Шкала Радощів• 30 июня в 11:31

Волосся в жахливому стані

Що скажете робити з таким волоссям?Змиритися та обстригти?
До сліз не хочу коротку стрижку але розумію, що і пакля ця теж страшно виглядає(
Від коренів і до шиї є густина і об‘єм, а нижче постійно рідке, можливо обламується(Утюжком не користуюсь, тільки фен, термозахист обов‘язково. Хороший шампунь і кондиціонер.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 июня в 11:32
стричь- будет гуще смотреться
Княгиня пітьми• 30 июня в 11:33
Зробіть каре і не мучтеся. Відросте за пару років
Стефанія• 30 июня в 11:33
Срезать длину, сделать каре и отращивать ее опять.
Barkas• 30 июня в 11:34
Не бачу нічого страшного. Ви не заколюєте його?
Княгиня пітьми• 30 июня в 11:34
Воно у вас на рівні вух, як обрубане, щось механічно його травмує?
Разгуляшка• 30 июня в 11:35
Цей пух тільки зрізати до меж,де є густина і не жалкуйте,вигляду не має
Мюллерная• 30 июня в 11:36
Нашо вам оті обскубиши? Зріжте по плечі, для людей нічого не зміниться, повірте, а вам буде приємно дивитися на своє волосся. То ж пєчалька.
От не кажіть нікому, що ви підстриглися, ніхто і не помітить. Всім пофіг на всіх.
Чекаю завтра• 30 июня в 11:36
Только подстригать его. По другому вы вопрос не решите
МЕСТО_Встречи• 30 июня в 11:38
1) різати 100%, без варіантів
2) фен на найвищій температурі використовуєте?
3) мені здається, чи воно у вас кучеряве? Якщо вірно бачу, то поки літо користуйтесь кучерявим методом і не сушіть взагалі
Менее Более• 30 июня в 11:39
купите маску к 18, она уплотняет волос в 3 раза, я думала она шелковистые волосы делает, а она просто восстанавливает их до того как задумано природой до нашей еры предками))), поэтому немного поодрастроилась, хотела как детские иметь на ощупь, у меня волосы стали оч толстые и плотные
успокойте_Меня• 30 июня в 11:40
Так,обрізати до плечей.
Все що у Вас нижче, то пакля і 3 волосини ( вибачаюся).
В мене так само, тому ношу до плечей.
У вас обламується волосся і це видно навіть по фото.
Мабуть, заколюєте його чи резинка.
Воно сухе, ламається, відпадає
На циголках• 30 июня в 11:41
У гарного майстра зробіть лікувальну стрижку та відновлення (хай майстер підбере яке саме гаряче/холодне). Кожні 6 тижнів підрізайте кінчики.
Саме важливе знайти майстра!
Продавчиня кіз• 30 июня в 11:47
Убрать 7-8 см
Не будет короткая стрижка, будет удлиненное каре.
Продавчиня кіз• 30 июня в 11:49
Ответ дляКнягиня пітьми
Да, ощущение, что автор злоупотребляет травматичными резинками.
До линии, где хвост завязывают, более -менее качество, ниже начинается пакля.
Вакцениро Вона• 30 июня в 11:49
Это только сейчас или всегда было? Если всегда, то генетика. У моей двоюродной сестры волосы ниже плеч не растут -тонкие светло-русые, с детства так.
Если сейчас так стало -к эндокринологу, гинекологу. Проверять гормоны.
Любимка-анонимка• 30 июня в 11:52
Сделайте форму капли

Используйте маски на нижнюю часть волос
Летала_НаМетле• 30 июня в 11:52
А не выпадает? У меня подобное при АГА
автор Шкала Радощів • 30 июня в 11:55
Ответ дляМенее Более
Оцю маєте на увазі?)
автор Шкала Радощів • 30 июня в 11:56
Ответ дляуспокойте_Меня
Так,обрізати до плечей.
В мене так само, тому ношу до плечей.
Мабуть, заколюєте його чи резинка.
Воно сухе, ламається, відпадає
Так, постійно заколю крабом або низький пучок роблю(
Я просто думаю, що коротка стрижка на рідке волосся ще гірше буде виглядати(Але мабуть таки обріжу
Я натуралка• 30 июня в 11:57
Зробіть тест, щоб перевірити чи підходить Вам поточний догляд за волоссям.
Намочіть волосинку у воді, візьміть пальцями з двох боків і розтягніть її. Якщо волосинка погано тягнеться і одразу рветься - волоссю потрібне зволоження, якщо навпаки сильно тягнеться як резинка і після того як відпустили не приймає свою форму - потрібні протеїни
автор Шкала Радощів • 30 июня в 11:58
Ответ дляЯ натуралка
Ніколи не чула таке, спробую)Дякую)
Я натуралка• 30 июня в 12:01
Ответ дляШкала Радощів
Ніколи не чула таке, спробую)Дякую)
Спробуйте перед тим як купувати дорогі маски, тому що на сухому волоссі, яке погано тягнеться і якому потрібне саме зволоження, формули, які містять протеїни для ущільнення, скоріш за все спровокують ще більшу ламкість. І навпаки якщо волоссю потрібні протеїни, а у Вас догляд зволожуючий - буде ще гірший ефект. Для підбору догляду потрібно розуміти які саме компоненти потрібні на даний момент
Ліньки гуглить• 30 июня в 13:49
Автор, не сушіть голову феном взагалі. Ви побачите різницю, через місяць.Я після фена виглядаю як ви, не роздерти сухий пух. І пробуйте пити Біотин. Стан значно покращується.
Ліньки гуглить• 30 июня в 13:53
Нічим окрім шампуні я не користуюсь. Раніше це були бальзами, маски, спреї і кристали, все що завгодно і все одно вони сохнуть. Зараз не роблю нічого, чим менше засобів, чим менше сушки, тим краще стан волосся. Отакий в мене парадокс. Більше вітамінів.
Леннон_Жив!• 30 июня в 14:11
Я бы сделала ботокс и наращивание волос для загущения. Если такой вариант не подходит, то только стричь 10 см и делать восстанавливающие процедуры.
Менее Более• 02 июля в 14:58
Ответ дляШкала Радощів
Оцю маєте на увазі?)
да,эта