R-Y-N-A• Изменено 29 июня 2025

недоимперия потеряла свое влияние ВЕЗДЕ

Геополитический вес России не просто уменьшается — он обнуляется. Фактически весь её внешнеполитический масштаб сегодня — это тактические бои в Донецкой и Сумской областях.
То, что задумывалось как быстрая смена режима в Киеве, превратилось в затяжную мясорубку, пожирающую геополитический капитал страны. Вся военная машина сосредоточена на штурмах украинских деревень. Все ресурсы выжимаются ради фронта, который почти не двигается.
Куда всё катится, было понятно ещё в 2022 году.
musilda• 29 июня 2025
Ответ дляhappyne
русские хваленные ракеты сбиваются,а как хвастались величием.границы россии пустые.некому охранять.от сверхдержавы осталась бульбашка.придаток китая
Удалено администрацией...
AnnaK-29fd• 29 июня 2025
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
Ellillд• 29 июня 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Що неправда з написаного в старпості?
Чи по-темі нічого написати,тому займаєтеся флудом і порушенням правл форуму традиційно?
Удалено администрацией...
Ellillд• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaK-29fd
Удалено администрацией...
автор R-Y-N-A • 30 июня 2025
Ответ дляEllillд
Удалено администрацией...
Що думає твій руський народ,українцям дійсно ср*ть.Бо вбогих російське чмо ніхто не поважає ні в Україні, ні в світі
автор R-Y-N-A • 30 июня 2025
Ответ дляEllillд
Удалено администрацией...
Флуд в темі,перехід на особистості-чергове порушення правил форуму і твій акаунт ще досі не в бані?
Мабуть на зарплаті у порадниці цей виводок матрьошк,що жодних санкцій щодо них не застосовують?

1Henriette
2 kpss2017
3Peres Lal
4Соседка Маши
5Ellillд
6AnnaK-29fd
7Vikki...
ще +1 прискакала в тему
8 musilda
Тільки жодна по-темі так нічого і не відповіла,але яскраво продемонстрували,як на цьому ’українському’ форумі розганяють російську пропаганду армія російських тролів
Ирина_Б_• 30 июня 2025
Удалено администрацией...
автор R-Y-N-A • 30 июня 2025
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
Є що написати по-темі повідомлення?
Чи теж знайшли пофлудити і порушити правила форуму, щоб зачікінітися в темі всією своєю командою ждунів і російських ботів?
автор R-Y-N-A • 02 июля 2025
А тим часом...

🇦🇿 Ситуація між Азербайджаном і Росією стає дедалі гострішою. Після жорстокого рейду російських силовиків у Єкатеринбурзі, де загинули двоє азербайджанців, Баку не лише скасував усі російські культурні заходи, а й провів власну “відповідь” — затримав двох співробітників “Sputnik Азербайджан”, яких вважають агентами ФСБ. Обидві сторони викликали послів для пояснень, а Азербайджан відкрив кримінальну справу проти російських силовиків.

Сьогодні, 1 липня, суд у Баку відправив затриманих росіян до СІЗО на чотири місяці. Зеленський вже встигнув підтримати Азербайджан, підкресливши, що життя і гідність кожної людини мають бути захищені. Євросоюз також висловив стурбованість діями Росії.

На тлі війни в Україні та ослаблення позицій Москви на Кавказі, Баку дедалі сміливіше відстоює свої інтереси та навіть йде на демонстративні затримання. Азербайджан нібито більше не готовий терпіти зверхність Кремля, а Росія вже не може діяти з позиції сили в регіоні.

Перша світлина — затримання агентів ФСБ у Баку, друга — «рейд-відповідь» російських силовиків у Санкт-Петербурзі проти азербайджанської діаспори.