Ядвига Юсьлегко• 29 июня в 08:32
Подумалося, що може мені й не варто писати на форумі більше
Може мої теми і самих факт того, що я тут пишу дійсно ображає людей і це якось неетично, неемпатично і все таке? Типу я білу купу людей просто тим що тусую на цьому форумі
Живу від початку війни в Німеччині, виїхала вагітною, вчу мову, працюю, намагаюся якось зліпити своє життя до купи. Тут у мене теми про дітей, одяг, здоров´ям, біженців в Німеччині і про се е любу) можу залишити коментарі про політику.
Я завжди скептично ставилася до ’війна на пару тижнів і ми обов язково переможемо’ і до цієї влади, але я точно не проросійська. Ніяких коментарів образливих тим хто залишився не писала ніколи. Хоча да, я вважаю що дітям не місце на війні.
І от кожна моя тема - це куча хейту в мій бік. Не те щоб мене це чіпляло. Але виникло питання може краще не треба взагалі раз так людей дратує)
У мене довго був пожиттєвий анонімний бан за створення політичної теми під анонімом (тема була особиста але перетворилася на політичний срач) і я тут примелькалася бо пару років писала без аноніма. Десь пів року тому бан з мене зняли, в звичка писати без аноніма лишилася
Я сама тут люблю коли люди одяг і себе показують. Заходжу сюди відволіктися. Тому і сама такі теми створюю. Але може зараз і правда не на часі? Зазвичай я просто блокувала всіх хейтерів та й усе, але вчора мене полоскати в двох інших темах за те, що я в четвер створила тут тему з питанням як мені в новому одязі і фото
тема створена під анонімом щоб могли висловитися ті кого я заблокувала
Ответ дляМіряно-переміряно
смішно. Якщо я не хочу, то ні по моїй зовнішності, ні по родині не проводяться, ніхто нічого про мене не говорить і не обговорюють. Бо ніхто не знає ні мене, ні мою родину, ні мою зовнішність.
То чому ж обговорюють Вас? І звідки знають Вашу зовнішність? І чому Ви провокуєте те, чого не хочете? І чи дійсно Ви цього не хочете?
Вам не подобаються теми з фото реальних людей? Ви не хочете їх обговорювати?
Винник• 29 июня в 09:22
Ответ дляТак точно!
Ви занадто сильно концентруєтесь на собі .
І на не потрібних речах .
Ніби у вас IQ нижче середнього по порадниці і це відчувається .
І на не потрібних речах .
Перший пішов :) 🐸 вона така.
То Ви ж сама відповіли на своє запитання:
’...Я завжди скептично ставилася до ’війна на пару тижнів і ми обов язково переможемо’ і до цієї влади...’!
До військової влади України Ви ставитесь скептично, тобто з недовірою, тобто вона Вам ніхто?
Так про що ще може бути мова?!
Ви в Німеччині, а даєте звідти поради Українцям, які щодня під шахедами, ракетами, бомбами, що лягаючи спати не знають чи настане для багатьох ранок як жити?! Та ну!
Краще не робіть й не пишіть. Бо це Українців реально дратує.
Так про що ще може бути мова?!
Винник• 29 июня в 09:25
Ответ дляAnnaOst
Ну от я і намагаюся зрозуміти. У мене правда є підозра що ті бісящієся то насправді дві-три людини, які безкінечно створюють нові аккаунти
Ні, не дві, три. Тут багато таких. Але вони не на вас конкретно зляться, а на власне життя і успіх інших. Їм все одно на кого злитися і на кого виливати хейт. Вас має одне радувати в цій ситуації: коли ви чуєте в спину шипіння, пам´ятайте, це лише тому, що ви попереду.
Слава Українi• 29 июня в 09:25
Ответ дляВинник
Навпаки .тут що не тема - море хейту. Порадниця у 2012 і зараз - це дві геть різні Порадниці.
Я тут майже спочатку. І раніше так було. Просто не було матрьох і ботів
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну вот вы знаете что тут люди проходятся по внешности и тд, нахрена вы выставляете свои фото регулярно. Опять же, вас вчера обидели, вы сегодня с новой темой, где даете пространство для дальнейших оскорблений в ваш адрес. Вчера заблокировали а сегодня создали тему где они могут высказаться🤷🏻♀️
Питання не в цьому, питання в тому, чи мої теми дійсно засипають чимось людей, чи вони якісь некоректні, образливі і т.д.
Заела_пластинка• 29 июня в 09:26
Ответ дляAnnaOst
Ну тут завжди була купа тем від всяких збоченців. Але ж всі якось з тим миряться. Є просто купа тем які комусь не цікаві. Мені наприклад не цікаво про домашніх тварин і свекрух. Просто пропускаю та й усе
Мне не интересно чаще всего когда пишите вы или лавлав...вы не там где я если говорить о быте, а если о высоком то вы неинтересны
Винник• 29 июня в 09:26
Ответ дляНадежда наш компас
У вас мания преследования? Кто-то вас «ненавидит»? «специально» злится и обижается? Это форум. Но единственное различие у нас с вами в том, что вы можете спокойно спать (нервная система восстанавливается), спокойно жить, мечтать… мы под постоянным стрессом. Такой образ жизни стал нормой. Мы стараемся выжить, поэтому и высказывания стали более правдивыми, может и с агрессивной формой выражения. Больных я не оправдываю, но когда вы пишите про отдых во время обстрела.. это слишком.
Що вас примушує під час обстрілу заходити в тему про відпочинок? Чи це не цинізм ?
Ответ дляВинник
Е ні! Ви так не пишіть й не думайте! Якщо людина пише свої думки, то вони обов´язково адресі, до конкретної людини, а не так собі, про всіх й не про кого.
Ответ дляНаташа_32
Так про що ще може бути мова?!
Я нікому не даю непроханих порад взагалі то
Заела_пластинка• 29 июня в 09:30
Ответ дляВинник
Люди хотят всегда поддержи и чтобы их поняли, а когда попадаешь в другой круг из обстрела в темку отдыха ..думаешь вот блин у всех все хорошо, может это со мной что то не так ...
Курочка-чубаточка• 29 июня в 09:32
Ответ дляВинник
Новое поколение подросло? Хамовитое, которое поддерживает ейджизм.
Как считаете?
Я тоже здесь с 2012г.
Как считаете?
Я тоже здесь с 2012г.
Винник• 29 июня в 09:32
Ответ дляТумба-юмба
Та куда уж мне. Я ж в Киеве и подтверждаю ваше суждение, что здесь только мариналы, алкаши и всякое отребье осталось.
Я теж з Києва. Спробуйте заперечив, що Хрещатик пустий і що склад Києва змінився? Мешканці нашого масиву постійно роблять зауваження підліткам, які несуть матюки під магазином, аж вуха в´януть. Те саме роблять на дитмайданчику. Де діти мають бути, взагалі. І так, це не місцеві діти. І так, вони відповідають дорослим теж матами. І так, до 2022 їх тут не було. Спальний район, лівий берег.
Ответ дляAnnaOst
Ось це точно неправда. Виказуючи свою думку у вище процитованому контексті, Ви поширюєте не патріотичні, ворожі наративи. Як це так, в Україні війна а Ви: ’...Я завжди скептично ставилася до ’війна на пару тижнів і ми обов язково переможемо’ і до цієї влади...’! Дорогенька, не відхрещуйтесь, це Ваша громадянська позиція, якщо Ви взагалі Українка!?
Під час війни така людина висловлює публічно такі думки! Дико! Це для ворожої пропаганди просто знахідка. Вони таке підхоплюють й поширюють, а Ви, так-так, саме Ви їм у цьому допомгаєте. Ось й отримуєте за своє!
Ответ дляAnnaOst
Знаєте, якщо мені хочеться про щось поговорити, то я візьму і поговорю. Я бачу як людей поплавило по цьому форуму. Може і мене поплавило а я себе не бачу
Та будь ласка))
Мене особисто тут взагалі ніхто та ніщо не плавить.
Ось не виспалася сьогодні, оце біда. Але жива. То вже добре.
Надежда наш компас• 29 июня в 09:33
Ответ дляВинник
Що примушує бика бігти на червоний колір? Цинізм бика?
Заела_пластинка• 29 июня в 09:33
Ответ дляAnnaOst
Я зрозуміла, але ж тут купа нецікавих комусь особисто тем. Пропускаєш просто та й усе
Ну как то много неинтересных тем стало ...неинтересные вытесняют интересные как то так...
Ответ дляКурочка-чубаточка
Как считаете?
Я тоже здесь с 2012г.
Как считаете?
Я тоже здесь с 2012г.
Ой, я тут столько раз в свою сторону про свою старость читала, что будь почувствительней, давно бы повесилась.
В эру тотального интернета нужно либо шкуру толстую иметь, либо по интернетам не шастать.
Винник• 29 июня в 09:35
Ответ дляСлава Українi
Нагадайте, кого у 2012 хейтили за любий допис, як зараз Анну, Лавлав чи Борисфенку?
Заела_пластинка• 29 июня в 09:35
Ответ дляВинник
Жизнь такая, люди не вывозят и ругаются матом, возможно те что были бусинками до 2022 года ...теперь совсем другие
Заела_пластинка• 29 июня в 09:37
Ответ дляНаташа_32
Вы чего ?
Какие вражеские нормативы ?
Она сама за себя и свою безопасность!
Что не так по вашему ?
Какие вражеские нормативы ?
Она сама за себя и свою безопасность!
Что не так по вашему ?
Винник• 29 июня в 09:37
Ответ дляЗаела_пластинка
Не заходьте у нецікаві теми. Тут є теми про відпочинок у Буковелі за 2 тис євро на тиждень, з України. Вас вона не обурює? То звідки таке лицемірство?