В шоколаде• 01 июля 2025
Хочу подякувати порадниці за рекомендацію СПФ!
Не пам´ятаю хто і в якій темі порадив спф Анессу. Блін, я й не очікувала, що буває захист від сонця зооовсім нелипкий. Мені навіть зволоження не вистачає))) ніякого сліду на шкірі, кайфую. Дякую!!!!
Тримбулька• 01 июля 2025
шикарний захист від сонця з СПФ 50 у Ватсоні Фрудіа. Легесенький ,користуюсь 3 роки. Жодної плямки на обличчі і і руках. Хоча люблю профкосметику. А ще беру вв Scinic. Там же.Корея. Легкий.зволожуючий,не катається.не забиває пори.
Тримбулька• 01 июля 2025
Ответ длямесяцкие
А я за холіку дякую, класний він
Фрудіа в рази краща))це я вам як співробітник Ватсона кажу)))а Scinic вв це взагалі мастхев)
Будьте так ласкаві• 01 июля 2025
Ответ дляТримбулька
крем-есенція чи гель? фрудія
Снегопадка• 01 июля 2025
Ответ дляТримбулька
подскажите еще для какого типа кожи оба, пож-та
В шоколаде
• 01 июля 2025
Ответ дляКицюююня
так чего в нем хорошего,если сами пишете,что увлажнения не хватает?
Мені подобається, що немає тієї маски, шкіра не жирніє, можна поверх свого крему і так регулювати
Тримбулька• 01 июля 2025
Ответ дляСнегопадка
для всіх. в мене жирнувата-супер.
Снегопадка• 01 июля 2025
Ответ дляТримбулька
для всіх. в мене жирнувата-супер.
спасибо! попрбую для нормальной/сухой
авось
Тримбулька• 01 июля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
крем-есенція чи гель? фрудія
з голубою кришкою. есенція. гелем не пробувала. Скінік вв спф 50 теж супер. з ним колір шкіри дорогий.нічого не маскує,але вирівнює тон.
сама себе прекрасная• 04 июля 2025
Ответ дляТримбулька
фрудія з якою кришкою? їх там аж 4 види