МатьЧасть• 29 июня 2025
Засекали ли вы мужчин, ходящих по маленькому в раковину кухни? Именно кухни?
Или рассказывали подобные истории ?
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ дляБанка з медом
На відміну від вашого недочоловіка в мене такого досвіду немає, чого йому в своєму падінні не піти далі, почати гадити в мийку. Це пропозиція. Вам буде чому заздрити.
Удалено администрацией...
Тут надолго• 29 июня 2025
Ответ дляМатьЧасть
А сексом вы под простыней занимаетесь ?)
Под двумя.
А потом иду ссать в раковину или в ванную.
🤝
У меня все.
З.ы, мне иногда страшно на улицу выходить, как представляю что люди которые тут пишут, ходят рядом.
Надеюсь вы все таки троль
🤝
У меня все.
Надеюсь вы все таки троль
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ дляТут надолго
Под двумя.
🤝
У меня все.
Надеюсь вы все таки троль
🤝
У меня все.
Надеюсь вы все таки троль
Парасольку беріть,щоб нічого не накрапало з балконів
Банка з медом• 29 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Удалено администрацией...
Коли здається треба хреститися. Вам здається, що нормально сцяти з балкона і в мийку на кухні. Ви цьому заздрите. Маю надію, що цей ідіотизм прогресує виключно на порадниці.
Ananasprotivogaz• 29 июня 2025
Ответ дляКундалина
Кухня нет, умывальник в ванной да, сцит туда
Ужас. Я в убила за такое
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ дляБанка з медом
Я хрещена,так що все ок.😉
Ви ж теж заздрите,зізнайтесь вже чесно.Інакше б не було такої бурхливої реакції.
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Ужас. Я в убила за такое
Умисне вбивство в Україні карається позбавленням волі на строк від семи до п´ятнадцяти років. У разі обтяжуючих обставин, таких як корисливі мотиви або особлива жорстокість, термін може сягати довічного ув´язнення.
Ananasprotivogaz• 29 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Почему умисне? В состоянии аффекта
сладкий_ноябрь• 29 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Если туалет занят,то почему бы и нет?Завидую мужчинам,я туда не вылезу.
Мой и с балкона может...
Боже, рівень вражає
сладкий_ноябрь• 29 июня 2025
Ответ дляМатьЧасть
Почему дичь ? Вы никогда не ходили по маленькому ни в ванную , ни в раковину ?
Ні, не ходила, а потрібно?
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Почему умисне? В состоянии аффекта
Умышленное убийство с смягчающими обстоятельствами (преступление совершено в состоянии сильного душевного волнения) – ограничение/лишение свободы сроком до 5 лет (статья 116 УКУ).
Теж не сахар
Ananasprotivogaz• 29 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Теж не сахар
Пофиг. Главное не жить со ссанью
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Пофиг. Главное не жить со ссанью
Так у в´язниці можуть бути ще гірші)
І нікуди не втічеш.
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому заздрити?
Бидлюку в домі?
Я ж не знаю чому саме ви заздрите.
Ananasprotivogaz• 29 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Так у в´язниці можуть бути ще гірші)
І нікуди не втічеш.
Кто захочет, тот сбежит
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Кто захочет, тот сбежит
Отримає додатковий строк.
Ananasprotivogaz• 29 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Отримає додатковий строк.
Если догонят
но повторюсь, главное не терпеть ссанину в доме
сладкий_ноябрь• 29 июня 2025
Ответ дляБанка з медом
Ви дупою читаєте? Ви стверджуєте що ваше сцикло, навіть з балкона сцить, чого йому не почати гадити де йому заманеться? Дивіться уважно, може і в тапки вам насцяти. До лотка хоч привчіть. Рівень розвитку нижче за мого кота.
Там без сенсу щось пояснювати. То рівень людських моральних якостей такий. Про кота згодна. В мене кіт теж вихованіший, ніж деякі чоловіки порадниці.
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Если догонят
Так можна вляпатись ще гірше,і потім сумувати за своїм сцикуном
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Хто б казав.Ви в мене давно в категорії порадниці, яких навіть мельком читати не варто.Добре що в бані,хоч бачиш хто пише
Ananasprotivogaz• 29 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
У меня нет ссыкунов. Даже коты на горшок ходят, не говоря за остальных. Ссыкуны от меня могут получить только под зад ногой
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Никогда не говори никогда (с)
сладкий_ноябрь• 29 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Так, краще бути в бані, ніж жити зі сцикуном :))
Ananasprotivogaz• 29 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Никогда не говори никогда (с)
Ну вас к себе в гости не жду, так что да, никогда
Пригощаю кашею• 29 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
За зразкову поведінку бан не дають.Тому ще питання,що краще сцикун чи та людина яка отримала бан за свій язик.
Кундалина• 29 июня 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Ужас. Я в убила за такое
Зачем?
Я в ванной постоянно сцу
сладкий_ноябрь• 29 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Удалено администрацией...