Готова до другої• 30 июня в 20:53
Затримка менструації...
Дівчата, у кого в цьому місяці затримка? В мене сьогодні 5-й день(. Чула, що у багатьох саме в червні затримка. З чим це пов´язано? Погода? Що робити мені? (Тест негативний). Дякую. Гарного вечора🩷
Н@Диете• 30 июня в 20:54
День в день в этом месяце. Не слышала такого ещё, чтобы именно в июне у многих задержки были.
Малинка• 30 июня в 21:05
Ну раз чули що в червні у всіх затримка - то чекайте липня. І слідкуйте за оголошеннями на липень.
Xвостокрутелка• 30 июня в 21:14
Ха. У мене останні місячні у квітні були, щоб не сумувала, якраз на день народження.
Точно не вагітна.
Але вік такий, що вже стрибають.
У гінеколога і на УЗД я на початку травня була. Треба ще піти місяці через два, але ж не хочеться.
І неясно, як тепер записуватися. Це ж за декілька днів, а раптом таки підуть?
Точно не вагітна.
Але вік такий, що вже стрибають.
Xвостокрутелка• 30 июня в 21:17
Ответ дляКракадэ
Не бывает задержки без повода
Коли я була студенткою, то мої затримки у червні завжди налаштовувалися так, щоб перший день місячних припадав на складний іспит.
Як це з гормонами корелювалося, хтозна.
І ще у віці 30 років у мене з квітня по червень було аж дві затримки, щоб весілля ж відбулося теж на перший ДЦ.
Тоді у мене були болючі місячні саме у перший день.
Як це з гормонами корелювалося, хтозна.
Мост_Устал• 30 июня в 21:18
А у мене навпаки, 7 червня вже були місячні і сьогодні нежданно негаданно знову почались, зазвичай цикл був 28-31 день.