Дюйм оф о4ка• 30 июня в 20:46
Історії успіху
Розкажіть, будь-ласка, свої історії успіху. Особливо в продажах
В дропшипінгу, наприклад. витратили купу часу - а ніхто не цікавиться взагалі. і як ви це подолали
Ну і будь-які інші напрямки
Бо в мене нічого не виходить. хочу хоч якоїсь віри і мотивації
Дякую
Ну і будь-які інші напрямки
Дякую
Замулена ріка• 30 июня в 20:52
Успех в дропшипинге?
Оплата рекламы, смм и таргетинг, цены и гибкость с возвратами. Это в общем... А в целом, многие сами уже научились себе заказывать и не связываются с продавцами, которые товар видели тоже на картинке и не в курсе ни нюансов с размерами, пошивом, материалом..
Чупа-чупс• 30 июня в 20:53
В мене з цього все і почалось. Але це був 13 рік.
Тоді був сайт хороший Аукро для продажу, типу як олх. Я захотіла сукню, але вона коштувала 350 грн, це було для мене дорого. Тому я придумала закупити їх оптом і продати ті що мені не потрібні.
Коштів в мене не було, але були перші кредитки від приват банку, я знайшла цю сукню і купила їх 4 шт ростовку. Я вирішила просто їх продати і відбити кошти за доставку. Добавила по 50 грн на сукні ,і виставила на тому сайті, аукро. В мене їх викупили одразу , при чому мені не лишилось. Я вирішила повторити. Пам´ятаю ,нова пошта була тоді далеко , і я продавала ті сукні, а відправляла одразу коли забирала на пошті, тобто розпакувала ,перерахувала і пішли вони далі. Я зрозуміла що це гарна ідея, тоді навчалась і була вагітна. Це був початок, далі розказати?
Чупа-чупс• 30 июня в 20:55
Зараз я маю два магазини, правда продуктові, їм вже по 7 років, я купила будинок і дві машини. Ну не я сама ,є чоловік ще. Але все саме з цих магазинів. Кожного року їздила у відпистуки, до війни(
фан L.O.S.T.• 30 июня в 20:56
Продажа секонда и дроп мне помогли выжить. Потом купить квартиру и машину
Дюйм оф о4ка
• 30 июня в 20:56
Ответ дляЧупа-чупс
ну у вас зразу все пішло як по маслу =)
я за вас рада. але в мене не така ситуація. швидше протилежна
Дюйм оф о4ка
• 30 июня в 20:57
Ответ дляЧупа-чупс
так, класно у вас все склалося. Але що робити, якщо не йде справа.
Чупа-чупс• 30 июня в 20:59
Ответ дляДюйм оф о4ка
Може то не ваше? Я хочу сказати не одразу пішло, я торгувала довго білизною в тд. Повірте все було не легко , але я себе гукала далі. І тапочки шила і писала курсові, всяке було
Невгамовна• 30 июня в 21:00
Я продавала в года, когда был ковид, трендовые китайские наушники на олх. Наушники продавались быстрее, чем я их успевала заказывать из Китая. Но я платила за рекламу и в то время оффлайн магазины ушли на больничный. Потом магазины вереулись, наушники начали выходить из тренда и мой заработок почти сошел на нет, реклама сьедала больше, чем я зарабатывала из за низкой маржинальности товара. А еще поставщик из китая прислал мне бракованную партию, так как я была зеленая и неопытная с поставщиками и попала не на завод, а на перекупа. В общем, надо искать что то более маржинальное, с меньшим количеством вощвратов, а также проверять качество. Говорят, что маржинальность товара должна обязательно работать в плюс вместе с рекламой, иначе нет смысла продавать товар. Сейчас я хочу выйти на иностранные маркетплейсы, много смотрю обучающих видео.
Сегодня я не я• 30 июня в 21:04
Ответ дляДюйм оф о4ка
ну у вас зразу все пішло як по маслу =)
Вы опоздали на 12 лет.
Дюйм оф о4ка
• 30 июня в 21:04
Ответ дляЧупа-чупс
ну ви ж теж торгували білизною, яка не пішла. як ви зрозуміли, що то не ваше, і торгівля платтями вже ваше
Дюйм оф о4ка
• 30 июня в 21:05
Ответ дляСегодня я не я
Вы опоздали на 12 лет.
на що я запізнилась?
і що ж тепер?
Сегодня я не я• 30 июня в 21:06
Ответ дляДюйм оф о4ка
на що я запізнилась?
і що ж тепер?
Приходите через 12 лет, вам расскажут, что было теперь
Дюйм оф о4ка
• 30 июня в 21:11
Ответ дляСегодня я не я
заднім числом кожен дурень розумний
Фісташкова кава• 30 июня в 21:18
Ответ дляДюйм оф о4ка
ну у вас зразу все пішло як по маслу =)
в той час це було легко, я сама в декреті цим займалася в 2013 році. Гірше вже все стало після 2014, так як клієнтів більшість була з Донеччини, Криму. Але я це все закинула після декрету
Фісташкова кава• 30 июня в 21:23
Ответ дляСегодня я не я
Ви не праві. Дроп - це дійсно було актуально і дуже легко 12 років тому, Сама знаю. Скільки тоді купувалося непотрібних речей людьми, бо дешево. Купівельна спроможність тоді і зараз - небо і земля.
Сегодня я не я• 30 июня в 21:32
Ответ дляДюйм оф о4ка
заднім числом кожен дурень розумний
Так кто вам сейчас на блюдечке преподнесет реальную возможность заработка? Конкуренты никому не нужны.
Сегодня я не я• 30 июня в 21:32
Ответ дляФісташкова кава
Я про то и говорю, что автор поздно спохватилась.
Дюйм оф о4ка
• 30 июня в 21:37
Ответ дляСегодня я не я
я не питаю, яка зараз тема актуальна. в темі зовсім інше питання
Дюйм оф о4ка
• 30 июня в 21:37
Ответ дляСегодня я не я
ну ви дурниці говорите. Тема про історії успіху. і дроп як приклад. Я точно дропом не займаюсь
И_В_офигительных_штанах• 01 июля в 19:39
Ответ дляДюйм оф о4ка
ну у вас зразу все пішло як по маслу =)
Не шукайте собі виправдань. Шукайте шляхи вирішення існуючих проблем.