Новорічна пальма• 01 июля 2025
Скільки яєць на день можна їсти?
Якщо людина не має проблем з холестерином, звичайна доросла.
Хтось цікавився цим питанням?
Не будь КакСвета• 01 июля 2025
интересоваться не надо
каждый день практически об этом в новостях украинских пишут
Комиссия50%• 01 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
З чого ви це взяли?
десяток ежедневно влупите?
Комиссия50%• 01 июля 2025
Ответ дляLike-995b
Я могу выпить штук пять сырых желтков домашних и мне будет прекрасно
каждый день? дело не в прекрасно, приестся
Новорічна пальма
• 01 июля 2025
Ответ дляКомиссия50%
больше трех не сьедите
Це чому?
Я яйця люблю і цілком могла би з´їсти, наприклад, два на сніданок і два на вечерю.
Але не впевнена, що варто так робити.
Love_Love_Love_• 01 июля 2025
Скільки хочете, стільки можете їсти, правда, жовток має досить жирів.
Білків я можу і 9-10 зʼїсти
Новорічна пальма
• 01 июля 2025
Ответ дляLike-995b
Я у дитинстві сирі яйця любила. Домашні.
Але цей період давно пройшов.
Зараз їм варені або смажені.
Але цей період давно пройшов.
Зараз їм варені або смажені.
Личко Невеличке• 01 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Білків я можу і 9-10 зʼїсти
Вот, и я белки ем
Мало калорий и сытно.
Новорічна пальма
• 01 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Білків я можу і 9-10 зʼїсти
Білки я не люблю, мушу їсти. Куди ж їх?
От хіба що у омлеті скоріше смак жовтків відчувається, тому омлет у мене частіше, ніж просто смажені яйця.
Незнакомлюся• 01 июля 2025
Ну и вопрос, учёные копия на нем сломали, от демонизации до идеализации.
Для себя сделала вывод, что не больше 7 шт. в неделю, обычно делаю себе 2-3 раза в неделю омлет из 2 яиц.
Ой , у мене папаша в дитинстві не давав їсти яйця , казав, що в мене худої якийсь там холестерин. То можна було через день 1-2 якщо правильно памʼятаю, а краще 2 раза в тиждень. Цей жмот точно десь вивчив цю тему, трохи прибрехав, тому десь такі показники. Думаю не більше 2 в день. Але мені яйця в дитинстві так опротивили після цього, що я років 5 в шлюбі потім їсти не могла(. І зараз як вкраду 2 з холодильника, то все згадую його слова, що не можна.
Фокус-Покус• 01 июля 2025
В нас 55 штук на тиждень, 4 особи
На вихідних або сирник 10 яєць, або бісквіт на 10 яєць
Яйця домашні
Новорічна пальма
• 01 июля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Вот, и я белки ем
Мало калорий и сытно.
Вони Вам подобаються?
Закусенец• 01 июля 2025
Ответ дляФокус-Покус
В нас 55 штук на тиждень, 4 особи
Яйця домашні
Выпечка не считается
Новорічна пальма
• 01 июля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Для мене мало 7 штук на тиждень :(
Новорічна пальма
• 01 июля 2025
Ответ дляФокус-Покус
В нас 55 штук на тиждень, 4 особи
Яйця домашні
Нас теж четверо і йде чимало.
Старший легко може з´їсти 3 варених яйця просто з хлібом.
От я і почала думати, чи можна і мені так.
Закусенец• 01 июля 2025
Ответ дляФокус-Покус
Рахується
Вред или польза яиц считают в чистом виде. Если вы едите два варёных яйца утром это отлично...но если вы съели отбивную и печеньки к чаю то это не значит что вы съели одно яйцо.
Новорічна пальма
• 01 июля 2025
Ответ дляЗакусенец
А якщо я щодня їстиму або два яйця варені, або два яйця у омлеті, нормально буде?
Хочу збільшити кількість білка у раціоні, а м´яса багато у мене просто не влізе.
Планувалося один прийом їжі творог, другий яйця з овочами, третій м´ясо з овочами як основа.
Закусенец• 01 июля 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Всього два це норм..можна і 3-4.
Нічна ненажера• 01 июля 2025
Ответ дляLike-995b
Если бы была возможность, каждый день пила бы) ну по два точно. не всегда могу найти домашние
Домашние как раз более опасно пить, так как салмонеллез у них чаще встречается, чем в магазинных
Бесбардак• 01 июля 2025
Ответ дляКомиссия50%
больше трех не сьедите
Один мій далекий родич шахтар, кожен день з´їдав на сніданок 15 яєць. Років 10 так харчувався точно.