Вишня на торті• 30 июня 2025

Плитка для ремонту по ціні золотого браслета

Стоїть питання про плитку або керамограніт. В ідеалі потрібно зробити санвузол 4,3 кв.м, кухня 17 кв.м ( підлога і фартух) і по можливості -підлога коридор 8 кв.м. кімната буде з ламінатом.
Дуже маленький бюджет. На сайтах ціни на плитку дуже різняться від 338 і вище 1000 грн за кв.м.
Прошу поради щодо бюджетного виробника( в ідеалі українського) при цьому щоб нормальна була і не відплала. Прошу порадити
Гуляю босоніж• 30 июня 2025
Послухаю.
Аналогічна ситуація.
Но також цікавить ще ламінат.
Порадьте будь ласка, якісного но не за всі гроші виробника.
ГейТуда• 30 июня 2025
Браслет 585 пробы??
автор Вишня на торті • 30 июня 2025
Ответ дляГейТуда
Браслет 585 пробы??
Так, а плитку б знайти за 300 грн за квадратний метр.
Тишком_нишком• 30 июня 2025
Плитка «відпладає» не сама по себе а из-за безруких мастеров и материалов которые они используют

Кстати - мастера подобрали уже ? Вот с людьми сейчас настоящая беда - а не с плиткой
Удачная• 30 июня 2025
вона не відпаде будь-яка, бо зараз матеріали не ті що були 10-20-30 років тому. А щоб не розбивалась від падіння чашки - це вже вибирайте як то кажуть ’на зуб’ у магазині. Є хорошої якості і за невелику ціну
СережкинаЯ• 30 июня 2025
Строк служби кахельного покриття на 90% залежить від підготовки поверхні, рук майстра і якості клеєвої суміші. Можу сказати за власним досвідом: не варто брати плитку з поганою геометрією на розпродажах - майстер потім візьме більше за укладку, бо йому ’гратися’ довше з такою плиткою.
Ухахайкина• 30 июня 2025
Автор, йдіть в Епік або Леруа, або Олді в розділи залишки. У вашму випадку, кухня, ванна і коридор можуть бути з разною плиткою. Яка буде співпадати по тону та стилістиці.
І ще вам правильно написали - плитка, що не відпадає - це на 85% заслуга майстра. Ане самої плитки.
парИла я парИла• 30 июня 2025
Брала самую дешевую плитку завод Атем, все хорошо с ней, отливается от дорогой только тем что край не ратификат, т е швы чуть шире
Perfect look• 30 июня 2025
На маленькие площади берите в остатках ( в Эпицкнтре) это будет дешево
Поміркована думка• 30 июня 2025
Ответ дляВишня на торті
Ми таку купили
В Леруа
автор Вишня на торті • 30 июня 2025
Ответ дляТишком_нишком

Я ще чекаю майстрів з машинної штукатурки. На всі етапи чекаю в черзі, плюс-квартира по локації віддалена від центра і не має зручної транспортної розв´язки
Поміркована думка• 30 июня 2025
І ось таку на підвіконня і кухонний фартух
Бавовнятий Пупс• 30 июня 2025
Ккрамограніт і економ варіант?
Фантазерша• 30 июня 2025
На олх дивіться.
автор Вишня на торті • 30 июня 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ккрамограніт і економ варіант?
Так в тому й то річ: на сайті епіку і керамограніт є за 500 грн за кв м.
автор Вишня на торті • 30 июня 2025
Ответ дляФантазерша
На олх дивіться.
Це виглядає ризиковано: брати з рук нв олх плитку. Треба кожну тоді переглянути? Куди простіше купити в тому ж епіку або леруа
Самохвалова• 30 июня 2025
Ответ дляВишня на торті
Є в Епіцентрі і за 300 грн
Наприклад
https://epicentrk.ua/ua/shop/summer-stone-bezheviy...
Поміркована думка• 30 июня 2025
Ответ дляСамохвалова
Є в Епіцентрі і за 300 грн
Наприклад
Ця плитка не сучасна
Вибирайте більший формат
Prervana• 30 июня 2025
Ответ дляВишня на торті
Едьте в аутлет Атема (на Черниговскую), если в Киеве. Там и по 100 найдете
Патриоточка• 30 июня 2025
На борщаге мужик ихз ТТ продает 2 сорт за копейки, если надо поищу
Самохвалова• 30 июня 2025
Ответ дляПоміркована думка
Ця плитка не сучасна
Вибирайте більший формат
За бюджет автора наівно розраховувати на сучасні варіанти
Поміркована думка• 30 июня 2025
Ответ дляСамохвалова
Чому ні?
Я за 300 грн знайшла сучасну плитку,
Самохвалова• 30 июня 2025
Ответ дляПоміркована думка
Чому ні?
Я за 300 грн знайшла сучасну плитку,
Певно, у вас особливе уявлення про сучасність
Поміркована думка• 30 июня 2025
Ответ дляСамохвалова
Я скидала фото цієї плитки вище
І так, вона сучасна і актуальна, середній ціновий сегмент в ремонті
Так будемо вкладати
А що не так?
Поміркована думка• 30 июня 2025
Ответ дляСамохвалова
Покажіть приклад Вашої актуальної плитки в середньому ціновому сегменті
автор Вишня на торті • 30 июня 2025
Ответ дляСамохвалова
Я хочу не трендову модель, класичну в світлих тонах
Курочка-чубаточка• 30 июня 2025
Ответ дляСамохвалова
нормальний варіант можна знайти, ми в епіку купили
Холодная каша• 30 июня 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Атем норм плитка
Холодная каша• 30 июня 2025
Ответ дляСамохвалова
Є в Епіцентрі і за 300 грн
Наприклад
Тільки не Голден Тейл. Такого гівна я ще не бачила.
Холодная каша• 30 июня 2025
Ответ дляПоміркована думка
Я скидала фото цієї плитки вище
Так будемо вкладати
А що не так?
Мені дуже подобається. Певно і я б на таку плитку дивилася. Що по геометрії у неї?