Котомафия• Изменено 01 июля 2025
Аліканте, можна купити квартиру і здати в оренду. Звязалась з рієлтором
Ідивна ситуація
Він каже що дохід 22000$ в рік довгочтрокова оренда -27% податку держава
І точно такий самий буде дохід при подобовій
Вони займаються , прибирають самі, їхній хобот і видають тіж самі гроші
Але для мене плюс що можу приїхати відпочити там на морі пару раз в рік
Це про інвестицію закордон, новобудова, 2028 здається, оплата частинами, що зручно
Але важко учвити як керувати квартирою, якщо я живу не там
Хтось має досвід, або досвід в знайомих
Поділіться плз
Хтось має досвід, або досвід в знайомих
Поділіться плз
Простецкая• 01 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Вони лежать на рахунку з початку війни.. в польщі
Где? В Украине или ЕС?
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля 2025
Ответ дляКотомафия
І рієлтор каже шо або займаються вони здають подобово (це компанія Алегре, розкручені дуже, мабуть ви знаєте їх)
Або здати довгостроково
Але дохід матиму однаковий
Єдиний плюс що при подобовій я зможу приїхати сама там відпочити біля моря
Або здати довгостроково
Але дохід матиму однаковий
Самій пожити - це взагалі не аргумент. Квартира, яка буде постійно здаватися, це квартира в якій постійно живуть чужі люди. Тому ви спокійно можете зняти собі поряд/ в сусідньому будинку/ с цьому місті/на іншому курорті інше житло. Для чого вам саме там жити?
Спішу - перекидаюсь• 01 июля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Автор, ось значно більша і не набагато дорожча)
Это торевьеха, это как бы село под аликанте.
В город надо добираться, городской инфраструктуры нет. Там цены ниже на аренду и на обьекты. Кто живут в Испании не любят ее. На сдачу так себе вариант.
Поторописька• 01 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Тоді є сенс здати на довгострок?
Я вище погоджуюсь , що нерентабельно.
Соседушка• 01 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Ого я тепер взагалі не вірю в цей бізнес
3–4% річних — це не інвестиція, це “виправдання покупки житла на морі”
Але це вже реальний відсоток ))
На оренді квартири в ЄС - 5-7% вже дуже вигідно, вважайте пощастило. А 10% - просто неймовірна фантастика.
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Тоді є сенс здати на довгострок?
Так, якщо ви далеко, або довгостроково з контрактом мінімум на рік. Можна і подобово через посередників, тут плюс в тому, що за квартирою постійно доглядають і прибирають.
Бачу_майбутнє• 01 июля 2025
Ответ дляСоседушка
Через посередника.
Але, насправді, коли починаєш рахувати, то розумієш, що прибуток 22 тис євро на рік з оренди пляжної нерухомості - це утопія.
Якщо є вільні 300 тис євро вигідніше мати квартиру десь в Валенсії і здавати її 12 місяців на рік, в не 5. Але це теж буде далеко не 22 тис.
Дивно, що ви самостійно на ідеалістів не подивились ціни на оренду і покупку, і хоча б, базовий розрахунок для себе не зробили.
Ну, і 2028 рік - ви на 3 роки заморожуєте кошти, щоб на таке піти, ціна має бути дууууже солодка, щоб ці роки відбулись у подальшому
підтримую. Такий прибуток це утопія. Добре якщо вийде 10.
Викупана• 01 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Ви така розумна
Скажіть, а як же здавати квартиру якщо я не там
квартиру важно здавати в іншому місті, а в іншій квартирі тим паче.
Якщо там виникнуть якісь проблеми, ніхто ними займатись не буде.
Здаєте ви не в довгострокову оренду, де є шанс потрапити на нормальний орендарів. А це за місяць купа різних людей.
І частина вашого прибутку буде йти на компенсацію збитків.
Котомафия
• 01 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Не будет у вас одинакового дохода в той части. Посуточно сезонно да. Но сдавать свою 1 комнатную за 2000 евро на длительную аренду не выйдет. 3 года эти деньги вообще ничего не принесут. И плюс цену вам назвали не конечную. Вам нужно будет технику, декор, какую-то мебель докупить. Возможно, налог еще какой-то вылезет. Я так в турции уже обожглась с покупкой. Особенно купив на пике, а сейчас цены упали на недвижимость. Плюс турки внж многим не продлили. Плюс стройка затянулась. И да, тоже надежный застройщик. Так что, советую вникнуть в детали самой, поискать на форумах людей с опытом, поговорить еще с риэлторами: они все поют хорошо, а часто разное. Истина посредине
Я завжди мріяла жити біля моря
Думала купити кв щоб була
І паралельно мати дохід
Думала купити кв щоб була
І паралельно мати дохід
Котомафия
• 01 июля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Це мені рієлтор так сказала
Бачу_майбутнє• 01 июля 2025
Ответ дляКотомафия
В мене в Києві є приміщення та я його здаю і маю при тих самих вкладеннях в 2 рази більше доходу
Але шукаю щось закордоном, в ідеалі щоб був дохід 10% як в Києві з приміщення… не хояеться більше тут нічого купувати
комерційне приміщення в Києві і 1-кімнатна квартира в Іспанії це як два різні світи. Я теж маю комерційні приміщення в Україні.
Бачу_майбутнє• 01 июля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Лежати вони можуть. А як почнете квартиру купувати, треба буде документально довести їхнє походження
ні.
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я наприклад люблю відпочивати саме в таких селах під містом. Ні в Барселоні, ні в Аліканте не селилася б для морського відпочинку. Поїхати погуляти, ну пару днів пожити - так. Це якщо а морський сезон саме.
Там гарно, в Торевʼєсі? Не була
Котомафия
• 01 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Я звикла мати 10% від вкладених грошей прибутку в Укр
Але ось розглядаю варіант ще з закордоном
Бачу_майбутнє• 01 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Я завжди мріяла жити біля моря
Думала купити кв щоб була
І паралельно мати дохід
Думала купити кв щоб була
І паралельно мати дохід
якщо так - все ок. Я теж на пенсію думаю до моря. Але хочу в Італію.
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну в Італії, відверто, море ніяке. Крім кількох гарних місць
Котомафия
• 01 июля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А де класне море, порадьте
Бо я мало де була, не можу порівнятр
Бачу_майбутнє• 01 июля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
не всюди, далеко не всюди. Ну і ще до уваги рівень життя беру, близкість до України. Для мене, Італія більш привабливий варіант, ніж Іспанія.В Іспанії теж море не ах..
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля 2025
Ответ дляКотомафия
А де класне море, порадьте
Бо я мало де була, не можу порівнятр
В Іспанії гарне майже скрізь. Майорка в багатьох місцях. Хорватія, все що південніше Спліта. Це на мій смак.
Пишу_граммотно!• 01 июля 2025
Ответ дляКотомафия
як ви доказували банкам походження коштіів? )
Котомафия
• 01 июля 2025
Ответ дляВикупана
Якщо ти НЕ резидент (громадянин України, що не мешкає в Іспанії постійно):
• Не можеш враховувати витрати — взагалі.
• Податок 19% (як для громадян ЄС) або 24% (як для українців) — на весь дохід, без вирахування витрат.
Бачу_майбутнє• 01 июля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
так, Хорватія й моя любов. Але не для життя.
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Де гарне море в Італії? Проїхала її всю, не оцінила. Так, там є інші переваги, але не море
Бачу_майбутнє• 01 июля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
не Адріатика. В Лігурії.
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
не Адріатика. В Лігурії.
Так, там є кілька гарних пляжів. Адріатика - жодного не бачила нормального, болото болотом
Бачу_майбутнє• 01 июля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
ну в Італії 4000 км узбережжя. Ви на півдні були??
Душка-свекрушка)))• 01 июля 2025
Ответ дляКотомафия
Або здати довгостроково
Але дохід матиму однаковий
Або здати довгостроково
Але дохід матиму однаковий
Лицензию на посуточную получает собственник а не посредник
Сейчас трудно получить
Лучше покупайте готовую квартиру с туристической лицензией
Сейчас трудно получить
Самая СоветЧиваЯ• 01 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
До Барі доїхала.
На островах не була, підозрюю, що там гарно