Бадабум• 01 июля в 22:19
в кого кредитка монобанк в мінусі, у вас теж сьогодні не пише в застосунку
необхідну суму для погашення? зазвичай 1го числа ж має бути..
я оновлювала застосунок якщо що
Попихтю та й годі• 01 июля в 22:28
Ответ дляТвоя космішна
Мінімальний платіж? У мене пише.
На хлебушек
Ніколи не збрешу• 01 июля в 22:28
Ответ дляТвоя космішна
Мінімальний платіж? У мене пише.
У вас свої 50 тис, а ви берете ще 12? Навіщо?
Рожайтретьего• 01 июля в 22:29
Ответ дляНіколи не збрешу
Шо?
Попихтю та й годі• 01 июля в 22:30
Ответ дляНіколи не збрешу
Прогуляли школу
Твоя космішна• 01 июля в 22:31
Ответ дляНіколи не збрешу
На цій карті власних коштів немає, я в основному користуюся приватом, там мої надходження. А тут кредитку відкрила пару місяців тому тому що потрібно було саме в межах моно проплатити путівку на фоп ну і тепер неспішно закриваю. До вересня закрию.
Рожайтретьего• 01 июля в 22:31
Ответ дляПопихтю та й годі
Прогуляли школу
А скоро вырастут ковидно-военные дети... Еще онлайн универы закончат. Лечить нас будут. Страшно.
Я пані прохана...• 02 июля в 01:53
Ответ дляНіколи не збрешу
12000 людина взяла, своїх не має
Бадабум
• 02 июля в 03:43
Ответ дляТвоя космішна
Мінімальний платіж? У мене пише.
Ні, там коли натисніть, там буде мумиа яеу повністю треба внести до кінця липня щоб процент не рахувало