Едимнаморе• Изменено 30 июня 2025

Почему такой ажиотаж с билетами на уз, если

Сейчас людей в стране осталось по оптимистичным прогнозам половина от того, что до 22было? Понятно, отпуски, но людей в разы меньше и меньше тех, кто может позволить и просто отпроситься в поездку?? Уз меньше поездов пускает? Или опять тупо коррупция и перекупы? Ну, не опять, а как обычно.
Вічний двигун• 30 июня 2025
Ответ дляЖінка з перцем
то, казочка про круїз з Польщі до України, а з України - до Болгарії на відпочинок, ’бо так дешевше’
Хорошо
У меня нет желания вам что-то доказывать
Жінка з перцем• 30 июня 2025
Ответ дляВічний двигун
Хорошо
так що Ви можете доказувати? Я постійно беру у польських туроператорів тури, ще й до війни таке практикувала, бо дешевше виходило. Але подрузі респект))) то ж треба ще мати бажання і вміння так лапшу вішати)))
Вічний двигун• 30 июня 2025
Ответ дляЛапка
Не рассказывайте сказки. Я только и знаю, что сижу в приложении. Львов, Одесса- без вариантов. Особенно если едет мужчина. Женские купе ещё как-то проскакивают , мужчине поехать вообще не реально.
Вічний двигун• 30 июня 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Я вас услышала, благодарна за информацию
Усміхайлик• 30 июня 2025
Потому что много поездов убрали и ходят через день. Все делают возможным чтоб убить жд
сказочное_Бали• 30 июня 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Ну ясно, з 2 дітками люкс не варіант, тільеи якщо вони вже достатньо підрощені. Ну от я сьогодні перший раз дозволила собі люкс, тому що ціна дешевого люкса всього на 100 грн більше, ніж ціна в вагоні підвищенного комфорту (в якому єдиному з купейних є кондиціонер). А кондиціонований вагон-купе в мій потяг додається не завжди ((((
я на кондиціонери навіть увагу не звернула) тут хоч би щось купити, щоб не добиратись на собаках)) чи оленях...але то взимку))
Вічний двигун• 30 июня 2025
Ответ дляЛапка
Вот вам на 4 июля
Киев-Одесса
мадамГрицацуева• 30 июня 2025
Ответ длясказочное_Бали
Ну не знаю, Одеса-Ужгород (вірніше зараз до Мукачева) в перші 15 хвилин розлітаються місця в купе з кондиціонером. Звичайні купе набагато легше купити. Тим більше вони теж майже в 2 рази дешевше. Ну і, звісно, залежить дуже від того, чи вихідні або будні.
Для мене кондиціонер в жару - це найперше.
Мавка• 30 июня 2025
Ответ дляСамоучка
А где взять, не подскажете? Вагоны и поезда? И доп колии?
Закупить, у нас долгое время не обновляют вагоны.
сказочное_Бали• 30 июня 2025
Ответ длямадамГрицацуева
мені здається, що в тих потягах, які я дивилась немає розділення, там або купе, або люкс. Але може не звернула увагу, бо намагалась купити хоч щось, аби ціле купе)
мадамГрицацуева• 30 июня 2025
Ответ длясказочное_Бали
Так, є різні, заради цікавості я дивилася якійсь львівський потяг, в ньому були і кондиціоновані, і некондиціоновані купе, причому по одній ціні.
А оцей ’вагон підвищенного комфорта’ - в ньому є одне купе для інвалідів і один туалет, підлаштований для інвалідів.
Мавка• 30 июня 2025
Ответ дляТворог для розжига
А на кого нападе хлопець 14 років і 1 день?
Так-то он и в 12 напасть может
сказочное_Бали• 30 июня 2025
Ответ длямадамГрицацуева
в тих, що я їздила до цього, були новіші вагони, в цілому ок. Здається без кондиціонерів, але жарко не було, може тому що нічний потяг.
Але в різних потягах різна вартість. Туди їдемо за +/- 3 тис, назад за +/- 2 тис, тому маубть вагон буде гірший(
kpss2017• 30 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Тем не менее, людей осталось не один десяток миллионов. А уз не думаю что может покрыть потребности, с учетом отсутствия авиасообщения. Подумайте хоть немного.
Не один десяток миллионов? Да вы оптимистка)
Щаслива Я• 30 июня 2025
Ответ дляspart-5037
В Украине до войны было развито активное авиасообщение по стране? Однако....
Звісно, ви собі не уявляєте скільки було авіарейсів між містами.
Червона калина• 30 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Почему УЗ могла покрыть потребности до 22-23 года, а теперь даже в непопулярные направления, даже среди недели, даже в межсезонье хрен билет возьмешь. Ну какие толпы все время теперь ломятся на ровненщину или волынь?
Первая ласточка инфляции• 30 июня 2025
Ответ дляСамоучка
А куди Ви літали по Україні раніше? Аж цікаво.
Первая ласточка инфляции• 30 июня 2025
Ответ длясказочное_Бали
та...вас еще больше обложили, вам и в детский дорога закрыта))
Мы в детский вагон еще попадаем)
У мене одному 14, другому 11, обидва хлопці.
У старшого в автобусі ноги не влазять, він високий.
Пішки йти :(
сказочное_Бали• 30 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Пішки йти :(
навряд чи вас втішу, але і в той дитячий потяг фіг квиток знайдеш))
якщо і залишаються якісь квитки, то в жіночих вагонах)
Первая ласточка инфляции• 30 июня 2025
Ответ длясказочное_Бали
Ясно. Дякую.
Тоді можна розслабитися і не нервувати, раз варіантів немає :)
Мовчу, але хочу• 30 июня 2025
Ответ длясказочное_Бали
зате є жіночі вагони!
В які не можна дітей чоловічої статі старше 6 років))
Чому в ці вагони не пускають чоловіків, я можу зрозуміти, безпека, ніч і все таке.
Але яку шкоду можуть заподіяти хлопчики 8-9 років? Це ж не баня, де жінки без трусів бігають і хлопці можуть щось піддивитись і створити незручності. Ну звідки цей маразм взявся?
Хтось зроузмів цю фішку?)
а это чтоб еще больше передвижения мужиков ограничить, не дать им даже шанса
сказочное_Бали• 30 июня 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
та нее) женщины ж страдают за компанию.
Я пока эти билеты для себя и 2 сыновей искала, уже не один раз думала психануть и никуда не ехать)
Тро Нью-Йорку• 30 июня 2025
Ответ длясказочное_Бали
в Хельм і Перемишль купа квитків було, а в Буковель жодного.
Питання не в тих, хто їздить за кордон, а якраз в тих, хто їде відпочивати в Карпатах. Може так і в напрямку Чорного моря, але туди не їздила.
Так само. Квитки є лише на сидячий денний поїзд, який теліпається в Одесу 9 годин. І то, лише на 1й клас, 2й викуплені
сказочное_Бали• 30 июня 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
якщо це інтерсіті, то я за 1 клас, часто ним подорожую, він більш комфортний. Але 9 годин - то забагато(
Тро Нью-Йорку• 30 июня 2025
Ответ длясказочное_Бали
Ні, інтерсіті розкуплений, хоча він нічний сидячий, але 6 годин
сказочное_Бали• 30 июня 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
ого(
Я у Львів з Києва їжджу інтерсіті, але це 5 годин, взагалі без напрягів.
Лапка• 30 июня 2025
Ответ дляВічний двигун
Вот вам на 4 июля
Киев-Одесса
При чем здесь Киев?
Я не из Киева
Вічний двигун• 30 июня 2025
Ответ дляЛапка
При чем здесь Киев?
Я не из Киева
Я без понятия, откуда вы