Зайканалужайке• 30 июня в 15:12

Навіяно темою про начальника, який підвозе

Ви до знайомих чоловіків, які вас підвозять, сідаєте на переднє сидіння, чи на заднє?
Я, наприклад, терпіти не можу, коли до мого чоловіка лізуть на переднє сидіння. Він теж. Місце спереді - для дружини, мами. А не для всяких тьоток. А ви як вважаєте?
Я не в теме• 30 июня в 15:13
А як в машині вашого чоловіка жінки опиняються?)
Сиреневая цапля• 30 июня в 15:13
а якщо дружини поряд нема - то переднє місце для її всюдисущого невидимого духу?
автор Зайканалужайке • 30 июня в 15:13
Ответ дляЯ не в теме
Підвозить людей з роботи, іноді по справах, коли просять. Дивне питання
Наша взяла• 30 июня в 15:13
На переднє сяду звісно, якщо в машині немає дружини того чоловіка, який підвозить мене. Буде дивно виглядати, якщо сяду на заднє.
Едимнаморе• 30 июня в 15:14
на переднее сажусь, в чем проблема? Переднее сидение что, какое-то интимное? Меня часто подвозят сотрудники, начальник, в чем проблема.
Я не в теме• 30 июня в 15:14
Я сідаю на заднє до водія або в таксі.
Якщо їду тільки я і знайомий водій-чоловік, то сяду спереду.
Якщо не тільки я пасажир, то спитаю куди сісти
Я не в теме• 30 июня в 15:14
Ответ дляЗайканалужайке
Дивно підвозити всіх.
Він же не розвозка
автор Зайканалужайке • 30 июня в 15:15
Ответ дляСиреневая цапля
Яка різниця. Це місце біля чужого чоловіка. Яка має бути невихованість, щоб туди лізти своєю жопою. І для чого. Ніколи так не роблю. І завжди дивують такі сільські тьоткм.
Наша взяла• 30 июня в 15:15
А якщо підвозе жінка, то на яке сидіння сідати? люди як напридумують проблем
Млинці зі смайликом• 30 июня в 15:15
Ответ дляЗайканалужайке
Сразу лягают на заднее и ноги расчепыривают
ХвостПистолетом• 30 июня в 15:15
Он извозчик? Если не хочет никого подвозить то не подводит это дело добровольное. Или это больше вы против , чтоб он кого-то подвез
Наша взяла• 30 июня в 15:16
Ответ дляЗайканалужайке
Ви це серйозно пишете, чи просто тролите?
Я не в теме• 30 июня в 15:16
Ответ дляНаша взяла
Одразу в багажник)
Бо в салоні тільки одна королєва має бути

Реально дивно. Яка різниця чоловік чи жінка водій
Едимнаморе• 30 июня в 15:16
И вообще женщины, откуда у вас эти тараканы в головушках переднее сидение только для жены...мамы?
Сиреневая цапля• 30 июня в 15:16
раніше часто їздила пасажиром в блаблакар, сідала завжди на заднє. Але навчилась 100% визначати, хто сидить поряд з водієм - дружина чи просто інша пасажирка. Якщо дружина - то вона ніколи не вітається і сидить з таким обличчям, ніби я не за гроші їду, а за мінєт її чоловіку
ХвостПистолетом• 30 июня в 15:16
Ответ дляЗайканалужайке
На цепь мужа посадите , чтоб рядом был
Сиреневая цапля• 30 июня в 15:17
Ответ дляЗайканалужайке
у вас там що, в сидіння секс-іграшка вмонтована?
Наша взяла• 30 июня в 15:17
Ответ дляЗайканалужайке
А якщо чоловік не жонатий, а я заміжня? Боже, скільки може бути варіантів це ж треба...
Я не в теме• 30 июня в 15:17
Ответ дляЗайканалужайке
Дивно, що з такими поглядами вам нормально коли ваш чоловік розвозить чужих жінок по їх справам чи додому
Едимнаморе• 30 июня в 15:17
Ответ дляЗайканалужайке
у таких как вы мужики зачастую и гуляют
Сиреневая цапля• 30 июня в 15:18
Ответ дляНаша взяла
тоді ви - на водійське, а він на заднє пересідає
Хата на мати• 30 июня в 15:18
У нас принято подвозить сотрудников, живущих рядом. Потому что офис переехал за город, не у всех есть свои машины. И да, переднее сидение. Странно, прятаться на заднем, чтоб кого то там не смущать из родственников коллеги.
А вы автор не того боитесь, если ваш муж кобель, он найдет, где вам изменять, кроме машины
автор Зайканалужайке • 30 июня в 15:20
Ответ дляХвостПистолетом
Він підвозить людей. Часто просять, бо з транспортом тут туго. Іноді за гроші
Пампушечка• 30 июня в 15:20
Ответ дляЗайканалужайке
Сідаючи на переднє пасажирське сидіння до чужого чоловіка я нічого поганого не роблю. Я ж не на руки до нього лізу. Та і чужі чоловіки, як мужчини, мене мало цікавлять, в мене свій є. Просто не люблю їздити на задньому сидінні
ХвостПистолетом• 30 июня в 15:21
Ответ дляЗайканалужайке
Так в чем проблема , его покусает рядом сидящая женщина? Или что она с ним сделает ? Ей так удобно , в чем проблема ?
Звезда в шоке• 30 июня в 15:21
Ответ дляЕдимнаморе
Я помню тут тему про скандал между женой и свекровью, они это переднее место не поделили
Нульовий сантиметр• 30 июня в 15:22
Ответ дляНаша взяла
У чому полягає дивина ?
автор Зайканалужайке • 30 июня в 15:22
Ответ дляХвостПистолетом
Я не боюсь зради чи ще якогось такого брєда. Мені просто це неприємно, бо це моє місце. Я і за столом не люблю, коли сідають на мій стілець. Що тут дивного
Рожки-да-ножки• 30 июня в 15:23
вам надо поработать над собой
если даже такое вас триггерит
Звезда в шоке• 30 июня в 15:23
Ответ дляЗайканалужайке
Значит оставляйте как в ресторане табличку ’забронировано’ на сиденье, шоб ушлые тётки туда жёпь свою не мостили