Не зрозуміло яка ціль обстрілів- вибити все населення з міст і сел щоб було легше захоплювати території?Таке враження, що всі занадто втомлені щоб думати про те, що буде далі .
Ответ дляYeva-c21c
Дивно, уже четвертий рік поспіль обстріли, а бажаючих так і не знайшлось.
Ну вони старанно працюють.
Ось остання стратегія наприклад:
- кацапи б´ють по житлових будинках, в цей час боти поширюють інфо масами, що то роблять ЗСУ за наказом Зе, бо президенту ж більше жертв серед мирних потрібно для картинки.
Тому наші військові, родини котрих живуть в цих самих будинках, РЕБами збивають маршрути ракет та дронів, щоб ті влітали в дома замість заводів чи куди їх там націлили.
А кацапи - да, вони чесно ціляться виключно по інфраструктурі, в них це щодня мусолиться в новинах.
Ось остання стратегія наприклад:
Потужная Нюхоморша• 30 июня в 07:25
Ответ дляЧомучка
За планом ми маємо почати громадянську війни та змусити владу (або ЗСУ) капітулювати.
Так как её начать, если спать постоянно хочется?
Wendy Rhoades• 30 июня в 07:44
залякати цивільне населення, що жити стало нестерпно, і люди почали піддавлювати владу зсередини. А владу є за що давити і без обстрілів ворога.
І їм це цілком вдається.
ЗдохниПуйло• 30 июня в 07:48
Ответ дляАюшка
Удалено администрацией...
А де ті що просили вовуввести війська, по європах ненависних сидять на виплатих і плачуть за парашою?. Ау, чого ж не тішаться війні, так просили, так були проти гейропи і першими повтікали
ЗдохниПуйло• 30 июня в 07:51
План путлера знищити українців, розгромити державу, утилізувати своїх дебілів в наших землях, зробити багатшими мамок, які здихались своїх лічинок в наших черноземах.
Ответ дляЗдохниПуйло
Не всі повтікали. Є такі, що сидять і ждуть. Чекають «мірлюбойценой», «капітуляциянєтакстрашно», «вцепілісьвмовуету», «вцепілісьветунєзавісімость», «дєдивоєвалі», «чємплохожилосьсросієй», «срсрвотетоврємєна» і тд. Це ж біомаса. Ще досі іде розпад того СРСР, ще досі є ті які живуть минулим.
ЗдохниПуйло• 30 июня в 07:55
Ответ дляDumky
О да, цієї наволочі теж хватає, тут на сайті їх цілий розплідник, воно хоче щоб рашка була на території України. Пачєму нє в акопе-це перший слоган з якого починається їх рєчовки
Ответ дляHelenny
Захопити територію України, людей по максимуму вибити. Потім далі йти, кордони імперії розширяти.
Це ж орда. Їм спокійно не живеться.
Не чекайте манни небесної від кацапні. В окупації життя не буде.
Це ж орда. Їм спокійно не живеться.
Як раз молоді люди ( крім деяких пенсіонерів та фанатів ссср) розуміють, що окупація найстрашніше, що може бути.Тоді залишається сподіватись на якісь зміни в обставинах, які вплинуть на орду.
У них немає мети, є лише шлях
Це зараз буквально. Пині дуже не треба повернення бандюків з автоматами додому і колапс, коли вони почнуть шукати роботу, яка чи то зникла через те, що їх іноземні комппнії полишили, чи під час війни звернулася. А ще ж звільняться ті, хто непогано заробляє поки крутить мопеди на усіх нових підприємствах.
Ну ще й може у людей з´явитись питання: ’так а нашо це все було?’, та й поглянуть навколо і побачать туалети у дворі. Зараз в усьому ж винні хохли, які на них в Україні підло напали, поки вони мирно захоплювали чужі землі і вбивали населення. Все можна списати на війну.
То ж йому головне щоб на його віку війна не кінчалася. Якщо Україна здасться, то можна он балтійські країни буде потрусити, ще й українців туди погнати щоб не надумали чого, як перед тим ’нещасних донбасят, плак-плак’ гнали в м´ясні штурми
Valentina shop2020• 30 июня в 08:13
Ответ дляksenbaz
Наивный адольф путин все еще надеется,что мы сдадимся.
Удалено администрацией...
Valentina shop2020• 30 июня в 08:15
Ответ дляWendy Rhoades
І їм це цілком вдається.
Ооой плохо давят нашу власть,плохо ,ничего она не боится
Всі пишуть, ось вчора і видання Телеграф, що їх наступ уповільнився, прорвати фронтову не змогли, швидкість падає, тому плани рф - це виматувати мирних жителів, міст у тилу повітряними атаками , вибивати інфрастуктуру, ламати все в тилу, що давало людям жити. Кошмаринг цивільних це план (
Blackwater• 30 июня в 09:02
Ответ дляHelenny
Це ж орда. Їм спокійно не живеться.
Откуда вы знаете что не будет?
Blackwater• 30 июня в 09:05
Ответ дляAlmamater
Всі, хто на Майдані «скакав», уже переважно сплять вічним сном. Бо вони перші поклали життя за таких, як ви, ще в АТО. Якщо ви, звісно, маєте хоч якесь відношення до України.
100%
Наш народ привык что если вдруг власть не подошла-выходят ответсвенные и разгребают. Поэтому решили прикольнуться,уверенные что и в этот раз так будет. А нет,лоханулись. Оказалось можно так проголосоть,что уже больше не будешь
Blackwater• 30 июня в 09:06
Ответ дляWendy Rhoades
І їм це цілком вдається.
Некому давить ту власть сейчас. А даже если и найдётся смелая кучка,быстро будет раздавлена с обвинениями в госизмене и тд и тп
Marinamariana• 30 июня в 09:08
Просто террор , чтобы жители просили раху о пощаде а у правительства своего требовало капитуляции .