Yeva-c21c• 30 июня 2025

А який взагалі план у ереф?

Не зрозуміло яка ціль обстрілів- вибити все населення з міст і сел щоб було легше захоплювати території?Таке враження, що всі занадто втомлені щоб думати про те, що буде далі .
Marinamariana• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка
За планом ми маємо почати громадянську війни та змусити владу (або ЗСУ) капітулювати.
Ага ))) Какие они дебилы

Marinamariana• 30 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Наивный адольф путин все еще надеется,что мы сдадимся.
Ага)))
автор Yeva-c21c • 30 июня 2025
Ответ дляMarinamariana
Просто террор , чтобы жители просили раху о пощаде а у правительства своего требовало капитуляции .
Интересно а как они себе это представляют с ними есть канал коммуникации, чтобы просить о пощаде.По факту в начале войны никого ни о чем не спросив ворвались терроризировать население силой, у людей даже возможности не было просить о пощаде.Поэтому это точно нет.
Marinamariana• 30 июня 2025
Ответ дляHelenny
Захопити територію України, людей по максимуму вибити. Потім далі йти, кордони імперії розширяти.
Це ж орда. Їм спокійно не живеться.
Не чекайте манни небесної від кацапні. В окупації життя не буде.
Ну вообще что они делают это капля в море
Marinamariana• 30 июня 2025
Ответ дляАюшка
Удалено администрацией...
Те кто на Майдане стояли это были умные люди , за хотелки кацапов на Майдан никто не выйдет ))
Star39• 30 июня 2025
Ответ дляAlmamater
Всі, хто на Майдані «скакав», уже переважно сплять вічним сном. Бо вони перші поклали життя за таких, як ви, ще в АТО. Якщо ви, звісно, маєте хоч якесь відношення до України.
Удалено администрацией...
Star39• 30 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...

tanysha777• 30 июня 2025
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Как раз, подавляющее большинство выехавших, голосовали за зеленого антимайдановца , выбирая дружбу с расией и мир в глазах путина
Но, почему-то, бежали в страны, где свирепствует ната
Star39• 30 июня 2025
Ответ дляtanysha777
Удалено администрацией...
Valentina shop2020• 30 июня 2025
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Пусть смотрит мир и скумбрия с ним,а мы подождем ,он нам ничего не должен ,только народ Украины в больших долгах ,особенно мужчины
автор Yeva-c21c • 30 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
А скумбрия это кто:)?
Valentina shop2020• 30 июня 2025
Ответ дляYeva-c21c
А скумбрия это кто:)?
Его жена , когда ее спросили о продуктах ,цены какие,она сказала скумбрия по восемь грн ,с тех пор не называют скумбрия,Киев
LudaSHS• 30 июня 2025
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Це коли рашка кинула навіть Трампа з його ініціативами, Мерца, Макрона в травні? Україна за припинення вогню була,, а далі договорні відносини з урахуванням умов. Можна при припиненні атак далі зустрічі водить десь в Стамбулі.
Бо рашці треба оцей терор тилів і населення і ніякого припинення для для запуску своїх шахедів і ракет?

Як же все перекручують, і головне на ресурсі реально вірять що раша за мир? Це якесь навіть не технологія впливу, це якесь індукування психозом...
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Щоб не заважати вам капітулювати?
Білий прапор вже купили чи як завжди - чужими руками сподіваєтеся все зробити?
LudaSHS• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка
В 2 зміни - одні Зе свергають, інші відсипаються. Вранці міняються.
В перших рядах порадниці , що ділом покажуть як треба? Не словом так сказати, не писаниною.
Бо листала теми на днях, цілий отряд готовий вже, судячи по дописам.
Особливо виборці Слуг народу, яких обманули так сказать, мають право.
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Так от вище вже 2 болотяних тут як тут)

Готові бігти припиняти війну власними дупами (ніт)
LudaSHS• 30 июня 2025
Інколи ввижається тут день Сурка
Одне і теж в дописах вже який рік. Толку.
Helenny• 30 июня 2025
Ответ дляDumky
Не всі повтікали. Є такі, що сидять і ждуть. Чекають «мірлюбойценой», «капітуляциянєтакстрашно», «вцепілісьвмовуету», «вцепілісьветунєзавісімость», «дєдивоєвалі», «чємплохожилосьсросієй», «срсрвотетоврємєна» і тд. Це ж біомаса. Ще досі іде розпад того СРСР, ще досі є ті які живуть минулим.
💯
Сидять, ждуть, здають позиції
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Інколи ввижається тут день Сурка
так методички ж ніхто не скасовував старі. тому так і талдичитимуть те й саме - Зе відмовився від миру в 22гому році)

LudaSHS• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка
Так от вище вже 2 болотяних тут як тут)

Може викладуть фото з реальних дій? Прикольна тема б була. Нуашо
Жменятко• 30 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
А с какой целью вы тут это написали?
Valentina shop2020• 30 июня 2025
Ответ дляЧомучка
Щоб не заважати вам капітулювати?
А вы где сейчас, на передовой на советчица,пишите гадости людям или в германии побежали получать очередные подачки
Helenny• 30 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
А напав хто?
Чиї солдати прийшли на українську землю та вбивають людей? Чиї ракети летять нам на голови?
Чи Ви з кацапні будете?
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
А що особисто для вас змінить інформація про місце мого перебування?
LudaSHS• 30 июня 2025
Але якщо реально західні медіа не помиляються,,, то фронтова покращилася, навіть на сумському напрямку зупинено рф, а це їх важелі , так би мовити , щодо переговорів на осінь, рф хотіла більше, як ото писали числені експерти, мов -літній наступ рф, ще спроба всім і все, а потім дивитись. Тож на сьогодні хоч це добре новина
На скані одна з статей
Погано, що це стимулює виродків до більшого кошмарингу тилів.
Манула• 30 июня 2025
Зносять нашу інфраструктуру та тероризують цивільних. А ось який план у нашого вищого керівництва, то велика загадка ... Нє є ще ’путін скоро помре і все закінчиться’, але здається скоріше ми ніж він... Ще декілька місяців таких як у червні ракетно-шахедних атак, то від промислової інфраструктури напевно мало що залишиться ...
Wendy Rhoades• 30 июня 2025
Ответ длячаревна
Никто не выйдет за спинами ВСУ в стране устраивать гражданскую войну
це з категорії ’Київ за три дні’, дебіли, що тут скажеш.
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
На скані одна з статей
Ну і Світан, і Портніков когось вчора коментували західного, що наступ провалився в рф, тому да, упор буде на цивільних аж до осені.

Що до речі думаєте про заяву хуйла щодо подальшого зменшення витрат на оборонку? Для Європи чи ні?
Helenny• 30 июня 2025
Ответ дляBlackwater
Откуда вы знаете что не будет?
Живуть нормально в окупації ті, хто був за кацапню, хто чекав «русскій мір».
Ті, хто проти, тим життя не буде.

Я краще в окоп піду та автомата візьму, щоб тих тварюк кацапських вбивати. В окупації жити не зможу.
Чомучка• 30 июня 2025
Ответ дляМанула
Угу. Тому що аналітики наші обговорюють путіна з трампом, та євролідерів - але зась про нашу владу та її плани)