Котомафия• Изменено 01 июля в 08:30
Аліканте, можна купити квартиру і здати в оренду. Звязалась з рієлтором
Ідивна ситуація
Він каже що дохід 22000$ в рік довгочтрокова оренда -27% податку держава
І точно такий самий буде дохід при подобовій
Вони займаються , прибирають самі, їхній хобот і видають тіж самі гроші
Але для мене плюс що можу приїхати відпочити там на морі пару раз в рік
Це про інвестицію закордон, новобудова, 2028 здається, оплата частинами, що зручно
Але важко учвити як керувати квартирою, якщо я живу не там
Хтось має досвід, або досвід в знайомих
Поділіться плз
Хтось має досвід, або досвід в знайомих
Поділіться плз
Бачу_майбутнє• 01 июля в 09:22
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
До Барі доїхала.
На островах не була, підозрюю, що там гарно
і сам південь вражаючий, але теж не для постійного проживання.
Спішу - перекидаюсь• 01 июля в 09:22
Ответ дляКотомафия
А де класне море, порадьте
Бо я мало де була, не можу порівнятр
Греция
Душка-свекрушка)))• 01 июля в 09:22
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я наприклад люблю відпочивати саме в таких селах під містом. Ні в Барселоні, ні в Аліканте не селилася б для морського відпочинку. Поїхати погуляти, ну пару днів пожити - так. Це якщо а морський сезон саме.
Там гарно, в Торевʼєсі? Не була
Милый городок
Много пенсов из Европы
Работы нет
На пенсии там жить- сказка или если есть доход
Много пенсов из Европы
Работы нет
Бачу_майбутнє• 01 июля в 09:22
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Греция
ну але не для вкладення в нерухомість
Бачу_майбутнє• 01 июля в 09:23
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Милый городок
Много пенсов из Европы
Работы нет
Много пенсов из Европы
Работы нет
всюди класно жити, якщо є гроші)))
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля в 09:23
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Милый городок
Много пенсов из Европы
Работы нет
Много пенсов из Европы
Работы нет
А відпочивати як там? Саме морський відпочинок
Душка-свекрушка)))• 01 июля в 09:24
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Норм
Там в городе самом- лагуны пляжи -бесплатные
Народу много в сезон
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля в 09:29
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Норм
Народу много в сезон
Ну мені тут негативні смайли поставили, але я таке люблю для відпочинку. Ми останні роки в Іспанії відпочивали, все поряд з Барселоною (Платжа-дʼаро, Санта-Сусанна, Лорет-де-мар, Бланес та інші. Ав Барселоні на пару днів зупинялися погуляти. Жити і на море ходити в самій Барселоні два тижні - це не мій варіант. Хочеться спокійного відпочинку., подалі від великого міста.
Може це я же стара, що у мене такі побажання))
Душка-свекрушка)))• 01 июля в 09:32
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
В Каталонии природа побогаче
А на Косте Бланке- не то степь не то пустыня
Но сам городок- милый чистенький
На автобусе или арендованном авто можно поехать в Картахену если захочется экскурсию
Но сам городок- милый чистенький
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля в 09:39
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В Каталонии природа побогаче
Но сам городок- милый чистенький
Дякую, це я поки що теоретично запитую. Далекувати мені, ще й літати боюся) тому поки вибираю варіанти поближче)
Котомафия
• 01 июля в 09:45
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Лицензию на посуточную получает собственник а не посредник
Сейчас трудно получить
Лучше покупайте готовую квартиру с туристической лицензией
Сейчас трудно получить
Алегре запевнило що не буде проблем з ліцензією 😂😂😂😂😂
Але ви праві на 100%
Новорічна пальма• 01 июля в 10:10
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
а какой городок больше всего понравился?
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля в 10:21
Ответ дляНоворічна пальма
Всі по своєму гарні, навіть не знаю, що виділити. Платжа-дʼАру і Тоса-де-Мар можливо. Це просто з останніх, тому спогади ще свіжі. На Майорці Кан-Пікафорт сподобався. Але ми в готелях відпочиваємо, не квартира.
Цього року Хорватія, бо Іспанії вже було багато)
Новорічна пальма• 01 июля в 10:23
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
я тоже в отеле. но біла только в бланасе и лорете ю.. и мне они похожи и біло єто 15 лет назад.
Новорічна пальма• 01 июля в 10:24
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
как вам хорватия.? біла в 2007 ну мне так себе
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля в 10:25
Ответ дляНоворічна пальма
А де саме ви були?
Хорватія мені супер, море прекрасне, сосни, гори, цикади. Але їхати треба в Далмацію. Все що на півночі - зовсім не те.
Новорічна пальма• 01 июля в 10:27
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А де саме ви були?
город не помню, но недалеко от плитвицких оз´р. мне не понравился пляж из камне. береговая линия узкая море холодное и ежи
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля в 10:28
Ответ дляНоворічна пальма
Це не найкращий регіон саме морський. Острови чудові. Ми їдемо в Оміш, поряд з містом будемо. Макарська чудова.
Їжаків бачили, але не багато і їх прекрасно видно на дні. Пляж з природною тінню, дерева звисають. Море було теплим, але тоді було дуже жарко. Я таке люблю)
Дайте згадаю• 01 июля в 10:28
Ответ дляКотомафия
Я звикла мати 10% від вкладених грошей прибутку в Укр
Але ось розглядаю варіант ще з закордоном
Чувствуется хватка бизнеследи
Душка-свекрушка)))• 01 июля в 10:42
Ответ дляКотомафия
Але ви праві на 100%
Думаю что они просто хотят вам впарить подороже квартиру и заработать свою комиссию
Котомафия
• 01 июля в 10:56
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В мене якась є підозра
Я тому дуже переживаю((
Я тертий жук• 01 июля в 11:10
Ответ дляКотомафия
В мене якась є підозра
Я тому дуже переживаю((
Вам уже стільки всього тут написали, а ви все одно їм вірите. Ну купляйте
Парасюха• 01 июля в 11:29
Ответ дляВесела моль
Це міфи.
Нифига не мифы. По телеку видела как женщина целую вилу на островах оккупировала. И выселить их нельзя. Это сказки что можно выселить. Даже продают квартиры с оккупантами по бросовой цене.
Ищу Аленя• 01 июля в 12:26
Думаю, что в свете последних новостей надо быть очень аккуратным с инвест недвижимостью в Испании
Котомафия
• 01 июля в 17:43
Ответ дляИщу Аленя
Що це означає
ЯяяКакаджамбо• 01 июля в 20:19
Ціна самої квартири яка проща? Яка вартість за квадрат? Хто ремонт буде робити?
Кавуся• 01 июля в 21:10
Ответ дляИщу Аленя
Про які новини мова?
миссДавеча• 08 июля в 19:39
Знакомая имеет квартиру в Барселоне под сдачу, но я не спрашивала насколько выгодно. Я тоже всегда мечтала купить дом в Испании, но смотрела цены на , апартаменты возле моря в Аликанте от 170000 евро, а дом еще дороже. Это примерная стоимость нового дома под Киевом. Нужно подсчитывать какая маржа и доход в год будет и в какой стране больше на такой инвестиции заработать можно. Я бы еще Кипр на вашем месте рассмотрела бы.