Контрольница• 30 июня в 13:47
Кто сушил смородину в сушилке?
Как долго сушили? Стоит уже сутки на 60 градусах и вообще никак не высыхает .
Контрольница
• 30 июня в 14:02
Ответ дляНе танцую- но пою
фото
Да, вот переложили в такую штуку. Обидно, что сушилка не справилась
Не танцую- но пою• 30 июня в 14:04
Ответ дляКонтрольница
Я никогда сутками не сушила, пока дома работает, ушла, спим выключила, оно итак сохнет
Раніше сушила цілою. Іноді до 3 суток могла сушитися. Потім перейшла на подрібнений варіант. Смородину блендерю і висушую тонким слоєм на піддонах 9-12 годин,до хрусту. Охолоджую,подрібнюю і перекладаю в банки. Потім змішую з іншими ягодами /фруктами. Достатньо 1-2 ч.л залити кип´ятком і через пару хвилин насолоджуватися фруктовим напоєм.
Контрольница
• 30 июня в 15:46
Ответ для_Helenn_
Бомба. Дякую! А піддони докупали чи були в комплекті?