как тебе такое илон маск• 30 июня в 17:26
Хто не збирається залишати Україну? Плани на майбутнє
Стільки негативу на форумі, я розумію що всі втомилися! Але давайте трохи позитиву. Хто не збирається виїжджати закордон і планує життя тут, розкажіть свої плани! Адже дивлюсь багато людей квартири продають і виїжджають. Але ж є люди які їх купують, і планують життя тут. В мене є знайомі які мають троє дітей і гроші є, могли б виїхати всі разом, але вони купили квартиру в Києві і планують життя тут! Є багато хто повернувся, не зайшло життя за кордоном, в когось сімейні обставини, чоловік, батьки і т.д. Ті що хочуть залишитись відпишиться нас багато?
Результат:
вже голосів:
286 (44.55%)
Планую життя в Україні
166 (25.86%)
Подивитись статистику
73 (11.37%)
Виїхала і щаслива
68 (10.59%)
Хочу виїхати
29 (4.52%)
Вивизу лише дітей
20 (3.12%)
Виїхала але планую повернутися
как тебе такое илон маск
• 30 июня в 17:28
В мене сестра також не хоче нікуди їхати, каже це мій дім. Чому я маю тинятися десь. Чоловік тут, дитина вчиться вибирає університет в Києві
Затишне кубло• 30 июня в 17:28
Уезжать не планирую, но у меня два сына, их скорее всего буду вывозить
Карамелька• 30 июня в 17:29
Нікуди не збиралась.
Україна понад усе!
Мордорукі, що вам не подобається?
Україна понад усе!
Мордорукі, що вам не подобається?
Метелики на душі• 30 июня в 17:30
Не бачу себе за кордоном, дитина як захоче, закінчить школу, то хай вибирає де вчитися далі. У мене тут квартира, дім, машини, бізнес невеличкий, я сама собі хазяйка. І саме головне - люди, середовище, яких я розумію, родина велика.
Свій гінеколог, стоматолог, свій пасічник, своя перукарка, своя фермерка, поставщик молочки, мʼяса, все налажено. Побут, дозвілля, все подобається. Якби не війна, взагалі гарно б було.
Тривоги лякають, але більше беру від життя тут і зараз, життя не на паузі, не вичікую, просто живу. А які помідори вродили у діда ммм
А яка рясна черешня, все моє рідне.
Міряно-переміряно• 30 июня в 17:30
Я в Киеве была, есть и буду. Из выехавших одна вернулась, остальные будут сидеть пока не выгонят, а больше никто не собирается выезжать. Люблю Украину и в частности Киев, это мой дом. Живу обычной жизнью, к обстрелам привыкла. Ребёнок окончил школу, отгуляли выпускной, выбираем университет.
как тебе такое илон маск
• 30 июня в 17:30
Ответ длябулоТАЙминуло
Хочу свалить при первой возможности.
А чуму за весь час ще не поїхали? Що тримає?
Потребую апгрейду• 30 июня в 17:31
Чоловік не виїзний , залишаюсь з ним, але хотілось би виїхати бо вже сил немає(
булоТАЙминуло• 30 июня в 17:31
Ответ длякак тебе такое илон маск
Туму, что границы закрыты для мужчин. Больше ничего не держит.
Все до блиску• 30 июня в 17:31
ніхто нічого не знає. сиджу тут. але вже декількох чула, що на осінь планується наступ. якщо та орда попре знову на Київ, треба буде виїжджати. гроші маю,квартир не купую,речей зайвих теж, бо як доведеться,з одним рюкзаком побіжиш.
дитина тут, але жити тут не планує, не хоче.
Все до блиску• 30 июня в 17:31
Ответ дляНиф_ниф
Сьогодні прочитала, що путін Одесу планує окупувати
планувати він може багато. він планував київ за 3 дні взяти
Патріотка з дивану• 30 июня в 17:31
Мой вариант ’живу в Украине, но ничего не планирую’.
Ниф_ниф• 30 июня в 17:32
Швендяю містами• 30 июня в 17:33
була в Англії 7 місяців у 22-му, повернулась, ні про що не шкодую, буду розглядати виїзд лише при дуже поганих умовах
Метелики на душі• 30 июня в 17:33
Ответ дляНиф_ниф
Не окупує
Хоча рота роззявив на все. Будуть дистанційно довбити шахедами(
Ниф_ниф• 30 июня в 17:33
Ответ дляВсе до блиску
Багато хто пише, що осінь буде важка
Не обижаюсь• 30 июня в 17:33
Ответ дляШвендяю містами
Почему вернулись если там классно?
Швендяю містами• 30 июня в 17:34
Ответ дляНе обижаюсь
Почему вернулись если там классно?
бо мій дім тут, там чужий
Міряно-переміряно• 30 июня в 17:34
Ответ дляНиф_ниф
Ну таке пишуть
Посмотрите лайки на этот пост. С первого лайка сразу ясна ситуация
Метелики на душі• 30 июня в 17:35
Ответ дляНиф_ниф
Ну таке пишуть
А хто чиновник той, що це сказав?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 июня в 17:36
Жила, живу і буду жити в Україні.Все що мені потрібно,я маю саме тут.Всі родичі,всі знайомі тут,діти пов´язали життя з Україною.Іншого мені не потрібно.
Можливо я серед таких людей живу,але зі знайомих виїхала лише одна людина.Всі інші або нікуди не їхали,або повернулись протягом перших двох років.
ХаДиДиШь• 30 июня в 17:37
Ответ длякак тебе такое илон маск
90% знайомих, які ще в Києві це родини, де чоловік невиїздний і поки не знайшли схему, як виїхати легально
А ’через Тису’ не просто ризиковано, а ще й потім важко буде з документами
Пожмаковна• 30 июня в 17:37
Не выезжала, двое детей, муж, пожилые родители. Ну и не планирую соответственно