я точно не проросійська. Ніяких коментарів образливих тим хто залишився не писала ніколи. Хоча да, я вважаю що дітям не місце на війні.
І от кожна моя тема - це куча хейту в мій бік. Не те щоб мене це чіпляло. Але виникло питання може краще не треба взагалі раз так людей дратує)
У мене довго був пожиттєвий анонімний бан за створення політичної теми під анонімом (тема була особиста але перетворилася на політичний срач) і я тут примелькалася бо пару років писала без аноніма. Десь пів року тому бан з мене зняли, в звичка писати без аноніма лишилася
Я сама тут люблю коли люди одяг і себе показують. Заходжу сюди відволіктися. Тому і сама такі теми створюю. Але може зараз і правда не на часі? Зазвичай я просто блокувала всіх хейтерів та й усе, але вчора мене полоскати в двох інших темах за те, що я в четвер створила тут тему з питанням як мені в новому одязі і фото
тема створена під анонімом щоб могли висловитися ті кого я заблокувала
чаревна• 29 июня 2025
Ответ дляparele
Пффф, не допоможе.
Все одно будете періодично вспливати в темах про бесячих порадниць)
Вам вчера икалось?)
irina _d• 29 июня 2025
Ответ дляНаташа_32
Удалено администрацией...
Не, может у меня в голове и не все в порядке, не спорю, но резиновых сапог там точно нет)))
Наташа_32• 29 июня 2025
Ответ дляNoella_
Я в Україні. Захищати повинна дипломатія.
Ви зараз на форумі повітря трясете, а не когось чи щось захищаєте
Ну, звичайно! Будь-хто, але не я... Знайоме...
Наташа_32• 29 июня 2025
Ответ дляirina _d
А куда он делся, тот порядок из Вашей головы?! Если его, как Вы сами написали, там нету, так зачем такое писать, людей своей писаниной смешить)))
Поліпривіт всім• 29 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Аня, а чего под анонимом?
Вам уже после пустого Киева нужно было перестать здесь писать
Удалено администрацией...
Пушап Мі мі• 29 июня 2025
Ответ дляparele
Ой, я тут столько раз в свою сторону про свою старость читала, что будь почувствительней, давно бы повесилась.
В эру тотального интернета нужно либо шкуру толстую иметь, либо по интернетам не шастать.
Хто Вас знає по реальним фото, як наприклад я, а не аві, то захоплюються Вами , Вашою красотою, елегантністю і зрілістю думок.
Ті що хейтять, то скоріш через аву, думаючи що Ваш вік +-80.
Цікаво чому вибір випав на дану аву? Я Вас бачу геть під іншою авою..
Засомневаю• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Дякую. От тут ви праві. Якщо вже на те пішло, то найкраща порада взагалі тут не писати) це я собі даю таку пораду
Ооо, да, вы противная в комментариях. Это правда. Вы очень язвительная. Когда вашу фото увидела в той теме, очень удивилась, и еще в той теме такая скромная вы была, милая девушка. Вообще как два разных человека, я еще подумала что все таки вас наверное спутала и мне показалось. Но судя по этой теме не показалось…
Винник• 29 июня 2025
Ответ дляНаташа_32
Проте всі здоровомислячі люди розуміли - в Україну прийшла війна! І всі як один пішли будувати барикади, готувати коктелі молотова, а окремі за свіої манатки й за бугор без повернення. Та нічого, незабаром влада їх звідти поверне.

Вам не вистачає барабана і горна. Прям згадала часи пионЭрства.
Prervana• 29 июня 2025
Хотите никами махнёмся? 😆😆😆
Заела_пластинка• 29 июня 2025
Ответ дляНаташа_32
Надо защищать, помогать отстаивать свою родину - Украину, а не нести подобную чушь!
Отстаивать для чего ?
Родине ничего не угрожает, стране да, но меня страна никогда не отстаивала, на меня стране было всегда плевать, зачем мне ее отстаивать ?
Заела_пластинка• 29 июня 2025
Ответ дляНаташа_32
А как вы отстаиваете ?
Чем помагаете ?
Заела_пластинка• 29 июня 2025
Ответ дляparele
Ваше право.
Проще не верить, чем признать, что у кого-то нет потребности прятаться за анонимом))
У вас потребность быть всегда в белом пальто :)
автор AnnaOst • 29 июня 2025
Ответ дляparele
Пффф, не допоможе.
Але ж я про це вже не дізнаюсь)
Поліпривіт всім• 29 июня 2025
Ответ дляНаташа_32
Удалено администрацией...
Заела_пластинка• 29 июня 2025
Ответ длячаревна
Если ост это ваша тема, вы так злорадствовали тем, кто в Украине. Естественно ваши темы и вы вызывают негатив
Я редко ставлю вам лайк, но тут согласна
автор AnnaOst • 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Це ж треба так загубити себе в реальному житті, так прожити 40+ років, щоби не мати жодної живої офф лайн душі, з ким би можна було б обсудити своїх внутрішніх демонів та свої невдалі покупки суконь, куральників та комбінезонів. Так не відчувати уваги в житті, щоби весь час шукати увагу в мережі.
Так хотіти бути цікавою, щоби спочатку заблокувати двісті профілів, щоби вони не могли писати в твоїх темах, а потім відкривати гілки під анонімом, щоби збирати більше коментарів

Все ж таки, пік популярності та хвилинка слави трапились в автора, коли вона трошки підпила, та почала розповідати про пустий Київ, наповнений божевільними бомжами. Навіть комбінезон-зебра та душевні муки ’чи потрібна я форуму, чи потрібний форум мені’ не зможуть перевершити той рекорд приділеної автору всебічної уваги
Я залишила коментар в темі, тема про те що стало меньше людей в Києві була не моя. І обговорення було в першій половині дня. Я не п´ю вдень. От я зараз принесу ту тему і запитаю у вас що такого в моєму коментарі. І ви зразу зникните. Мільйон раз вже таке було. Бо там немає нічого такого
Заела_пластинка• 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
+100
ЛюбимаЯНЬ• 29 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
Якщо одна тема з купою хейта - це може говорити про те, шо форум такий злий. Ну дві. А якщо всі - потрібно задуматись. Значить або ваша думка суттєво відрізняється, або ви звідти реально бісите своїми дописами більшість.
Тут майже кожна тема з купою хейта. Порадницям просто необхідно свою жовч кудись злити. Коли я викладувала фото своїх покупок, чи манікюру, то було те саме. Це нормально, коли людям не подобаються одні й ті самі речі, але не нормально писати образливі слова по типу ’знімки, бо ти як корова у цій сукні’ замість того, щоб дати суб´єктивну оцінку і висловити її в адекватній формі.
Поліпривіт всім• 29 июня 2025
Ответ дляPrervana
Хотите никами махнёмся? 😆😆😆
Удалено администрацией...
Olga_72• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
А яка різниця? Я десь відмовлялася від того, що це моя тема? Ви он і так зрозуміли. Хтось і без аноніма не знає хто я. Я ж написала що тема з анонімом щоб могли підписатися ті хто в блоці
Так, ви подбішуете іноді своїми постами. Мені зрозуміла ваша точка зору, в що ви вірите, в що не вірите. Ви кажете що ви не проросійська. А як ви собі це уявляете? Ви не вірете в те що Україна вистоїть, в те що у нас буде добре, не вірите в проукраїнську позицію. То ви підтримуєте ПРОРОСІЙСЬКУ позицію, хоч стверджуєте що не так. Бо ви вірите в російську мощ та победу. Що раша нас побідить. Ви перекреслюєте всі наші цінності, всю нашу віру в нашу країну, в країну де ми залишились.
Це як релігія. Ви або вірите, або не вірите. Трошки вірю, то це всеодно вірю.
То не легше буде всім і вам в тому числі визнати те про що ви дійсно думаєте, і не видавати себе за іншу людину. Бо оце і бісить коли ви пишете що ви за Україну, але вірите в рашу.
автор AnnaOst • 29 июня 2025
Ответ дляPrervana
Хотите никами махнёмся? 😆😆😆
Ги ги)
автор AnnaOst • 29 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Ті хто вірять, мають бути готовими йти на хрест і за свою віру муки понести і життя віддати. Все інше лицемірство
parele• 29 июня 2025
Ответ длячаревна
Вам вчера икалось?)
Неа, а должно было?)
автор AnnaOst • 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
А чому це вас дратує?
Olga_72• 29 июня 2025
Ответ дляPrervana
Хотите никами махнёмся? 😆😆😆
Навіщо? Нема сенсу. Заплутаєте нас, але тільки тимчасово. Вас і під анонімом дуже часто видно. Ви кілька років в анонім сховались, але ж це не допомогло.
Прилипало• 29 июня 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я ж написала чого, щоб в темі могли підписатися ті, кого я заблокувала
а навищо вам думка тих, кого ви заблокували?
Це якась оосблива форма мазохізму?))
parele• 29 июня 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Дякую щіро))
Мені дуже імпонує Айріс Апфель, неймовірна була жіночка.
Olga_72• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
То вже фанатики. А основи релігії, наука, каже про те, що полувіри не існує. Або віриш, або не віриш.
автор AnnaOst • 29 июня 2025
Ответ дляПрилипало
Це якась оосблива форма мазохізму?))
Та ні, просто мене два дні ці люди обговорювали в чужих темах. Ну тобто ти така заходиш почитати нейтральну тему про одяг. А там на три сторінки те е полощать
автор AnnaOst • 29 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Так, але віра має бути діяльною. Наче лицемірство