Yeva-c21c• 30 июня 2025

А який взагалі план у ереф?

Не зрозуміло яка ціль обстрілів- вибити все населення з міст і сел щоб було легше захоплювати території?Таке враження, що всі занадто втомлені щоб думати про те, що буде далі .
Wendy Rhoades• 30 июня 2025
Ответ дляBlackwater
Некому давить ту власть сейчас. А даже если и найдётся смелая кучка,быстро будет раздавлена с обвинениями в госизмене и тд и тп
смелая кучка сейчас на фронте, им некогда не следить за властью.
Следить за властью - ответственность гражданского общества.
Жменятко• 30 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Его жена , когда ее спросили о продуктах ,цены какие,она сказала скумбрия по восемь грн ,с тех пор не называют скумбрия,Киев
Та потому что по 8 была,во всех магазинах цена указана за 100 грамм
А вы все доипались до этого и носитесь с этим
Helenny• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка
Щоб не заважати вам капітулювати?
Білий прапор вже купили чи як завжди - чужими руками сподіваєтеся все зробити?
Вона вже раком стала і кацапів чекає🤣
LudaSHS• 30 июня 2025
Ответ дляWendy Rhoades
це з категорії ’Київ за три дні’, дебіли, що тут скажеш.
Не розумію як в бульбашці руських пропагандонів працює те все і складається, вони реально самі не здатні вже ( після Путчу Білого дому, навіть Болотної) самі росіяни на спротив всередині рф, на мітинги
Вони думають що Україна здатна ще громадянську тягнути, між своїми? В цей час? В цей час їх кошмарингу щоночі, фронтова, що рухалася? Хто і на яких ресурсах? Бо потрібна сила , лідер, осередок, хто?
Разумков челі поведе?
Чи Аристович онлайн керуватиме фронтом всередині? Майданом?
Чи, думають притихших Бойко, який співає в голосуваннях разом з Слугами( має профіт від зелених) , повернеться і як понесе штики на банкову?
Юля чтоле🫣?
Копнути думку,,розвинути
Якись тринлець ці русо технологів, розраховані на інфантильних туповатих споживачів.

Таке було рік назад, коли тут в топ темах писали про бунти в травні, що Залужний буде робити переворот, і тут в це вірили. Ще так прямо доводили мені, не знаю де ті ніки зараз.

Тобто тези по кругу, якась фігня малята, невдобно навіть коментувати
LudaSHS• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка
Ну і Світан, і Портніков когось вчора коментували західного, що наступ провалився в рф, тому да, упор буде на цивільних аж до осені.

Що до речі думаєте про заяву хуйла щодо подальшого зменшення витрат на оборонку? Для Європи чи ні?
Там або оборонка, або отєто все інше.
Думаю пуйло дзеркалить саміт нато- мов ті прийняли про 5%. А цей типу ой я за мир - ми не будемо, а самі ще один завод будують в азіі, і закупають технології Китаю
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Разумков челі поведе?
Юля чтоле🫣?
Копнути думку,,розвинути

Так вони думають, що для нас Майдани влаштовувати як у Краков на вихідні мотнутися

Страйк то ж відпочинок для пересічного українця, ви хіба не знали?
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Там або оборонка, або отєто все інше.
Ну тобто в будь якому випадку блеф.
Бо я вже чула версії що вони оборонні витрати приховують вже між економічними та транспортними.
Манула• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка
Угу. Тому що аналітики наші обговорюють путіна з трампом, та євролідерів - але зась про нашу владу та її плани)
А що там обговорювати, плани миру від Зеленського з 5-6 його потужними менеджерами? Зла не вистачає, скільки коштів витрачено на ці пусті плани. Он ще начебто Міністерство Єдності ліквідують. А що так можна було? Відмили кошти і в утіль?
LudaSHS• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка

ОтОноче
Вночі побомбили ракетами - шахедами, вдень власть свергаєм.
LudaSHS• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка
Ну тобто в будь якому випадку блеф.
Те що статистику рф приховує, факт. Але ж зупинити оборону промисловість неможливо, вона витягує всі інші отраслі. Тобто все одно бронепоїзд мчить.
LudaSHS• 30 июня 2025
Ответ дляМанула
Зносять нашу інфраструктуру та тероризують цивільних. А ось який план у нашого вищого керівництва, то велика загадка ... Нє є ще ’путін скоро помре і все закінчиться’, але здається скоріше ми ніж він... Ще декілька місяців таких як у червні ракетно-шахедних атак, то від промислової інфраструктури напевно мало що залишиться ...
У нас є засоби
Але гору побороть, нагадаю то Марченко колись, то Сухаревський, то Драпатий
Профі. Але ж
Треба на вчора побити програми по цим шахедам.
Natali-1096• 30 июня 2025
Ответ дляAlmamater
Всі, хто на Майдані «скакав», уже переважно сплять вічним сном. Бо вони перші поклали життя за таких, як ви, ще в АТО. Якщо ви, звісно, маєте хоч якесь відношення до України.
Удалено администрацией...
катик1• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка
За планом ми маємо почати громадянську війни та змусити владу (або ЗСУ) капітулювати.
Мы - это кто? Женщины и подростки?
Almamater• 30 июня 2025
Ответ дляNatali-1096
Удалено администрацией...
Скіко вам фублів платять за такі коментарі? Вам фатає на бояру?
pillow• 30 июня 2025
План - тупо йти вперед, будувати літаки і бомбити, просто захоплювати якомога більше землі і пофіг чи щось живе на ній залишиться
Natali-1096• 30 июня 2025
Ответ дляAlmamater
Не повірите ні хресна не платять
Almamater• 30 июня 2025
Ответ дляNatali-1096
Не повірите ні хресна не платять
Тоді вам не варто старатися забезкоштовно таке писати.
автор Yeva-c21c • 30 июня 2025
Ответ дляNatali-1096
Удалено администрацией...
Можу поспорити, що Ви були впевнені в в тому, що Трамп прийде і все порішає.Це такий напевно тип мислення.
Natali-1096• 30 июня 2025
Ответ дляYeva-c21c
Проспорили.На Трампа надії нема і не було
сами знаете кто• 30 июня 2025
ок, с планом рф разобрались более менее. А какой план у Украины?
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
У нас є засоби
Профі. Але ж
Як можна вплинути на це?
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляNatali-1096
Удалено администрацией...
Тобто росія напала на вашу думку внаслідок Майданів?
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ длякатик1
Мы - это кто? Женщины и подростки?
можна з котиками і собачками. вони в це не заглиблюються, як бачите.
LudaSHS• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка
Як можна вплинути на це?
🤷‍♀️
Наші профі , військові, інженери наче довбають стіну. Якись шапіто йде навколо того, що другорядне, а навколо головного - десь опускається.
Інколи паралелі з обороною Миколаїва, коли нічого не робилося, і люди попри... а не завдяки, втримали. І був компетентний Марченко.

Так і цей новий виклик - нові шахеди, нові сценарії атак.
Так і зараз відстають, ті в кабінетах - роблять і імітують діяльність, а реалій не знають.
Україна лідер дронових військ, вона не може пасти задніх. Хочеться вирішення цих проблем, підсилення пво засобами, що відповідають новій реальності.
Helenny• 30 июня 2025
Ответ дляNatali-1096
Удалено администрацией...
Ще одна « підкацапнюракомстоящая».
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
🤷‍♀️

Я усвідомлюю все це, але не вистачає розуміння як саме ми тут можемо вплинути на це.

Розміщати петиції з віимогою надати інфо чи звіти?
Я в ступорі, бо звикла діяти, а не просто обурюватися, а саме в цих ситуаціях - я ніц не роблю, бо не розумію що робити.

Вчорашні диспути про збитий ф 16 і можливу причину - що ВІН ЗБИВАВ ДРОНИ замість легких мобільних неіснуючих в нас груп мені просто вивели з рівноваги.
LudaSHS• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка
Ну тобто в будь якому випадку блеф.
Про економіку і отраслі рф
Бачили у Шрайка ? https://t.me/ShrikeNews/23512
Вливають
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Про економіку і отраслі рф
Вливають
Да. Економіка дійсно падає в них, захід все правильно робить, і ми також.

Але питання в тому чи протримаємося ми поки настане колапс там.
happyne• 30 июня 2025
ах план рф накрылся алиной кабаевой еще в 22 году
Iphone25• 30 июня 2025
Меня больше интересует наш план