А_я_ЛОЖУ!• 29 июня 2025

Дівчата підтримайте) Звільнили з роботи, розлучення..

З чоловіком давно до того йшло, продали будинок поділили кошти, я купила собі житло, він поїхав в інше місто, разом були 20років, діти окремо живуть.
На роботі теж давно йшло і от минулого тижня-дійшло.
Дуже боляче і прикро що так у мене складається.
Мені 42 роки, житло є, дохід пасивний є 42тис, і авто маю,
але роботи немає, чоловіка немає, друзів немає, були колеги для спілкування, вистачало
Якись розпач, боюсь так і до старості самотності
Хоча я інтроверт, люблю бути сама але не ж не самотня…
Хто в схожій ситуації?
Ви працюєте, чи вже не хочете, як витягуєте ситуацію? Думаєте є шанс влаштувати особисте життя? Щось руки опустились((
ДваДваВісім• 29 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
Автор, не гневите бога, у вас есть где жить, за что жить. У вас есть дети . Вы здоровы. Наслаждайтесь каждым днем
А пострадать просто так?)))
Спокойно жить не интересно, нужно обязательно придумать страдание.
Автор на самом деле не понимает как это классно быть свободной.
Зоркая Зорро• 29 июня 2025
И какое у вас хобби?
люблю_тортики• 29 июня 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Дякую за ваш оптимізм
Пожалуйста, а можете сказать как вам удалось организовать пассивный доход ?
ДваДваВісім• 29 июня 2025
Автор, а Вам срочно нужно устраивать личную жизнь?
автор А_я_ЛОЖУ! • 29 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
Це все мені не далось просто так, я над цим все життя працювала…
І далі хочу працювати, але не бачу для чого, не хочеться далі і не бачу далі
Але ви праві звісно, я не скаржусь, просто сумно
ДваДваВісім• 29 июня 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
И какое у вас хобби?
Страдать
Зоркая Зорро• 29 июня 2025
Срочно на тиндер, там скажут что красавица и умница
Директор Пляжу• 29 июня 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Хотілось сімʼї, карʼєри… щось робила ці роки, і тепер нічого немає, на що сподівалась
Печаль- відчуваю себе ніким і нікому не потрібною
Роботу шукайте, хоч і дохід у вас є, але все ж для спілкування, росту і т.д. Ходіть на різні курси, презентації там можна знайти друзів по інтересам. У вас є діти, ви не можете апріорі нікому бути не потрібною.
А чоловік, ну тут таке, як піде))).
автор А_я_ЛОЖУ! • 29 июня 2025
Ответ дляДваДваВісім
А пострадать просто так?)))
Так, це точно… розумію що це свобода і не знаю що з цим тепер робити)))
ДваДваВісім• 29 июня 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
А чоловік, ну тут таке, як піде))).
Альфонса всегда можно найти, тем более есть пассивный доход))
автор А_я_ЛОЖУ! • 29 июня 2025
Ответ дляДваДваВісім
Та ні, але якось бачу всі по парах, теж хочу Он літало всю ніч, страшно ніхто і не спитає як я(( хочеться хорошої людини поруч
люблю_тортики• 29 июня 2025
Ответ дляДваДваВісім
Страдать
Язва
автор А_я_ЛОЖУ! • 29 июня 2025
Ответ дляДваДваВісім
Так, має дві квартрири, авто… навіть альфонси не ведуться
Ушла и Пришла• 29 июня 2025
А в чем ваше горе,стабильность хата есть.радуйтесь.тут луди без домов без денег поостовались вот где горе
svetolino• 29 июня 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Якщо закрылись одні двері ,то обов´язково відкриються інші. Перепочити, добре подумати і вперед в нове життя. Діти дорослі, житло е, дохід е !!! Удачі!!! ❤️
Перша скрипка• 29 июня 2025
Ну житло є то вже добре
Почемучечка• 29 июня 2025
Що ж то за пасивний дохід такий?
Мені за «активний» такий дохід треба батрачити.
baby77• 29 июня 2025
У мене дуже схожа ситуація. І чомусь виявилось, що і подруг немає. І мені 42, розлучення на носі . І діти малі. Меншому 2 роки. І тепер лише самій граші потрібно заробляти.
Соня-сонятко• 29 июня 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
фото
Як все морозиво з’їсти - полюбому попустить. Але трошки