Кавуся• 01 июля в 18:00
Что можно приготовить быстро, чтоб набрать вес
Детские_Будут?• 01 июля в 18:02
Бутерброды горячие с сыром, майонезом, кетчупом, шинкой. И побольше
Сиреневая цапля• 01 июля в 18:22
Я можу з´їсти мішок кешю, фісташок, або вафлі з вареною згущенкою. А це ж калорійні бомби))
Форс мажор• 01 июля в 18:23
самый калорийный продукт - растительное масло, потом сливочное, потом - орехи.
Стебель березы• 01 июля в 18:27
Ответ дляСиреневая цапля
Кешью и миндаля налупится))
Обожаю
Но ж ска калорийно как!
Обожаю
Но ж ска калорийно как!
Сиреневая цапля• 01 июля в 19:16
Ответ дляСтебель березы
Кешью и миндаля налупится))
Обожаю
Но ж ска калорийно как!
Обожаю
Но ж ска калорийно как!
Колись літала в Туреччину на відпочинок, то на пляж як перекус ці горіхи брала)) вона там дешеві були)))
Рубаю олівлє• 01 июля в 19:21
Купити дитячу суміш якусь смачну, наприклад, Малиш Хорол.
Набовтувати собі після кожного звичайного прийому їжі по 3-4 столових ложки з водою. Якщо це буде тричі на день, результат відчуєте досить швидко.